VAYIO // Primal Reprieve

Koncerty
VAYIO // Primal Reprieve

Piątek, 24 maja 2019
godz: 19:30

D.K. Luksus

Wita Stwosza 16, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

VAYIO
Minimal // neoclassical // eclectic
Primal Reprieve 2019

VAYIO wyłania się z cienia i po raz pierwszy zaprezentuje swoją twórczość na żywo. Styl, który nabrał w ostatecznej formie był kształtowany przez lata. Po wielu próbach uformowania odpowiedniego składu, udało się stworzyć repertuar zgodny ze wszystkimi osobami zaangażowanymi w projekt.

Nasza muzyka nie zamyka się w ramach żadnego z gatunków, ale oscylujemy wokół neo-klasycznej muzyki instrumentalnej inspirowanej dźwiękami klasycznymi jak i futurystycznymi, dzięki czemu mieszające się w niej różne style tworzą eklektyczne, ale zaskakująco harmonizujące ze sobą brzmienie. Poszczególne utwory mają za zadanie odzwierciedlać konkretne emocje w sposób dwuwymiarowy. Po pierwsze obrazują emocje towarzyszące zespołowi w procesie twórczym i wykonawczym, po drugie każdemu słuchaczowi pozostawiają przestrzeń na własne utożsamienie emocjonalne z kreowanymi dźwiękami i mamy nadzieję na sentymentalną podróż do swoich przeżyć i doświadczeń

Grupa została utworzona na potrzeby spektaklu teatralnego i postanowiła poszerzyć swoje horyzonty równocześnie zawężając przyjaźń jaka utworzyła się w trakcie wspólnej pracy. Teraz natomiast odpowiadamy na Wasze potrzeby. Zanucenia pod prysznicem, tupnięcia nóżką, czy też bezwstydnego oddania się w stan transu. Z nami możecie czuć się swobodnie i po prostu dać się porwać dźwiękom robiąc to, czego nigdy nie wypadało, albo czego zawsze zabraniali wam rodzice.

Grupę tworzą 4 miłe panie oraz 2 niezwykłych dżentelmenów.

LINKI:
Spotify: https://open.spotify.com/track/7a7zmXs3jVTDOpUkCA7W4D?si=EXFvpx1pRA6jc5yVa8XYcA
FB: www.facebook.com/vayioofficialSprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

VAYIO // Primal Reprieve Wrocław

Letnia Scena: VHS

Śr, 21 sierpnia 2019
godz: 20:00

VAYIO // Primal Reprieve Wrocław

Środek podróży

Śr, 21 sierpnia 2019
godz: 21:00

VAYIO // Primal Reprieve Wrocław

Heartbeats Showcase

Pt, 23 sierpnia 2019
godz: 22:00