[WEEKEND OTWARCIA] Patrick the Pan | Mapa

Koncerty
[WEEKEND OTWARCIA] Patrick the Pan | Mapa

Piątek, 03 marca 2023
godz: 20:00

Firlej

ul. Grabiszyńska 56, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zapraszamy na podwójny koncert w ramach WEEKENDU OTWARCIA nowej sceny Strefy Kultury Wrocław w klubie Firlej! Wystąpi Patrick The Pan oraz Mapa! 🙌
🗣 Mapa to Magda Pasierska – artystka nietuzinkowa. Jest muzykiem, wokalistką, producentem muzycznym, nauczycielem z dużym doświadczeniem pedagogicznym, konsultantem śpiewu oraz kulturoznawcą. Zaczęła swoją karierę muzyczną w 2006 roku, kiedy założyła zespół Me, Myself And I.
Jesienią 2010 w trzyosobowym składzie, z beatboxerem Piotrem Saulem wzięła udział w III polskiej edycji programu Mam talent! 👀, emitowanego w TVN 📻. Zespół zajął czwarte miejsce w odcinku finałowym, jednocześnie będąc uznanym m.in. przez jurora Kubę Wojewódzkiego za artystycznie najlepszych uczestników tej edycji show.
3 marca 2011 ukazał się debiutancki album grupy Takadum!, który znalazł się na trzecim miejscu na liście OLiS 📀
W 2017 Magda Pasierska rozpoczęła solową działalność artystyczną pod nazwą Mapa i podjęła współpracę z Agimem – jednym z najbardziej cenionych producentów muzyki elektronicznej w Polsce – znanym m.in. z Őszibarack, z którym stworzyła i opublikowała zestaw utworów pod roboczą nazwą EP1.
📟 W 2021 miał premierę nowy album Mapy – Wzywam Cię. Za master odpowiada ceniony polski producent Marcin Bors. Album dostępny na Spotify:
[link open.spotify.com/album/2IpTGvdljuSm6hQyDwnTMe…].
W skład zespołu Mapa wchodzą trzy osoby: Magda Pasierska (wokal), Piotr Adamiak (gitara elektryczna) i Paweł Rychert (elektronika) 😎
PATRICK THE PAN
Piotr Madej występujący pod pseudonimem Patrick The Pan to alternatywny artysta młodego pokolenia pochodzący z Krakowa. Jest nie tylko tekściarzem, zdolnym kompozytorem, ale także samodzielnie realizuje nagrania i produkcję. Jego wszystkie cztery do tej pory wydane albumy zostały świetnie przyjęte przez dziennikarzy oraz publiczność.
🎧 Koncert w Firleju będzie stanowić część jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 10 lat działalności artystycznej Patricka the Pana, który swoją debiutancką płytę wydał pod koniec grudnia 2012 roku.
Patrick miał okazję koncertować na jednych z najważniejszych festiwali muzycznych w kraju takich jak Open’er, OFF Festiwal czy Męskie Granie 👣. Choć artysta w jednej swoich piosenek śpiewa „od techno wolę ciszę i jazz”, uwielbia koncertowo tym słowom zaprzeczać. Razem ze swoim zespołem umiejętnie balansują na pograniczu elektroniki, gitarowego grania i cichego, solowego stukania w klawisze pianina 🎹
Spoiwem jest wszechobecna w muzyce i tekstach melancholia, z którą Piotr romansuje od samego początku kariery 🎙
🤜🤛 Kiedy nie występuje jako Patrick, koncertuje jako muzyk z Dawidem Podsiadło. Działa prężnie również jako producent dla innych wykonawców w swoim krakowskim studiu 💥. Współpracował między innymi z Darią Zawiałow, Andrzejem Smolikiem, Ralphem Kaminskim, Dawidem Tyszkowskim, Pauliną Przybysz, Kaśką Sochacką, Meek Oh Why’em czy Misią Furtak.
⏯ 25 czerwca 2021 roku ukazał się czwarty już album artysty pt. „Miło Wszystko”. Płyta została świetnie przyjęta przez dziennikarzy i publiczność a promujące ją single są chętnie grane przez radiostacje w całym kraju. Płyta przyniosła Patrickowi również nominacje do nagród takich jak Odkrycia Empiku 2021, czy Piątka ASZDziennika.
Patrickowi na scenie towarzyszy zespół w składzie: Adam Stępniowski (perkusja, sampler), Wawrzyniec Topa (bass, syntezator basowy) i Kuba Duda (gitara elektryczna) 🤝Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

[WEEKEND OTWARCIA] Patrick the Pan | Mapa Wrocław

Tranceformations

Sb, 04 lutego 2023
godz: 18:00

od 169 PLN
[WEEKEND OTWARCIA] Patrick the Pan | Mapa Wrocław

MC SEAN K // P7 THE NEXT LEVEL

Sb, 04 lutego 2023
godz: 22:00

[WEEKEND OTWARCIA] Patrick the Pan | Mapa Wrocław

Brave New World

Sb, 04 lutego 2023
godz: 23:00

[WEEKEND OTWARCIA] Patrick the Pan | Mapa Wrocław

Mardi Gras

Sb, 04 lutego 2023
godz: 22:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →