Radio LUZ pres. wiosenna ramówka

Koncerty
Radio LUZ pres. wiosenna ramówka

Piątek, 03 marca 2023
godz: 21:00

Wyspa Tamka

Wyspa Tamka, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Nowy sezon, nowe pomysły, nowe brzmienia, nowe audycje, nowi goście, nowy start: NOWA RAMÓWKA w Radiu LUZ. Świętuj z nami!
𝕂𝕠𝕟𝕔𝕖𝕣𝕥𝕪:
🎤 𝖮𝖲𝖪𝖨𝖬𝖮𝖱𝖮𝖭
🎤 𝖷𝖣𝖹𝖵Ø𝖭𝖷
🎤 𝖬𝖮𝖲𝖠.𝖳𝖤𝖢𝖧
🔶 Pierwszą część nocy wypełnią koncerty zaproszonych gości, których dobrze znacie z pomarańczowych fal. Na scenie barowej wystąpią reprezentanci wrocławsko-warszawskiego podziemia. Wśród nich XDZVØNX – wiertara mroczno-elektroniczna, sacral noise popowy duet, 100 ton betonu zrzuconych na głowę. Usłyszycie także OSKIMORONa – core wrocławskiego rapu, nawijacza wersów szybszych niż myśl, doświadczonego newcomera znanego z projektów Antoine/Oski i Oski Pągowski. Tuż przed północą scenę przejmie Mosa.Tech: duet powstały w ubiegłym roku w stolicy. Na piątkowej imprezie warszawiacy zaprezentują materiał z ich debiutanckiego albumu “Reflektorem” i świeżo wydanej EP-ki “Becel”. Ta ekipa słynie z powykręcanych, surowych i brutalnych produkcji, mocno inspirowanych industrialem, trapem, post-clubem i UK bassem. Nie możemy się doczekać.
𝔻𝕁 𝕤𝕖𝕥𝕪:
🎧 𝖿𝖺𝗋𝗈𝗇
🎧 𝗋𝖾𝗉𝗆𝖾𝗂𝗌 𝖻𝟤𝖻 𝗋𝖺́𝖻𝖺𝗇𝗈 𝗉𝗂𝖼𝖺𝗇𝗍𝖾
🎧 𝖭 𝖠̊ 𝖳 𝖻𝟤𝖻 𝖪𝖠𝖫𝖸𝖬𝖠
🔶 Stawkę części klubowej otwiera faron, najgorętszy obecnie pseudonim na warszawskiej scenie basowej. Sława jego selekcji dotarła aż do Wrocławia. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, czy chwilę po północy kurator cyklu imprez BASS REPRODUCTION potwierdzi, że DŻUNGLA JEST MASYWNA. Za deckami tradycyjnie pojawią się także nasi radiowcy w dwóch parach: błyszczących, porywających, pełnych intensywności. Pierwszy duet to osoby, które na co dzień znacie z audycji regime (pon 20:00-21:00) i środowego Audiostartera (9:00-11:00): rábano picante i repmeis. Na ramówkową imprezę przygotowali najlepsze z kawałków, które charakteryzuje dobra bassówa, tropikalne bębnienie i… poczucie humoru. Podobny klimat deklarują N Å T i KALYMA, nasze radiowczynie do zadań specjalnych z redakcji muzycznej (Ultradźwięki w środy od 18:00) i redakcji kultury. Ich LUZowy pojedynek, trudny do okiełznania niczym nasze fale radiowe, zamknie tę przemocarną nockę!
timetable już wkrótce!
wjazd: jak zawsze 🆓 free 🆓
📻 radioluz.pl / @radio_luz / 91.6 fm
📌 Wyspa Tamka / @wyspatamkaSprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

Radio LUZ pres. wiosenna ramówka Wrocław

Hidden Empire & Leon Licht | Wrocław

Pt, 24 marca 2023
godz: 23:00

od 40 PLN
Radio LUZ pres. wiosenna ramówka Wrocław

Ciało: DVS1

Pt, 24 marca 2023
godz: 23:00

Radio LUZ pres. wiosenna ramówka Wrocław

Dyżur Nocny w Recepcji

Pt, 24 marca 2023
godz: 22:00

Radio LUZ pres. wiosenna ramówka Wrocław

MIASTO KOBIET

Pt, 24 marca 2023
godz: 22:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →