TUMULT HANDS live (Jacek Sienkiewicz & Jurek Przeździecki)

Clubbing
Techno

Sobota, 11 października 2014
godz: 22:00

Das Lokal

Plac Solidarności 1/3/5, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Saturday, 11 October

LINE-UP:

• TUMULT HANDS live (Jacek Sienkiewicz & Jurek Przeździecki)
– Jacek Sienkiewicz
www.facebook.com/jacek.sienkiewicz
www.jaceksienkiewicz.com
www.recognition.pl
www.soundcloud.com/jaceksienkiewicz
– Jurek Przeździecki
www.facebook.com/Jurek.Przezdziecki
www.cc-bookings.com/artists/jurek-przezdziecki
www.soundcloud.com/jprzezdziecki

• DIRRTY PNTS
www.facebook.com/dirrtypnts

• CRUZOE
www.facebook.com/pages/CruzOe

„31st b-day will also be dirty…”

——————————————————–

Gdzie / Where: DAS LOKAL
Plac Solidarności 1/3/5
Wrocław

Start: 22.00 / 10 p.m.
TAX:

Partner: C&C bookings
www.facebook.com/ccbookings.official
www.cc-bookings.com

——————————————————–

JACEK SIENKIEWICZ
Jacek urodził się w 1976 roku w Warszawie. Po fascynacji hip-hopem na początku lat 90. przyszła kolej na techno – muzykę wówczas mało znaną w naszym kraju. Przywiezione z Berlina winyle zaczął prezentować jako DJ, ale fascynacja brzmieniami z Detroit i minimalem była tak silna, że wkrótce zdał sobie sprawę, że bycie prezenterem to zbyt mało. Efektem prac nad własnymi produkcjami była płyta „Recognition” wydana w 1996 roku, dostrzeżona przez wąskie wówczas grono fanatyków gatunku, którą zdobył sobie uznanie zarówno w kraju jak i za granicą.
Recognition to także nazwa niezależnej wytwórni płytowej, którą założył, by popularyzować utwory własne i zaprzyjaźnionych wykonawców. Utwory z debiutanckiej płyty oraz EP-ek zwróciły uwagę zagranicznych DJ-ów, w tym niemieckiej legendy techno – Svena Vatha, dla którego Jacek zremiksował jeden z utworów. Kontakt zaowocował kontraktem podpisanym przez polskiego producenta z należącą do Vatha wytwórnią Cocoon, której agencja koncertowa zajmuje się również bookingiem występów Sienkiewicza. W 2001 roku Cocoon Records wydała album „Techne”, a rok temu trzeci longplay „Displaced”. Poprzez te albumy oraz występy na żywo (live-acts) stał się artystą znanym za granicą i zyskującym coraz szersze grono fanów. Swoje utwory na EP-kach wydał także w kilku innych niezależnych wytwórniach, jak Klang Elektronik, WMF czy prezentowana na naszych łamach Trapez.

JUREK PRZEŹDZIECKI
Producent który ma na swoim koncie 2 albumy, wiele singli i pojedynczych utworów na składankach dla takich wytwórni jak: Digital Structures, Horns And Hoofs, Headstick Recordings, Spiral Trax International, Freeze (Magazine), Neurobiotic Records, Natraj Temple, MIDIJUM Records, Plastik Park Records, Zenon Records, Aeon Records, Hadshot Haheiza, Pagoda Records, Digital Psionics, Crotus Records, Fabularecords, Mechanical Dragon Records, Cold Groove Records i innych.
Dziś jako muzyk koncentruje się na stylu techno nagrywając dla Cocoon Recordings, Boshke Beats, Whirlpoolsex Music i polskiej Recognition Records. Czując potrzebę rozwoju doskonali się w dziedzinie kompozycji i teorii muzyki współczesnej. W każdym gatunku muzyki poszukuje oryginalności, jako twórca szuka własnej definicji muzyki, jej emocjonalnego charakteru i estetycznego wyrazu. Mimo silnej potrzeby harmonii lubi eksperymentować i przekraczać konwencje przypisane do stylów. Inspiruje go współczesna muzyka poważna (Wolfgang Rihm, Gyorgy Kurtag, Witold Lutosławski) jak wielu twórców muzyki elektronicznej.

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

TUMULT HANDS live (Jacek Sienkiewicz & Jurek Przeździecki) Wrocław

Zajezdnia pres. Nico Moreno

Pt, 21 lutego 2020
godz: 22:00

TUMULT HANDS live (Jacek Sienkiewicz & Jurek Przeździecki) Wrocław

BRESLAU TECHNO x Transformator

Pt, 21 lutego 2020
godz: 23:00

TUMULT HANDS live (Jacek Sienkiewicz & Jurek Przeździecki) Wrocław

KARAŚ/ROGUCKI – Wrocław

Pt, 21 lutego 2020
godz: 19:00

TUMULT HANDS live (Jacek Sienkiewicz & Jurek Przeździecki) Wrocław

UNIT | Hectic9

Sb, 22 lutego 2020
godz: 23:00

TUMULT HANDS live (Jacek Sienkiewicz & Jurek Przeździecki) Wrocław

WE LECIM W/ Jensen Interceptor

Sb, 22 lutego 2020
godz: 23:00