WOODED Festival 2015

Festiwale
Deep house House Indie Dance / Nu Disco Instrumental Pop / Rock Tech House Techno

Sobota, 13 czerwca 2015
godz: 15:00

CK Zamek Leśnica

pl. Świętojański 1, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

SPRAWDŹ INFORMACJE O WOODED FESTIVAL 2015:

WOODED.MUNO.PL

 

Informacja prasowa 15.04.2015

Nowi artyści w składzie Wooded Festival 2015. Ruszyły bilety grupowe!

Zespół KAMP!, Max Graef, Jay Shepheard, Bueno Bros i wrocławscy rezydenci Kosmos oraz Rodrigezz uzupełniają skład festiwalu Wooded, który odbędzie się 13 czerwca w sobotę we Wrocławiu. Organizatorzy podają również ważne informacje o biletach, które rozchodzą się w błyskawicznym tempie.

Festiwal Wooded będzie składał się z dwóch części – dziennej, wypełnionej koncertami i lżejszą muzyką graną przez międzynarodowych DJ’ów oraz nocnej, podczas której usłyszymy różne oblicza elektroniki – od IDM przez house, nu-disco po techno. To wszystko na dwóch scenach zlokalizowanych w urokliwym parku przy CK Zamek Leśnica we Wrocławiu.

Uzupełnieniem składu koncertowego będzie zespół KAMP!, który 13 czerwca w stolicy Dolnego Śląska pojawi się po raz pierwszy w 2015 roku. Panowie są mocno skupieni nad materiałem na kolejny album, a premierowo usłyszymy zapewne kilka nowych piosenek.

Grupą, która wystąpi również w pełnym składzie na scenie Wooded Festival to Natalia Przybysz z zespołem – obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd polskiej muzyki niezależnej. Natu kontynuuje wyprzedawane w każdym z miast tournée związane z jej ostatnią długogrającą płytą Prąd a jej koncert będzie najlepszym festiwalowym wprowadzeniem w czerwcowe popołudnie na terenie Parku CK Zamek Leśnica.

Wieczorem zagrają też brytyjczycy z Cloud Boat, niezwykle utalentowani, mający na koncie kilka hitów młodzi przedstawiciele londyńskiej sceny indie i elektroniki. Nastrojowe melodie, przejmujący wokal pozwolą dobrze nastawić się na resztę festiwalu.

Część nocna to obok potwierdzonych już występów światowych gwiazd elektroniki jak Mathew Jonson, Rodriguez Jr czy Catz ‚n Dogz, występy doskonałych w swoim fachu artystów, do których dołączają dziś Max Graef z Berlina czy Jay Shepheard z Wielkiej Brytanii. Taki z założenia ma być Wooded Festival – eksplorujący różne zakątki muzycznego świata, pokazujący to co mniej widoczne, a warte zobaczenia i posłuchania.

Wszystkich gości wybieraliśmy z największą starannością i pewnością co do ich umiejętności i selekcji muzycznej.  Bardzo chcemy przekazać uczestnikom naszego festiwalu pierwiastek tajemniczości, który wnoszą artyści nie będący na świeczniku ale  podbijający serca i umysły lokalnych społeczności w swoich miastach i klubach. – mówi Alex Kubaczewski, rzecznik prasowy Wooded Festival.

Dzisiejsze ogłoszenie zamykają polskie nazwiska – bracia Bueno Bros. I wrocławscy rezydenci KOSMOS oraz Rodrigezz. Pełny skład poniżej…

Bilety w cenie 99 PLN za 3 klasowe zespoły i ponad dwudziestu artystów w jednym miejscu to łakomy kąsek dla fanów elektroniki i dobrego grania na żywo. Nic dziwnego, że pierwsze pule wyprzedają się w ekspresowym tempie.

Organizatorzy ogłosili dziś, że bilety w III puli (za 99 PLN) dostępne będą tylko do końca kwietnia. Z początkiem maja rusza ostatnia pula biletów w cenie 119 PLN. Aby zachęcić do przybywania wraz z przyjaciółmi z odleglejszych zakątków kraju i zagranicy wprowadzone zostają bilety grupowe: 2 osobowy w cenie 179 PLN i 4 osobowy w cenie 349 PLN. Od 1.05 do dnia festiwalu ceny za bilety grupowe wzrastają odpowiednio do 199 PLN i 369 PLN.

Potwierdzeni artyści Wooded Festival 2015:

Koncerty: KAMP!, Natalia Przybysz, Cloud Boat

Zagrają:

Mathew Jonson live (Kanada), Rodriguez Jr. Live (Francja), Catz ‚n Dogz (PL), Randomer (Wielka Brytania), Nick Höppner (Niemcy), Marco Resmann (Niemcy), Mark Henning (Niemcy), Jay Shepheard (Wielka Brytania), Max Graef (Niemcy), An On Bast live (PL), Bueno Bros (PL), Horse Meat Disco (Wielka Brytania), Kuba Sojka live (PL), SLG live (PL), dj Schwa (Czechy), Kosmos (PL), Klaves (PL), MIN t live (PL), Canalia (PL), Rodrigezz (PL), Seb (PL)

SHOWCASE: Watergate Club (Berlin) | COXY (Warsaw)


Informacja prasowa 08.04.2015

Wooded Festival inny niż wszystkie. Scenografię zaprojektują artyści!

Grupa artystów, projektantów, scenografów i architektów specjalnie dla WOODED Festival 2015 połączy siły i stworzy nieformalny kolektyw, a efektem ich pracy będzie kompleksowo zaprojektowana przestrzeń festiwalu przy Centrum Kultury Zamek Leśnica we Wrocławiu.

Scena artystyczna Wooded Festival 2015 jest pomyślana jako interdyscyplinarna oprawa wizualna, mająca stanowić zarówno element dekoracyjny oraz budować przestrzeń do interakcji z uczestnikami.

Organizatorzy świadomie kreując wydarzenie na odróżniające się od dotychczasowych eventów w Polsce, zaprosili do współtworzenia przedsięwzięcia różne środowiska – artystów, dizajnerów, projektantów, scenografów czy architektów.

„Wykorzystanie otoczenia festiwalu (Centrum Kultury Zamek Leśnica) kieruje prace koncepcyjne nad sceną artystyczną w stronę wielopłaszczyznowej instalacji site specyfic, w której naturalne elementu zabudowań i krajobrazu będą postrzegane jako równorzędne części oprawy wizualnej.” – mówi Michał Grzegorzek z kolektywu Królestwo, opiekun artystycznej strony Wooded Festival.

Zamek, jego komnaty i lochy, okalający go park, melancholijny ogród ze stawem – to wszystko stwarza niesamowite możliwości aranżacyjne. Bardzo chcieliśmy zaangażować do naszego projektu pasjonatów, którzy najlepiej wykorzystają drzemiący tu potencjał – dodaje Alex Kubaczewski, rzecznik prasowy Wooded Festival.

Współpraca z grupą Królestwo, który reprezentują Helena Mieszkowska, Hubert Kielan i Michał Grzegorzek spowodowała, że do projektu zostały zaangażowane kolejne składy – Witalis i IP Group.

Wraz z architektami z Berlina, odpowiedzialnymi za wygląd scen na wcześniejszych eventach spod szyldu Wooded, stworzą oni nieformalny kolektyw w celu aranżacji przestrzeni Centrum Kultury Zamek Leśnica.

„Zaprosimy widzów do przestrzeni, gdzie niedopowiedzenie i tajemnica będą główną strategią szczególnej gry, której performatykę wyznaczą sami odbiorcy. Tylko uczestnicy festiwalu będą mogli przez ponad dobę błądzić w korytarzach wyjątkowego labiryntu. Znane elementy odżywają wśród dźwięków elektroniki, wprowadzając je w estetykę trashu i popkultury.” – mówi Grzegorzek.

Bilety w cenie 99 PLN(III pula) można nabyć za pośrednictwem Biletomat.pl (www.biletomat.pl) – dostępne są wejściówki zarówno na telefon, email czy tradycyjne wysyłane pocztą. Wkrótce pojawi się również dystrybucja w punktach naziemnych w wybranych miejscach we Wrocławiu, Poznaniu, Berlinie, Warszawie, Szczecinie, Krakowie, Katowicach i Sopocie.

Królestwo

Grupa tworzona przez Helenę Mieszkowską, Huberta Kielana i Michała Grzegorzka, w której analizują współczesne zjawiska socjologiczne. Wykorzystują aktywizm jako formę działań artystycznych. Przede wszystkim interesują ich działania oparte na bezpośredniej interakcji z odbiorcami.  Źródłem ich inspiracji są  popkulturowe formy problematyzowania zjawisk współczesnego świata – człowiek sytuowany w kontekście rozwijającej się technologii, odrzutów z pola filmu i sztuki, tematy przemocy i wypieranych  scenariuszy.

Łukasz Twarkowski

Członek Identity Problem Group (IP Group), interdyscyplinarnego kolektywu artystycznego, łaczącego sztuki wizualne i performatywne oraz dramaturgię z architekturą, video i – soundartem. IP Group porusza się w obszarze improwizacji z gruntu devised theatre, działań transmedialnych, performence art, instalacji multimedialnych oraz filmu.

Witalis

Duet dizajnerski tworzony przez Ulę Wasilewską i Annę Szczęsny.Projektują interdyscyplinarne scenografie, opierając się na motywach iluzorycznych, wizualnie grających z odbiorcą. Współpracowały miedzy innymi z : Nike, Vouge, Filip von Polen, Kamil Zacharski, K MAG, Galeria Bwa Wrocław, Magazyn Usta


Informacja prasowa: 24.03.2015

Międzynarodowy skład Wooded Festival 2015 – dołączyli kolejni artyści!

Francuski wirtuoz house, berliński rezydent Panoramabar oraz świeża krew Techno z UK – poznaliśmy kolejnych artystów Woooded Festival 2015!

DJ’e, performance live oraz koncerty – powoli krystalizuje się skład Wooded Festival 2015, który odbędzie się 13 czerwca przy malowniczo położonym parku we Wrocławiu. Zagrają m.in. Rodriguez Jr., Randomer, Nick Hoppner czy Cloud Boat!

Niezwykły teren przy CK Zamek Leśnica we Wrocławiu stanie się 13 czerwca areną pierwszego festiwalu pod szyldem Wooded. Za dnia będziemy mogli posłuchać wyjątkowych koncertów czołowych przedstawicieli polskiej i zagranicznej sceny elektroniki i indie, a w nocy potańczymy przy setach dj’skich i live’actach międzynarodowych i rodzimych gwiazd.

Druga tura nazwisk to uzupełnienie dotychczasowego składu o takich artystów jak: Rodriguez Jr., Randomer, Nick Hoppner, Cloud Boat, Horse Meat Disco, An On Bast, Klaves, MIN t, Canalia i Seb.

Rodriguez Jr. to czołowy przedstawiciel wytwórni Mobilee, niezwykle entuzjastycznie przyjmowany w Polsce live performer, który prezentuje wyjątkową kompilację elektronicznych brzmień i żywych instrumentów. Francuz swą przygodę producencką rozpoczynał u boku Laurenta Garniera, w którego wytwórni F Communications wydawał pierwsze single. Dziś jest jednym z najbardziej lubianych i najchętniej słuchanych live performerów w Europie.

Kolejnym artystą jest Nick Hoppner – rezydent kultowego Berghain/Panormabar, połowa duetu MyMy, dokładnie za tydzień wydaje swój debiutancki solowy album Folk, nakładem niemieckiej oficyny związanej z berlińskim klubem – Ostgut Ton. Swój styl definuje gdzieś od „Kerri Chandler’a w kierunku Jeff’a Mills’a.”. Materiał z nowego albumu oraz jego sety w Panoramabar powodują, że z niecierpliwością czekamy na występ Nicka.

Randomer to z kolei młody reprezentant brytyjskiej sceny Techno. To postać która łączy młodych fanów jak i weteranów gatunku. Wydawnictwa dla wytwórni Hessle Audio czy Numbers stawiają go w jednej linii z najbardziej obiecującymi artystami młodego pokolenia w UK. Randomer z pewnością da mocny wycisk wszystkim wielbicielom mocniejszego uderzenia!

Scenę koncertową Wooded Festival 2015 wzmacnia zespół z kultowego labelu R&S Records –  Cloud Boat. Brytyjczycy Sam Ricketts i Tom Clarke całkiem niedawno wydali doskonale przyjęty album Models Of You, którego lwią część usłyszymy zapewne we Wrocławiu. Obok potwierdzonego już koncertu Natalii Przybysz, będzie to kolejny, bardzo emocjonalny występ podczas dziennej części wydarzenia.

Dzisiejsze ogłoszenia uzupełnia kolektyw Horse Meat Disco, uwielbiana we Wrocławiu An On Bast, jeden z popularniejszych, polskich DJ’ów młodego pokolenia Klaves, szczeciński kolektyw Canalia, obecny na lokalnej scenie od zawsze dj Seb oraz aspirująca do tytułu największego muzycznego odkrycia tego roku – producentka MIN t.

BILETY:

Dla gości z zagranicy ruszyła przedsprzedaż biletów za pośrednictwem portalu Resident Advisor. Limitowane bilety w cenie 25 Euro są już dostępne.

Równolegle bilety w cenie 99 PLN(III pula) można nabyć za pośrednictwem polskiej bileterii Biletomat.pl (www.biletomat.pl) – dostępne są wejściówki zarówno na telefon, email czy tradycyjne wysyłane pocztą. Wkrótce pojawi się również dystrybucja w punktach naziemnych w wybranych miejscach we Wrocławiu, Poznaniu, Berlinie, Warszawie, Szczecinie, Krakowie, Katowicach i Sopocie.Informacja prasowa: 03.03.2015

Wooded Festival ogłasza pierwsze nazwiska! Kończy się druga pula biletów!
Czas na pierwsze nazwiska artystów, którzy wystąpią na pierwszej edycji Wooded Festival 2015. Zagrają m.in. Mathew Jonson live, Catz ‚n Dogz, Natu live, Marco Resmann i Mark Henning a swój showcase na festiwalu zapowiedział m.in. słynny berliński klub Watergate!
Organizatorzy Wooded Festival trzymali swych fanów w sporym napięciu, dawkując informacje związane z pierwszą edycją festiwalu. Najpierw, pod koniec lutego ujawniając uroczą miejscówka przy Zamku w Leśnicy – teraz, zdradzając pierwsze nazwiska artystów, którzy wystąpią 13 czerwca na Wooded Festival 2015. Nie przeszkodziło to jednak wyprzedać prawie dwóch pul biletów. Pierwsza skończyła się w zaledwie 36 minut, druga jest już na wyczerpaniu.
Pierwsze nazwiska potwierdzają wysokie aspiracje muzyczne organizatorów festiwalu. – Chcemy zapraszać artystów, z których muzyką jesteśmy w jakiś sposób emocjonalnie związani –  tłumaczy Alex Kubaczewski, rzecznik festiwalu – pragniemy wyraźne zaznaczyć 3 rodzaje występów na scenie głównej Wooded Festival, gdzie będziemy mogli posłuchać zarówno zapierających dech w piersiach koncertów, jak i występów live artystów światowej klasy a na deser znakomitych DJ’ów ze sceny House i Techno. – dodaje Kubaczewski.
Mathew Jonson live to rzecz, którą usłyszeć powinien każdy fan elektroniki. Ten fenomenalny artysta wkłada dużo serca zarówno w swoje występy solo jak i w projekty, które tworzy m.in. Modern Deep Left Quartet i Cobblestone Jazz. Występ Jonsona będzie częścią showcase’u berlińskiego klubu Watergate, który wzmocni swą osobą jego rezydent – Marco Resmann, doskonały DJ i częsty gość najlepszych europejskich festiwali.
Jednym z pierwszych artystów zagranicznych, z którymi nawiązaliśmy kontakt jeśli chodzi o Wooded był m.in. Mark Henning. To niezwykle utalentowany producent – po jego numery sięgają takie gwiazdy jak: Ricardo Villalobos, Luciano, Richie Hawtin czy też Loco Dice ale również doskonały DJ.
Swój specjalny set zagrają uwielbiani we Wrocławiu występujący w podwójnej roli, jako współorganizatorzy i DJ’e – Catz ‚n Dogz. Będzie to ich pierwszy występ po wydaniu trzeciego albumu Basic Colour Theory, który światło dzienne ujrzy w maju, a już po wypuszczeniu pierwszego singla tydzień temu zyskał miano przełomowego! To wyjątkowa okazja by posłuchać Wojtka i Grzegorza w festiwalowych okolicznościach w Polsce!
To jednak nie koniec atrakcji. – W ramach części koncertowej, zaprosiliśmy na występ Natalię Przybysz – Natu, której koncerty zbierają doskonałe recenzje w całym kraju. Jesteśmy wielkimi fanami jej twórczości, swój talent po raz kolejny udowodniła ostatnim albumem, stąd jasnym dla nas było, że Natu musi zagrać na Wooded Festival! – mówi Kubaczewski i dodaje – To nie ostatni ogłoszony przez nas koncert!
Pragniemy umiejętnie rozłożyć emocje związane zarówno z festiwalem jak i muzyką na nim graną. Stąd część dzienna, wieczorna i nocno-poranna, tak by każdy odnalazł coś dla siebie. Ale to nie wszystko. Powstanie również druga scena, na której swój showcase będzie miał m.in. warszawski projekt Coxy, wypełniający największe kluby stolicy. Ich unikatowe podejście do organizacji imprez i wyróżnianie się na klubowym rynku, spowodowało że zaprosiliśmy tę inicjatywę na Dolny Śląsk. W ramach Coxy Showcase zagrają jedni z najciekawszych polskich przedstawicieli elektroniki SLG live i Kuba Sojka live – reprezentanci C&C Bookings!
Całość dzisiejszych ogłoszeń zamyka DJ Schwa, często występujący w berlińskich klubach, przebywający obecnie na tournee po Azji i Austarli ale przede wszystkim aktywnie działający jako promotor imprez w Pradze. Organizatorzy chcą bowiem kierować wrocławski Wooded Festival również do zagranicznych klubowczów m.in. z Czech.
Bilety można zamawiać za pośrednictwem bileterii Biletomat.pl. Pierwsza pula została wyprzedana, druga jest już na wyczerpaniu. Radzimy nie zwlekać z zakupem biletów gdyż rozchodzą się bardzo szybko, a ilość miejsc będzie ograniczona.
VIDEO (poprzednie eventy):
Wooded Garden & Boat After Party
https://www.youtube.com/watch?v=GrosFhcjg-o
Wooded Made In Poland
https://www.youtube.com/watch?v=f74VhxI23FQ#t=27
Wooded Festival to kontynuacja działań poprzednich eventów Garden i Made In Poland jak i uznanej Imprezą Roku 2013 – Pets Recording Night. Projekt Wooded został stworzony na początku 2014 roku przez znanych na całym globie polskich dj’ów i producentów Catz ‚ N Dogz oraz agencji C&C Bookings i Feast Artists. Głównym celem jest promowanie polskiej sceny klubowej nie tylko w kraju ale również, ze względu na rozpoznawalność Catz ‚n Dogz, poza jego granicami. Wrocław ma bardzo dobrą komunikację z innymi europejskimi miastami m.in. z Berlinem czy Pragą.
Wooded opiera się na przywiązaniu do natury i dlatego Centrum Kultury Zamek Leśnica idealnie wpisuje się w filozofię projektu. Miejsce, przykładem naszych poprzednich eventów, zostanie specjalnie zaaranżowane przez współpracujących z nami polskich artystów i designerów jak i zaprzyjaźnionych berlińskich architektów, odpowiedzialnych chociażby za projekty związane z kultowym klubem Berghain/Panormabar.


Informacja prasowa: 24.02.2015

Wooded Festival ogłosił miejsce! Ruszyła przedsprzedaż biletów!
Pierwsza edycja Wooded Festival odbędzie się we Wrocławiu. Organizatorzy zdradzili dokładną lokalizację tego wydarzenia oraz uruchomili sprzedaż biletów.
Poszukiwania idealnej lokalizacji dla festiwalu Wooded trwały prawie dwa lata – mówi Alex Kubaczewski, rzecznik prasowy festiwalu. – W tym czasie obejrzeliśmy we Wrocławiu mnóstwo miejsc różnej powierzchni, aż w końcu wpadliśmy na Centrum Kultury Zamek Leśnica. Urokliwe miejsce w przepięknej scenerii, blisko natury a jednocześnie z dostępem do niezbędnych udogodnień. Największym atutem jest jego położenie – oddalony nieco od centrum miasta teren jest bardzo dobrze skomunikowany – dociera tu zarówno tramwaj, jak i autobus czy kolej. To będzie na pewno spora zaleta dla podążających na nasz festiwal. – wymienia Kubaczewski.
Wooded Festival to kontynuacja działań poprzednich eventów Garden i Made In Poland jak i uznanej Imprezą Roku 2013 – Pets Recording Night. Projekt Wooded został stworzony na początku 2014 roku przez znanych na całym globie polskich dj’ów i producentów Catz ‚ N Dogz oraz agencji C&C Bookings i Feast Artists. Głównym celem jest promowanie polskiej sceny klubowej nie tylko w kraju ale również, ze względu na rozpoznawalność Catz ‚n Dogz, poza jego granicami. Wrocław ma bardzo dobrą komunikację z innymi europejskimi miastami m.in. z Berlinem czy Pragą.
Wooded opiera się na przywiązaniu do natury i dlatego Centrum Kultury Zamek Leśnica idealnie wpisuje się w filozofię projektu. Miejsce, przykładem naszych poprzednich eventów, zostanie specjalnie zaaranżowane przez współpracujących z nami polskich artystów i designerów jak i zaprzyjaźnionych berlińskich architektów, odpowiedzialnych chociażby za projekty związane z kultowym klubem Berghain/Panormabar.
Leśnickie tereny będą również idealną przestrzenią dla dzienno-nocnego harmonogramu festiwalu. Przewidujemy sporo koncertów i atrakcji już w ciągu dnia, tak by jak najwięcej osób mogło przyłączyć się do festiwalu jak najwcześniej. – zdradza pierwsze informacje Kubaczewski. Nocna część dzięki wyjątkowej aranżacji odmieni oblicze tego miejsca. Tak by ludzie mieli możliwość obcowania w jednym miejscu z zupełnie inną scenerią.
Miejsce stwarza nam wiele możliwości – mówi Alex Kubaczewski – dołożymy więc wszelkich starań by nikt nie czuł się zawiedziony. Pozytywne komentarze odnośnie naszej scenografii przy poprzednich eventach i zaufanie co do naszej pracy powoduje u nas jeszcze większą mobilizację – kończy z uśmiechem rzecznik prasowy.


WOODED FESTIVAL 2015
Dwie doskonale przyjęte edycje imprez pod szyldem Wooded we Wrocławiu, były tylko początkiem historii tego eventu w Polsce. Organizatorzy ogłosili, że w 2015 roku odbędzie się Wooded Festival!
Wooded to projekt stworzony przez Catz ‚n Dogz, C&C Bookings i Feast Artists. Wojtek i Grzegorz to dj’e rozpoznawalni w najdalszych zakątkach globu, jednak cały czas silnie związani ze swoim krajem. Wiele inicjatyw, które tworzą ma na celu promowanie polskiej sceny i podnoszenie jej znaczenie w świecie. Nie inaczej jest w przypadku konceptu Wooded. Na silnym przywiązaniu do natury, najlepszym nagłośnieniu, aspektach poza muzycznych, wraz ze sprawdzoną ekipą, budują markę nowego eventu w Polsce, a przede wszystkim nowej jakości.
Czas na nowe wyzwanie! W 2015 roku odbędzie się Wooded Festival! „Dwie poprzednie edycje – czerwcowe Wooded Garden i Boat oraz listopadowe Wooded Made In Poland, ale i wcześniejszy event z Dixonem, obwołany Imprezą Roku – to tak naprawdę był test przed wydarzeniem, o którym myślimy od samego początku powołania Wooded” – tłumaczy Alex Kubaczewski, rzecznik prasowy festiwalu i dodaje – „Ten festiwal będzie naszą wizją takiego wydarzenia w Polsce. Wszystkie aspekty, stanowiące trzon naszych imprez, zostaną wyeksponowane właśnie podczas festiwalu, który ma stać się wizytówką naszego kraju, również dla gości z zagranicy.”
Na razie organizatorzy nie zdradzają ani miasta, w którym odbędzie się Festiwal ani daty. Wszystkie informacje, będą odkrywane od początku przyszłego roku. Warto więc zaglądać na stronę www.wooded.pl jak i śledzić profil wydarzenia na Facebook.com – www.facebook.com/wooded.events.
VIDEO:
Wooded Garden & Boat After Party
https://www.youtube.com/watch?v=GrosFhcjg-o
Wooded Made In Poland
https://www.youtube.com/watch?v=f74VhxI23FQ#t=27


WOODED FESTIVAL 2015
13 czerwca / 13 June – Wroclaw

Dwie doskonale przyjęte edycje imprez pod szyldem Wooded we Wrocławiu, były tylko początkiem historii tego eventu w Polsce. 13 czerwca 2015 roku odbędzie się pierwsza edycja Wooded Festival! Gwiazdy elektroniki, wyjątkowe miejsce, przywiązanie do natury oraz niespotykane wcześniej dodatkowe atrakcje – zapraszamy! Więcej wkrótce…

Two well – accepted editions of Wooded Events, were only the beginning of the history of this party in Poland. Wooded Festival 2015 is coming! More info soon…

DOŁĄCZ | JOIN US:
https://www.facebook.com/wooded.events/

More (ENGLISH INFO BELOW):

Wooded to projekt stworzony przez Catz ‚n Dogz, C&C Bookings i Feast Artists. Wojtek i Grzegorz to dj’e rozpoznawalni w najdalszych zakątkach globu, jednak cały czas silnie związani ze swoim krajem. Wiele inicjatyw, które tworzą ma na celu promowanie polskiej sceny i podnoszenie jej znaczenie w świecie. Nie inaczej jest w przypadku konceptu Wooded. Na silnym przywiązaniu do natury, najlepszym nagłośnieniu, aspektach poza muzycznych, wraz ze sprawdzoną ekipą, budują markę nowego eventu w Polsce, a przede wszystkim nowej jakości.

Czas na nowe wyzwanie! W 2015 roku odbędzie się Wooded Festival! Wszystkie aspekty, stanowiące trzon poprzednich imprez, zostaną wyeksponowane właśnie podczas festiwalu, który ma stać się wizytówką naszego kraju, również dla gości z zagranicy. – zapowiadają organizatorzy.

ENG:

Wooded is the result of an exceptional collaboration of key players within the Polish club and electronic music scene. Catz ‚n Dogz are well known dj’s through all over the world, but still have strong connection with their homeland. Wooded will be a fully international event, acting as a bridge between Poland and other leading countries and capitals of culture. Wooded Festival in Wroclaw will have strong ties with the the long established music mecca of Berlin, with several Berlin based collectives and artists taking part. Wroclaw itself has an established electronic music scene and good road and rail links between the two cities make it an ideal location.

Wooded Festival will take place in June 13th 2015! All aspects, which were the core of previous events, will be exhibited during the festival.

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

WOODED Festival 2015 Wrocław

Ciało: początek

Śr, 16 października 2019
godz: 22:00

WOODED Festival 2015 Wrocław

Ciało stałe

Cz, 17 października 2019
godz: 22:00

WOODED Festival 2015 Wrocław

Audio City pres. Chicago Loop

Pt, 18 października 2019
godz: 23:00

WOODED Festival 2015 Wrocław

LATE SHOW: EXIT

Pt, 18 października 2019
godz: 22:00