4club

4club

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Olsztyn
Adres:
ul. Okopowa 18
Email:
Telefon:
GG: 2971802
Adres www:
http://www.4club.pl/

Opis klubu 4club

4club to miejsce w którym każdy może poczuć się swobodnie. 4club to niepowtarzalna atmosfera zabawy. W weekendy tylko w 4club można zobaczyć występy Draq Queen oraz Draq King i to najsławniejszych, które zdobywają nagrody zarówno w kraju jak i za granicą np. Druga Maryla, Dżaga, Żaklina, Daruma, Pussycat, Tatiana i wiele innych.

4club to również dobra muzyka – zapewnia ją, aż trzech dj’ów rezydentów: Thomas Lost, StKitten i Adaś. 4club to również lokalna scena dla najlepszych olsztyńskich dj’ów i specjalnych gości z Polski: eliot, funky solo, beerhouser, hoody, hahkuh, rebus, boro, coffin, ciacho, anais neukor, feel, NoTrust, plicha.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Klub wyróżniają imprezy tematyczne m.in. WsieParty, PRLParty, PianaParty. W każdy poniedziałek i środę karaoke z nagrodami i wielkim finałem w stylu idola. Na co dzień 4club to przystań dla ludzi którzy chcą odpocząć po ciężkim dniu i czuć się swobodnie. Znajdziecie tu zaciszne miejsca gdzie w spokoju porozmawiacie, lub też i takie gdzie wyprawicie megaimprezę.

Zapraszamy do 4club – miejsca gdzie każdy może czuć się swobodnie, gdzie najważniejsza jest dobra zabawa, gdzie można uciec od rzeczywistości i na chwile zatracić się na parkiecie. Miejsca gdzie nie traktuje się klientów hurtowo, bo każdy jest dla nas ważny i zależy nam by dobrze się u nas czuł.

klub czynny w środy, piatki i soboty od 18


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →