Raz Dwa Trzy – Ważne Piosenki

Koncerty
Raz Dwa Trzy – Ważne Piosenki

Niedziela, 24 marca 2019
godz: 19:00

Sala Koncertowa Radia Wrocław

ul. Karkonoska 10, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zespół Raz Dwa Trzy od lat podąża własną drogą i wierny jest swoim pomysłom i estetyce, dzięki czemu może cieszyć się niesłabnącą sympatią fanów i życzliwością krytyków. Kunsztownie skonstruowane teksty, bogactwo instrumentów, pasja i doskonałe aranżacje – to jego znaki charakterystyczne.

„Ważne piosenki” to wyjątkowa podróż po świecie muzycznych inspiracji zespołu Raz Dwa Trzy. Na ich tle Adam Nowak snuje opowieść o życiu, miłości i zakamarkach ludzkiej duszy. Zapraszamy do spędzenia wspólnego wieczoru i wysłuchania historii zamkniętych w „Ważnych piosenkach”.

W repertuarze zespołu RAZ DWA TRZY można znaleźć zarówno lżejsze, żartobliwe piosenki, poezję śpiewaną, ciekawe połączenia różnych gatunków i stylów, a także poważniejsze teksty refleksyjne i religijne. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen.


Raz Dwa Trzy – Ważne Piosenki24 marca 2019
Sala Koncertowa Radia Wrocław

Eventim.pl
85 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

Raz Dwa Trzy – Ważne Piosenki Wrocław

Party Animals - Jungle & Dub Night

Sb, 27 kwietnia 2019
godz: 22:00

Raz Dwa Trzy – Ważne Piosenki Wrocław

Blank Banshee / Wrocław

Wt, 07 maja 2019
godz: 19:00

od 70 PLN
Raz Dwa Trzy – Ważne Piosenki Wrocław

Meshell Ndegeocello

Nd, 02 czerwca 2019
godz: 19:00

od 120 PLN
Raz Dwa Trzy – Ważne Piosenki Wrocław

Rum Love Festiwal vol.3

Pt, 07 czerwca 2019
godz: 12:00

od 80 PLN