ADHD

ADHD

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Nowy Targ
Adres:
ul. Rynek 6
Email:
Telefon:
(18)2665274
Adres www:
http://www.klub-adhd.pl/

Opis klubu ADHD

Lokal został zaprojektowany wg. najnowszych trendów, z nagłośnieniem na światowym poziomie. W lecie goście będą mogli skorzystać z ogródka, który jest integralną częścią klubu. W środkowej części klubu, blisko baru, na poziomie zero znajduje się przeszklony viproom, z bezpośrednim widokiem na dancefloor, indywidualną obsługą oraz wygodnymi lożami.

W ciągu dnia klub pełnił będzie rolę muzycznej kawiarni, z bezpłatnym dostępem do Internetu (WI-FI), serwowana będzie prawdziwa, włoska pizza z opalanego drewnem pieca oraz pyszne desery. W tygodniu nie zabraknie koncertów na żywo czy lekkich dźwięków serwowanych przez muzyków, przy których będzie można leniwie spędzić czas.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Muzycznie klub zadowoli najbardziej wyrafinowane gusta: mainfloor w podziemiach klubu zapowiada się na mekkę muzyki house, w wykonaniu zarówno naszych rodzimych djów jak również artystów z zagranicy. Na dancefloorze w górnej części klubu, na którym królować będzie muzyka typowo taneczna, regularnie pojawiać się będą postacie znane z radia oraz telewizji. Okazjonalnie klub przewiduje występy zespołów z całego świata. Dla wszystkich klubowiczów klub przygotował szereg imprez tematycznych, które będą urozmaiceniem spędzanych w klubie nocy.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →