regime x Oramics w/ Photonz *lista

Clubbing
regime x Oramics w/ Photonz *lista

Piątek, 13 marca 2020
godz: 23:00

Tunel

Ruska 46A, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

ramię w ramię z zaprzyjaźnionym kolektywem Oramics, który w tamtym roku miał przyjemność gościć lizbońską artystkę Violet, zapraszamy Photonza – DJa i producenta, współzałożyciela Rádio Quântica oraz rezydenta queerowego cyklu mina.
Photonz – czyli Marco Rodrigues, jeden z głównych motorów napędowych lizbońskiego undergroundu. lekko ponad dekadę tworzy i wydaje w takich labelach jak: Creme Organization, 20:20 Vision, Don’t Be Afraid, SKYLAX RECORDS, Unknown to the Unknown czy Príncipe. jako DJ, Photonz budował swoją reputację dzięki euforycznym i bardzo intensywnym setom, a w 2017 wraz z Violet (drugą współzałożycielką Radio Quantica) oraz kolektywem Rabbit Hole, dali życie nowej inicjatywie – mina. to comiesięczny queerowy cykl imprez, który za misje stawia sobie genderowe i seksualne wyzwolenie oraz tworzenie w trakcie swoich wydarzeń tymczasowej przestrzeni wolnej od patriarchalnych oczekiwań.
zagrają z nami również:
Monster DJ [ Oramics/Projekt LAB ]
Young Majli [ regime ]
Dj Noseblunt [ WE LECIM ]
_____________________________________________________
Oramics jest ponadgranicznym kolektywem, który powstał wiosną 2017 roku. Naszym celem od samego początku jest promowanie i wspieranie na polskiej scenie muzyki elektronicznej przede wszystkim kobiet, osób niebinarnych, LGBTQ, ale także mniejszości i osób mniej uprzywilejowanych. Od niedawna funkcjonujemy także jako niezależna agencja bookingowa. Wydałyśmy składankę „Total Solidarity”, z której dochody zostały przekazane Kampanii Przeciw Homofobii i Miłość Nie Wyklucza w celu finansowania organizacji marszów równości w mniejszych polskich miastach.
Nasze inicjatywy są zawsze otwarte dla wszystkich, którzy chcą pracować razem z nami i współtworzyć społeczność skupioną wokół muzyki, kultury klubowej i sztuki dźwięku.
Prowadzimy serię podcastów, organizujemy cykle warsztatowe w całej Polsce, jesteśmy kuratorkami współtworząc festiwale, organizując koncerty i imprezy.Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

regime x Oramics w/ Photonz *lista Wrocław

KORNEL KOVACS / 18.04 / TRANSFORMATOR

Sb, 18 kwietnia 2020
godz: 23:00

od 30 PLN
regime x Oramics w/ Photonz *lista Wrocław

Tęskno l 24.04 l Stary Klasztor, Wrocław

Pt, 24 kwietnia 2020
godz: 20:00

od 45 PLN
regime x Oramics w/ Photonz *lista Wrocław

Adana Twins | Wrocław

Pt, 24 kwietnia 2020
godz: 23:00

od 39 PLN
regime x Oramics w/ Photonz *lista Wrocław

Richard Durand // X-Demon Wrocław

Sb, 25 kwietnia 2020
godz: 21:00

od 20 PLN
regime x Oramics w/ Photonz *lista Wrocław

TADEO | b2b HGR | ALL NIGHT LONG!

Cz, 30 kwietnia 2020
godz: 23:30

od 25 PLN