Trippy Sounds & Miód pres. KiNK

Clubbing
Deep house Electronic House Indie Dance / Nu Disco Tech House Techno

Piątek, 28 czerwca 2013
godz: 23:00

Up

Kazimierza Wielkiego 1, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

KINK
Pochodzący z Bułgari Strahil Velchev aka KiNK to obecnie nr 5 z najlepszych live actów 2012r. (według Resident Advisor). Osobom, którym może nadal wydawać się obcy, przypominamy, że to on jest odpowiedzialny z produkcję niesamowitego bangera dla Rachel Row „Follow The Step” http://www.youtube.com/watch?v=k0-0s6qYOkU wydanego dla naszego rodzimego Pets Recordings.

Kink swoją przygodę z muzyką rozpoczął już jako nastolatek od muzyki acid, techno, jungle. Na swoje 20 urodziny dostał w swoje ręce pierwszy syntezator, a w wieku 27 lat wydał swój pierwszy vinyl, krótko później wszyscy zamiłowani głęboko w elektronicznych brzmieniach dowiedzieli się o naszym producencie rodem z Sofii. Strahil w swojej muzyce wykorzystuje, stary perkusyjny syntezator Vermona DRM, oraz Nord Micro Modular, w ten sposób osiągnął swoje niepowtarzalne 8-bitowe brzmienie mocno osadzone na perkusji. W jaki sposób to robi możecie podejrzeć na jego kanale youtube: http://www.youtube.com/user/kink303?feature=watch

W 2008r. Kink razem z angielskim producentem Nevillem Watsonem, został dostrzeżony i uznany na całym świecie za pośrednictwem swoich wydawnictw dla holenderskiej oficyny Hour House is Your Rush. Od tamtej pory zdążył wydać dla takich labeli jak: Rush Hour, Ovum, Poker Flat, Systematic, Mule Musiq, Get Physical czy Liebe*Detail.

Jego muzyka obecnie jest grana przez prawie każdego dja na świecie, to się również tyczy jego remixów, których jak do tej pory wykonał wiele dla takich artystów jak: Hercules and Love Affair, Patrick Cowley, Marc Romboy and Blake Baxter, Riva Starr, Pete Tong and Dave Spoon, DJ T, Matthew Dear, Nina Kraviz.

Po serii udanych wydawnictw, KiNK koncentruje się przede wszystkim na swoim nowym albumie, który planuje wkrótce wydać, oraz na serii live act’ów.

SIMON MATTSON
Jego pseudo artystyczne jest całkiem świeże na polskim i miedzynarodowym rynku muzycznym, ale nie dajcie się zwieść – to postać która od ponad 8lat występuje jako Simon.S! Podczas swojej kariery grywał zarówno w polskich jak i zagranicznych prestiżowych klubach wliczając SeOne (Londyn), Sass Club (Wiedeń) czy Mecca (Praga). Simon miał również szanse pokazać się na urodzinach światowej rangi klubu Godskicthen Air (Birmingham), gdzie grał u boku takich sław jak Eric Prydz, Nic Fanciulli, The Shapeshifters, Funkagenda czy Paul Thomas.

Od 2007 roku Simon zaczął pisać muzykę. Jego debiutancki remix wyszedł w towarzystwie The Buick Project (Nic Fanciulli & Andy Chaterley) nakładem brytysjkiej wytwórni SIC Recordings. Przez następne 3 lata do jego dyskografii dołączyły remixy takich artystów jak: Sandy Rivera (Blackwiz Records 2010r), Paul Thomas (Starlight Music 2010r) czy Trophy Twins (Big & Dirty 2008r).

Zmiana pseudonimu artystycznego łączy się z wieloma zmianami w karierze artysty. Jako Simon Mattson dołączył niedawno do prestiżowych house’owych wytwórni muzycznych – znanej na całym globie fabryki gwiazd – Defected Records oraz Strictly Rhythm czy Blackwiz Records (Sandy Rivera), w której latem tego roku ukaże się jego pierwszy debiutancki album!

To niewątpliwie nowy rozdział w jego życiorysie… nowa muzyka, nowe projekty. Obecnie pracuje w studio razem z Sandy Rivera, światowej sławy legendą muzyki house. Uwagę skupiają między innymi nad nową wersją utworu: Kings Of Tomorrow – Finally, który ukaże się również nakladem wytwórni – Defected Records

Simon Mattson to artysta, którego charakteryzyje elastyczność grania i styl przesiąknięty dynamicznym, tanecznym groovem. Sam określa go jako deep-tech, ale w jego setach zdecydowanie mozna uslyszeć house‘owe rytmy.

EASY
Marcin Wojski aka Easy od 20 lat rozkręca najważniejsze imprezy w Polsce. Nie bez przyczyny można nazwać go prekursorem muzyki klubowej nad Wisłą. Należy do dj’skiej „Super Ligi” naszego kraju.

Swą karierę rozpoczynał od występów jako rezydent jednych z pierwszych cyklicznych imprez o nazwie „RUSH HOUSE PARTY” w warszawskim klubie TREND. Od początku zarażał ludzi clubbingiem i pełnym sepktrum muzyki klubowej. Dla wielu guru pod względem doboru repertuaru i nienagannej techniki miksowania.

Easy na swoim DJskim szlaku odwiedził wiele kultowych miejsc, uważanych i zarazem silnie związanych ze scena klubową w naszym kraju – sopocki Sfinks, poznański Eskulap czy warszawskie Filtry regularnie gościły go na swoich imprezach. Jego styl muzyczny to spektrum szeroko rozumianego brzmienia housowego o charakterze deep.

Wraz z DJ Hywylem tworzyli radiowy duet promujący najnowsze trendy i nagrania muzyki klubowej. W ramach ich wspólnego przedsięwzięcia, peomowali autorskie imprezy o nazwie „PLAYMIX ON TOUR” które gościły w takich klubach jak Utopia, Boomtown, Klatka, Piekarnia czy Mega Klub.

Wielu popularnych obecnie dj’i wymienia go jako osobę, na której się wzorowali.

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

Trippy Sounds & Miód pres. KiNK Wrocław

Madison McFerrin | Stary Klasztor | Wrocław

Śr, 23 października 2019
godz: 20:00

Trippy Sounds & Miód pres. KiNK Wrocław

SÓLEY / 23.10 / Wrocław

Śr, 23 października 2019
godz: 20:00

Trippy Sounds & Miód pres. KiNK Wrocław

Ciało: początek

Śr, 23 października 2019
godz: 22:00

Trippy Sounds & Miód pres. KiNK Wrocław

Ciało stałe

Cz, 24 października 2019
godz: 22:00

Trippy Sounds & Miód pres. KiNK Wrocław

Hala Stulecia: Boris Brejcha

Pt, 25 października 2019
godz: 18:00

od 129 PLN
Trippy Sounds & Miód pres. KiNK Wrocław

Zajezdnia: Zajedź Ciało

Pt, 25 października 2019
godz: 23:00