PrzedMajówka with TANZLIFE_BORYN_DISKOLEPTIKK_CZIKITAS BROTHERS

Clubbing
House Tech House Techno

Sobota, 30 kwietnia 2016
godz: 22:00

BauBar

Ruska 3/4, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Przyjaciele!

Po naszej pierwszej, bardzo udanej House’owej imprezie, na której gościliśmy Klaves’a. Wracamy do BauBar’u, aby kolejny raz porwać wasze ciała, oraz zedrzeć podeszwy waszych butów, na rozgrzanym do czerwoności parkiecie. Wierzymy, że i tym razem dzikich tańców nie będzie końca, a ostanich gości powitają promienie słońca.
Tak więc dziewczyno i chłopaku, jeśli na majówke nie spakowaliście plecaków. Wpadajcie do nas na imprezę, wybawicie się lepiej niż na Maderze.
Alkoholowych atrakcji będzie bez liku, na tydzień zapomnicie o nieszczęsnym budziku.
Zdziwienie Wasze będzie szczere, jak zagrają Nasi Przyjaciele!

♬ Tanzlife
www.soundcloud.com/tanzlife

♬ Boryn (Astro Buhloone)
https://soundcloud.com/boryn

♬ Diskoleptikk
http://soundcloud.com/diskoleptikk

♬ Czikitas Brothers
https://www.mixcloud.com/CzikitasBrothers/

————————————————————————————–

~ PHOTO : Augustyn Bardian

————————————————————————————–
~ Tomek Matuszczak aka Tanzlife, od 2011 roku aktywny producent i remixer, który na swoim koncie ma już 6 winylowych wydawnictw ( min. dla Local Talk, Let’s Play House) jak i oficjalny remiks dla Noviki. Od 2013 roku członek agencji PLUG & PLAY Bookings. Miał także przyjemność występować w klubach i na festiwalach min. Londynu, Amsterdamu, Rotterdamu, Stuttgartu, Berlina, Pragi jak i w największych miastach Polski oraz w polskiej edycji Boiler Room. Na antenie londyńskiej rozgłośni bloop. prowadzi także swój autorski program do którego zaprasza gości z całego świata.

~ Boryn – Niepoprawny degustator dźwięków. Z zawodu odkrywca z zamiłowaniem do brzmienia Detroit i kartonów po brzegi wypchanych płytami. Jego styl ciągle ewoluuje, kierowany wpływami disco, soulu, afro-beatu i funku na współczesny house.
W październiku 2014 roku ruszył z nowym projektem Astro Buhloone, który tworzy wraz z Michałem Zakrzewskim (Hush Hush Pony).
Ich debiutancka, winylowa epka ukazała się w listopadzie 2015 nakładem warszawskiej wytwórni Astropical Tapes.
Przed wakacjami światło dzienne ujrzy jego pierwszy, winylowy album.
Dzielił scenę m.in. z : Detroit Swindle, Claptone, Bondax, Phono, Cuthead, XXXY, Gratts, Klaves, Ptaki czy The Phantom. Kurz toleruje tylko na polichlorku.

~ Diskolepptik – pochodzi z Zielonej Góry, na lokalnym podwórku znany jako Kwaśny. Prywatnie miłośnik wszystkiego, co dobre. Założyciel lokalnego portalu clubbing.zgora.pl, promotor i organizator imprez, odpowiedzialny za sprowadzenie do swojego rodzinnego miasta wielu czołowych artystów sceny klubowej z Polski i nie tylko. Pomysłodawca i współzałożyciel PLUG & PLAY Bookings, z zamiłowania promotor i dj, z konieczności początkujący grafik Emotikon wink Znienawidzony przez sąsiadów z racji zamiłowania do afterów i częstego pełnienia roli hotelu dla przyjezdnych artystów. Wśród znajomych znany także jako Perfekcyjna Pani Domu. Bywał i grywał w wielu fajnych miejscach, dzielił scenę z takimi artystami, jak: Alan Oldham, FJAAK, Bueno Bros, Chino, Chmara Winter, Eltron John, Harrison Chord, Joana, Klaves, Lowhitey, Marcin Krupa, Mic Ostap, Mike P, MO, MNSL, Naphta, Patryk Niedziela, Piotr Bejnar, Ptaki, Rebeka, SLG, Tanzlife, We Call It A Sound, Zambon oraz wieloma innymi, których nie sposób tutaj wymienić.

~ Czikitas Brothers – Duet braci z Dolnego Śląska. Na codzień zajmują się własną restauracją. W chwilach wolnych od serwowania steków i polewania wina zajmują się między innymi kolekcjonowaniem winyli – głównie z muzyką soul, protoplastami boogie, klasycznymi utworami disco, ale także współczesnymi editami z pogranicza slow-motion-house.

————————————————————————————–

MORE INFO SOON OR LATER.
STAY TUNED.
WAYFSprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

PrzedMajówka with TANZLIFE_BORYN_DISKOLEPTIKK_CZIKITAS BROTHERS Wrocław

Ciało: Nur Jaber [6h set]

Pt, 28 lutego 2020
godz: 23:00

PrzedMajówka with TANZLIFE_BORYN_DISKOLEPTIKK_CZIKITAS BROTHERS Wrocław

Aurōra pres. Megatech live

Pt, 28 lutego 2020
godz: 23:00

PrzedMajówka with TANZLIFE_BORYN_DISKOLEPTIKK_CZIKITAS BROTHERS Wrocław

Ciało żywe

Sb, 29 lutego 2020
godz: 23:00

PrzedMajówka with TANZLIFE_BORYN_DISKOLEPTIKK_CZIKITAS BROTHERS Wrocław

Maria Peszek // Wrocław

Pt, 06 marca 2020
godz: 19:00

PrzedMajówka with TANZLIFE_BORYN_DISKOLEPTIKK_CZIKITAS BROTHERS Wrocław

Molchat Doma – Wrocław

Sb, 07 marca 2020
godz: 20:00

od 45 PLN