Seb & Rodrigezz B-DAY Bash! w/ Vonda7

Clubbing
Seb & Rodrigezz B-DAY Bash! w/ Vonda7

Piątek, 06 grudnia 2019
godz: 23:00

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Nadal tu jesteśmy ♾️ i jak co roku o tej porze roku, kiedy dzień staje się coraz krótszy, a muzyka schodzi coraz głębiej w stronę 𝕸roku … przynosimy Wam światło ☴

Ostatni raz w tej dekadzie, którą kończymy cyfrą 78, zapraszamy na urodziny Seb & Rodrigezz!

Ten ostatni raz w tej dekadzie, to data ◉ 6/12 ◉ czytamy jako 666 ◉ Ten niesamowicie energetyczny symbol, symbolizuje zmianę, gdzie góra staje się dołem a dół górą. Przybądźcie zaczerpnąć z tej energii, bo ona poniesie Was w Waszą wyjątkową przyszłość. Jak dobrze wiecie liczby mają wielką moc. A ten ot sekret mówi, że wszystko czego powinieneś słuchać i oglądać powinno być odwrócone o 180 stopni w celu uzyskania pełnego obrazu.

666 ◉ 999

Pełny obraz to nieziemska nauka, z poziomu której oglądamy świat i wszechświat. Kiedy wzrastamy energią wyżej, nasze postrzeganie totalnie się zmienia. Nawet nasz osobisty wizerunek w lustrze jest odwrócony. Idąc za tą mądrością, ludzie mocy czerpią własne odwrócone siły i kontrolują to co chcą.

Dlatego przygotowaliśmy dwa odwrócone światy:
𝑺𝒂𝒊𝒏𝒕 𝑮𝒊𝒓𝒍’𝒔 & ℝ𝕆𝔹𝕆𝕋 𝕄𝔸ℕ𝕆𝕀𝔻’𝕊


Nasz gość VONDA7, przez lata pracowała nad swoim brzmieniem w Londynie i Berlinie, gdzie obecnie mieszka. Oba te miasta i doświadczenia z nimi związane, ukształtowały jej twórczość muzyczną, która podparta jest świetnymi wydawnictwami m.in. dla Lost & Found, Last Night on Earth, czy kultowego KMS. Jej sety to pełne groove’u, synthowych melodii i hipnotycznych beatów, brzmienia rodem z moto miasta Detroit.


◑ 𝑺𝒂𝒊𝒏𝒕 𝑮𝒊𝒓𝒍’𝒔 ( B O W L ) – 3 piękne opowieści, o tym jak żyć, jak tańczyć, jak kochać!

Niesamowity flow jaki niesie każda z naszych Pań, to podróże przez groove’owy świat VONDA7 (Berlin). Ciepłe i pełne pozytywnej energii brzmienie Senthia. Po finał od ASHHH, czyli eksplozja dwóch światów: Aksamit i Masha Romanova.

𝑺𝒂𝒊𝒏𝒕 𝑮𝒊𝒓𝒍’𝒔:
VONDA7
Senthia
ASHHH

VISUAL: info soon!


◐ ℝ𝕆𝔹𝕆𝕋 𝕄𝔸ℕ𝕆𝕀𝔻’𝕊 ( O S T R O ) – the party goes on here!
Mieszamy OSTRO! Kurewsko mocne down tempo, indie, electro, techno i minimal od Space Robotic Monkey (UK), doprawione wybitnym house’em w dwóch smakach: głebokiego Vidno i energicznego K POD’a. Na koniec nasz serdeczny przyjaciel Igor, który każdorazowo zaskakuje selekcją. Listę zamykamy my, czyli Wasi gospodarze. Od lat, niezmiennie, robimy co w naszej mocy, żeby część naszej wizji tego roztańczonego świata zaszczepić w Was.

Bo kochamy Was tańczących
… do zobaczenia Seb & Rodrigezz.

ℝ𝕆𝔹𝕆𝕋 𝕄𝔸ℕ𝕆𝕀𝔻’𝕊
Seb & Rodrigezz
Vidno
Space Robotic Monkey
Igor M
K POD

DATE: 06/12/19
START: 23:00Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław