The Herbaliser – koncert ODWOŁANY

Clubbing

Niedziela, 13 maja 2012
godz: 20:00

Eter

ul. Kazimierza Wielkiego 19, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Koncert formacji The Herbaliser odwołany!

Zaplanowany na najbliższą niedzielę, 13 maja, koncert brytyjskiego zespołu The Herbaliser w klubie Eter we Wrocławiu nie odbędzie się.

Jeden z najbardziej popularnych zespołów z Wielkiej Brytanii już w maju miał odwiedzić Polskę. Gwiazda kultowej wytwórni Ninja Tune podczas dwóch koncertów w polskich klubach miał przypomnieć o swojej 15-letniej obecności na światowej scenie muzycznej. Niestety nie przyjadą do Polski tej wiosny.

Mini trasa koncertowa grupy po Polsce została odwołana z powodu braku porozumienia w kwestiach organizacyjnych pomiędzy zespołem, a agencją odpowiedzialną za organizację ich występów w Warszawie oraz Wrocławiu.

– Z przykrością przyjęliśmy informację o odwołaniu trasy koncertowej The Herbaliser w Polsce, w tym jego wrocławską odsłonę w ramach City Sounds – mówi Maciej Szabatowski, pomysłodawca cyklu City Sounds. – Pragniemy przeprosić za zaistniałą sytuację, lecz także podkreślić, iż decyzja o odwołaniu trasy zapadła bez jakichkolwiek konsultacji z nami. Mamy nadzieję, że uda nam się już na jesień tego roku ponownie zaprosić The Herbaliser do Wrocławia – dodaje M. Szabatowski.

Wszystkie zakupione bilety na wrocławski koncert The Herbaliser w klubie Eter można zwracać w punktach ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.. W przypadku zakupu biletów drogą elektroniczną w internetowych systemach biletowych, prosimy o stosowanie się do zasad opisanych w regulaminie obowiązującym w danym systemie. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

——————————————————————————————

Klubowa majówka z City Sounds we Wrocławiu!

Po chwili wytchnienia wrocławski cykl koncertowy City Sounds powraca do dużych produkcji klubowych. Słynni przedstawiciele wytwórni Ninja Tune, austriacki mistrz downtempo oraz beatboxerska legenda ulicy, czyli The Herbaliser, Parov Stelar oraz Dub FX już w maju na scenie City Sounds!
– Klubową majówkę rozpoczniemy 13 maja występem brytyjskiej formacji The Herbaliser – zapowiada Maciek Szabatowski, pomysłodawca i koordynator cyklu City Sounds. Po odwołanej w ubiegłym roku trasie to właśnie we Wrocławiu Jake Wherry i Ollie Teeba wraz z zespołem dadzą pierwszy od kilku lat koncert w naszym kraju.
The Herbaliser to twórcy wyśmienitych, żywiołowych produkcji z pogranicza jazzu, funku i muzyki hip-hop. Przez lata zespół w różnych konfiguracjach osobowych nagrywał dla kultowej wytwórni Ninja Tune, by w 2008r. przenieść się pod skrzydła równie uznanej oficyny !K7 Records.
Dziesięć dni później, raz jeszcze w klubie Eter, City Sounds szykuje prawdziwą zabawę dla fanów muzyki z pogranicza jazzu, downtempo oraz elektro. 23 maja gwiazdą wieczoru będzie długo wyczekiwany w Polsce austriacki skład Parov Stelar Band. Do Polski zespół przyjedzie promować swój najnowszy album zatytułowany „The Princess”.
Parov Stelar to austriacki producent i muzyk Marcus Füreder. Uwagę świata przyciągnął świetnym debiutanckim albumem „Rough Cuts” (2004). Jego muzyka jest doskonałym przykładem kontynuacji trip-hopu, dziś ewoluującego w stronę lounge i downtempo, pełnego ciepłych, stylowych elektronicznych brzmień.
– Wiosenny sezon sceny City Sounds zamkniemy 30 maja występem Dub FX, artysty który idealnie wpisuje się w miejski charakter naszego programu – dodaje M. Szabatowski. Australijczyk Benjamin Stanford zwany Dub FX to fenomen muzyczny na światową skalę, który sławę zdobył dzięki żywiołowym występom na ulicach największych miast Europy. We Wrocławiu wystąpi w towarzystwie swojej życiowej partnerki Flower Fairy oraz rappera Cade’a.
Twórczość Dub FX stanowią kompozycje składające się z generowanych głównie za pomocą jego własnego głosu dźwięków, zapętlanych i przetwarzanych następnie na żywo partii przy pomocy rozbudowanych do tego celu urządzeń.
***
KLUBOWA MAJÓWKA Z CITY SOUNDS :
THE HERBALISER 13/05 / 2012 (niedziela)
PAROV STELAR BAND 23/05 / 2012 (środa)
DUB FX + Flower Fairy & Cade 30/05 / 2012 (niedziela)Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

The Herbaliser – koncert ODWOŁANY Wrocław

Ciało: początek

Śr, 16 października 2019
godz: 22:00

The Herbaliser – koncert ODWOŁANY Wrocław

Ciało stałe

Cz, 17 października 2019
godz: 22:00

The Herbaliser – koncert ODWOŁANY Wrocław

Audio City pres. Chicago Loop

Pt, 18 października 2019
godz: 23:00

The Herbaliser – koncert ODWOŁANY Wrocław

LATE SHOW: EXIT

Pt, 18 października 2019
godz: 22:00