Skowronkowy Jarzmin 2023

Festiwale
Skowronkowy Jarzmin 2023

Czwartek, 24 sierpnia 2023
godz: 16:20

Hala Barankowa

Zawoja, Zator

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Skowronkowy Jarzmin to muzyczne spotkanie u stóp Babiej Góry. Cztery dni wypełnione kojącymi dźwiękami rozlewającymi się po leśnej łące, twórczymi warsztatami, na których każdy może uwolnić swoją kreatywność, relaksem na hamaku z widokiem na tzw. Królową Beskidów i energicznym jam session przy ognisku aż do świtu. W programie koncerty z różnych muzycznych krain, zaczynając od folku przez muzykę alternatywną, psychodeliczną ale także rockową. W międzyczasie odbędą się również warsztaty grania na instrumentach, tańca, śpiewu, jogi, samorozwoju a także zajęcia dla dzieci. Spotkanie odbywa się z dala od cywilizacji, jest idealną okazją do odpoczęcia od życiowych wyścigów ciesząc się bliskością natury.

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Do lat 18 wstęp za free.
Do 15 roku życia pod opieką dorosłych, powyżej 15 r.ż. za zgodą opiekuna.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Skowronkowy Jarzmin 2023 | 24 sierpnia 2023 Czwartek, Hala Barankowa

Biletomat.pl
150 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Zator

Skowronkowy Jarzmin 2023 Zator

Skowronkowy Jarzmin 2023

Cz, 24 sierpnia 2023
godz: 16:20

od 150 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →