Rap Szalet x Puzzle prezentują Back In The Days vol 1

Clubbing

Piątek, 17 lutego 2012
godz: 21:00

PUZZLE

Rynek 2, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

||| RAP SZALET x PUZZLE prezentują: BACK IN THE DAYS VOL 1: NATIVE TONGUES x ZULU NATION |||
Po pierwszym letnim sezonie RAP SZALETU, który odmienił życie NIEJEDNO, przychodzi czas na kolejną akcję, a przyjdzie i czas na kolejne… Idea może nie jest rewolucyjna, ale potrzebna, a wręcz niezbędna. Stoi za nią niezwykle godne partnerstwo PUZZLE x RAP SZALET. A ideą jest cykliczne i tematycznie przypominanie o korzeniach rapu. Nie ukrywamy fascynacji starymi, dobrymi czasami, przez co uważamy, że bezwzględnie należy zacząć od dwóch niezwykle istotnych ruchów: ZULU NATION założonego przez Afrika Bambaataa oraz NATIVE TONGUES. Kto w rapie siedzi, ten wie, o co c’mon. Z jednej strony Bambaataa, satelity i mnogość jego wydawnictw, z drugiej zaś A Tribe Called Quest, Black Sheep, De La Soul, Jungle Brothers, Leaders of the New School, Queen Latifah, Phife Dawg.
17 lutego pierwszy comiesięczny temat i selekcję najlepszych jointów ze stajni Zulu Nation i Native Tongues wykonają Igor Boxx, Bontone, Spisek Jednego oraz Kindaka.
||| ZAGRAJĄ |||
IGOR BOXX
Igor Boxx to solowy projekt Igora Pudło – współtwórcy legendarnego duetu Skalpel, jednego z najważniejszych polskich projektów muzycznych ubiegłego dziesięciolecia. Skalpel ma na koncie dwa wydawnictwa, które ukazały się nakładem legendarnej londyńskiej wytwórni Ninja Tune.
Zostały one bardzo dobrze przyjęte na świecie, a w Polsce są zaliczane do najistotniejszych wydawnictw minionej dekady (m.in. „Paszport Polityki” w 2005 r.). Igor nową dekadę otworzył solowym projektem Igor Boxx, którego owocem jest album „Breslau”, wydany w barwach Ninja Tune. Płyta to muzyczna fantazja na temat oblężenia Wrocławia przez Armię Czerwoną w 1945r.
BONTONE
Michał Paradowski aka Bontone – producent/dj z Wrocławia. Zadebiutował na EP-ce z remiksami Skalpela „Break In” w legendarnej wytwórni Ninja Tune. Połowa duetu Przaśnik, z którym wydał winyl „Azymic” w Funky Mamas and Papas Recordings – uznany w niemieckim Agogo Records, angielskim Jelly Jazz i japonskim Rip Curl.
SPISEK JEDNEGO
Spisek Jednego (Piotr Skorupski) – producent, dj. Absolwent szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Współtwórca Night Marks Electric Trio oraz producent nieistniejącego już zespołu Spisek. Współwinny obleganych wtorkowych sesji bitowo-akustycznych – Electro-Acoustic Beat Sessions.
KINDAKA
Skoncentrowany na bitach wolniejszych drugi alias Teskko współtwórcy niedzielnego cyklu plenerowego Rap Szalet oraz Imported Go(o)ds – bloga i eventów poświęconych globalnym brzmieniom basowym. Scenę i gramofony dzielił m.in. z Jonem Kennedy’m, Seijim, Moską, Basement Freaks, Sunsetsoul Crew, Kool Hertzem oraz polskimi didżejami i producentami – Falconem, Mentalcutem, Danielem Drumzem, Ojcem Karolem, Simkiem, Intreau, Teielte, ekipą Tru:Funk i wieloma innymi.


Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

Rap Szalet x Puzzle prezentują Back In The Days vol 1 Wrocław

Męskie Granie 2019 | Wrocław

Sb, 03 sierpnia 2019
godz: 17:00

Rap Szalet x Puzzle prezentują Back In The Days vol 1 Wrocław

Trance Champions

Sb, 10 sierpnia 2019
godz: 21:00

od 25 PLN
Rap Szalet x Puzzle prezentują Back In The Days vol 1 Wrocław

New Model Army – Wrocław

Cz, 17 października 2019
godz: 20:00

od 79 PLN
Rap Szalet x Puzzle prezentują Back In The Days vol 1 Wrocław

Hala Stulecia: Boris Brejcha

Pt, 25 października 2019
godz: 18:00

od 129 PLN