Rzabka – trasa pożegnalna / Wrocław / 22.04

Koncerty
Rzabka – trasa pożegnalna / Wrocław / 22.04

Sobota, 22 kwietnia 2023
godz: 20:00

Surowiec

Ruska 46A, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Rzabka wyrusza w trasę pożegnalną „Ostatni Taniec – The Best Of Tour”. I to wy zdecydujecie jakie utwory zagra Rzabol!
10 lat zespołu Rzabka, 5 lat regularnego koncertowania. To koniec. Ale zatańczysz ze mną jeszcze raz, ostatni raz, nim skończy się ten bal. Pora na Ostatni Taniec, do którego sami wybierzecie setlistę. Każdy, kto do 3 kwietnia kupi bilet w przedsprzedaży, będzie miał możliwość zagłosowania w ankiecie ze wszystkimi piosenkami Rzabki, jakie powstały. I to właśnie te piosenki Rzabka wykona na żywo podczas sześciu ostatnich koncertów.
14.04 – Warszawa
15.04 – Sopot
21.04 – Kraków
22.04 – Wrocław
05.05 – Szczecin
06.05 – Poznań
Oficjalny merch, ubrania, CD:
sklep.artefactmusic.pl/
Informacja dla osób niepełnoletnich:
Osoby poniżej 16 roku życia wpuszczane będą z opiekunem. Osoby w wieku 16-18 lat będą wpuszczane ze zgodą rodzica/opiekuna, którą można pobrać tu: https://artefactmusic.pl/zgoda-rodzicow/
Timetable:
podamy wkrótce
Booking:
[email protected]

Trasa promująca wszystkie albumy, które tylko sobie wymarzycie. Link do głosowania na piosenki, które zagra Rzabka, znajduje się na biletach elektronicznych, kupionych do 3 kwietnia włącznie.
Rzabka. Kiedyś nazywany polskim Yung Leanem, ostatnio okrzyknięty jako polski Tyler, The Creator – czyli chyba awans. Potwierdza, że jest doskonałym obserwatorem rzeczywistości. Koncepcyjnie nie pozwala się skategoryzować – kunsztownie ułożone bębny z basem w połączeniu z rytmiczno-agresywną nawijką i awangardowo zdegradowaną jakościowo instrumentacją przełamane są w każdym utworze pełną celnych spostrzeżeń i prawd życiowych liryką. Słychać tu pomruki hardbassu, jak i elementy synthpopu, charakternie zlepione w epicką łupankę.
Jako Balu Król zapraszam do tańca.Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

Rzabka – trasa pożegnalna / Wrocław / 22.04 Wrocław

Transformator: KITTIN

Pt, 02 czerwca 2023
godz: 23:00

od 60 PLN
Rzabka – trasa pożegnalna / Wrocław / 22.04 Wrocław

Dyżur Nocny: DJ Skipless

Pt, 02 czerwca 2023
godz: 22:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →