Rum Love Festiwal vol.3

Festiwale
Rum Love Festiwal vol.3

Piątek, 07 czerwca 2019
godz: 12:00

Wrocławskie Centrum Kongresowe (RCTB)

ul. Wystawowa 1, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Godziny rozpoczęcia festiwalu: 
07.06 (piątek) 12:00 – 20:00 (12:00 otwarcie bram) 
08.06 (sobota) 12:00 – 20:00 (12:00 otwarcie bram)

Najbardziej aromatyczny festiwal zaraża Polskę pasją do rumu.

Blisko 1300 uczestników, 300 gatunków alkoholi i 35 wystawców z całego świata. Dwa dni warsztatów, koncerty oraz niezapomniana atmosfera. Tak było w zeszłym roku na Rum Love Festiwal we Wrocławiu. Organizatorzy postanowili zarazić rumem całą Polskę i zrobić z festiwalu imprezę cykliczną. Czym zaskoczą tym razem?

W tym roku, jak w poprzednich latach, Rum Love Festiwal odbędzie się we Wrocławskim Centrum Kongresowym, który jest zlokalizowany obok Hali Stulecia wpisanej na listę UNESCO, ponieważ wyjątkowe wydarzenia potrzebują wyjątkowej przestrzeni. Organizatorzy spodziewają się około dwóch tysięcy uczestników festiwalu. Będą szkolenia produktowe MASTERCLASS, 34 stoiska dla partnerów – firm, które chciałyby pokazać swoje produkty (oprócz alkoholi również cygara). Do dyspozycji gości będzie taras zewnętrzny oraz sklep festiwalowy. W tle słychać będzie tematyczną muzykę, a wieczorem koncerty grup muzycznych na świeżym powietrzu. W zeszłym roku organizatorzy ruszyli także z projektem Rum Love on Tour, aby łamać stereotypy na temat rumu, przez dwa miesiące odwiedzili 30 topowych koktajl barów i restauracji w całej Polsce, w których prowadzili szkolenia. Trzeba przyznać, że Panowie wykonują świetną pracę, ponieważ świadomość smaków i aromatów rumu w Polsce rośnie bardzo szybko. Ale to nie wszystko co inicjatorzy projektów mają w zanadrzu. 
Stolica Dolnego Śląska staje się także narodową stolicą rumu. Organizatorzy festiwalu stworzyli niesamowite miejsce na kulturalnej mapie Wrocławia, gdzie pasja tworzenia łączy się z modą, klasyką oraz powrotem do przeszłości.

BlackBeard Barber&Barrel House to nowe miejsce z klasyczną duszą. To miejsce, w którym można nabyć limitowaną edycję rumu, poradzić się ekspertów i znawców sztuki barmańskiej, ale i spędzić czas w wyjątkowej, industrialnej przestrzeni. Podczas gdy gość delektuje się drinkiem, barber może zająć się pielęgnacją włosów i brody. 
W jednym z budynków przy ulicy Tęczowej składa się hołd klasyce. Właściciele twierdzą, że dla rzemiosła nie może być innego miejsca jak to, które okryte jest grubym płaszczem historii. Dla barbera nie może być innego miejsca, jak to z atmosferą oraz przestrzenią sprzyjającą kreatywności i tworzeniu przyszłości z przeszłości. W BlackBeard oprócz klasycznego rzemiosła, odbywają się także szkolenia, prelekcje, degustacje i prezentacje głównie na temat rumu i whiskey. Jest to z pewnością unikalne miejsce, którego atmosfery trzeba po prostu posmakować. 

Organizatorzy postawili sobie za cel wzmocnienie świadomości i kultury picia alkoholi takich jak m.in. rum czy whiskey. Począwszy od pasji i pomysłu, rozpoczęli prace nad Rum Love Festiwal i BlackBeard. Wszystkie projekty zakończyły się sukcesem, jednak Panowie zaznaczają, że dopiero rozwijają skrzydła i nie mają zamiaru spocząć na laurach. Od zeszłego roku wystartowali z kilkoma świetnymi projektami, które nie zamykają się tylko w granicach Polski. Właśnie dzięki takim projektom, pasjonaci alkoholi z całego świata myśląc „Polska”, będą widzieli Wrocław i BlackBeard.

Serdecznie zapraszamy na Rum Love Festiwal 07-08 czerwca do Wrocławia, a także do odwiedzenia strony internetowej www.rumlovefestiwal.com oraz www.blackbeard.com.pl.

Link:
www: https://rumlovefestiwal.com 
fb: https://web.facebook.com/rumlovefestiwal/ 
Instagram: https://www.instagram.com/rumlovefestiwal/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=wjKpCDPW4QE&list=PL4rW4ZiPAaqUn_262hY0Oq3BwMLdcMj5o

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Rum Love Festiwal vol.307 czerwca 2019
Wrocławskie Centrum Kongresowe (RCTB)

Biletomat.pl
80 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

Rum Love Festiwal vol.3 Wrocław

Rave Order: Randomer

Sb, 25 maja 2019
godz: 23:00

Rum Love Festiwal vol.3 Wrocław

Outlines Showcase 1

Pt, 31 maja 2019
godz: 23:00

Rum Love Festiwal vol.3 Wrocław

Ciało: zamknięcie

Pt, 31 maja 2019
godz: 23:00

Rum Love Festiwal vol.3 Wrocław

Początek Podróży

Sb, 01 czerwca 2019
godz: 20:00

Rum Love Festiwal vol.3 Wrocław

Meshell Ndegeocello

Nd, 02 czerwca 2019
godz: 19:00

od 120 PLN