Rave Order: Randomer

Clubbing
Rave Order: Randomer
Electronic

Sobota, 25 maja 2019
godz: 23:00

Ciało

Świdnicka 12, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Lineup:

Randomer (Hessle Audio, Headstrong / UK)

Pochodzący z północnego Londynu Randomer jest jednym z najpłodniejszych artystów techno ostatniej dekady. Dzięki wydawnictwom w Hessle Audio, Numbers, Clone, L.I.E.S., Dekmantel i współtworzonym z Clouds Headstrong pokazał, że ma niezwykły talent do tworzenia ponadczasowej muzyki. W jego produkcjach znajdziecie połączenie tribalowych motywów, cieżkiego techno, punku i rave’owej dzikiej energii. W swoich setach natomiast, zabiera słuchacza w szalenie energetyczną podróż, w której płynnie przemieszcza się między nowoczesnym basem, techno i mniej oczywistym, ezoterycznym 4/4.

CruzOe (Wrocław)

Wrocławski dj i artysta mulitimedialny, który zachwyca nas swoimi setami już od dobrych kilku lat. W 2016 miał zagrać u nas w Poznaniu na pamiętnym Secret Rave’ie, ale niestety nie udało nam się tego zrealizować. Dzisiaj, po trzech latach, jesteśmy niezwykle zadowoleni, że swoją nieszablonową selekcją otworzy dla nas tę noc.

Michal Gutkowski (raveorder.pl / Poznań)

Pochodzący z Poznania dj, producent i promotor. Jego muzyka to wielowątkowa podróż przez futurystyczną krainę pełną przesterowanych rytmów, dynamicznych basów oraz niepoprawnych melodii. Pomysłodawca projektu raveorder.pl i związanych z nim wydarzeń.Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

Rave Order: Randomer Wrocław

Letnia Scena: VHS

Śr, 21 sierpnia 2019
godz: 20:00

Rave Order: Randomer Wrocław

Środek podróży

Śr, 21 sierpnia 2019
godz: 21:00

Rave Order: Randomer Wrocław

Heartbeats Showcase

Pt, 23 sierpnia 2019
godz: 22:00