ANJA SCHNEIDER & SILICONE SOUL

Clubbing
Electronic Tech House Techno

Piątek, 26 września 2014
godz: 22:00

Pralnia

ul. Krakowska 100, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Ruszamy. Czas na odpoczynek i leniwy marazm właśnie dobiega końca. Dlatego mamy nadzieje, że  doładowaliście swoje akumulatory i zebraliście siły na otwarcie nowego sezonu w Pralni, a możemy Wam obiecać, że nie zamierzamy wprowadzać żadnej taryfy ulgowej dla rozleniwionej wakacyjną beztroską publiczności.
Już 26 września startujemy z Crystal Structures, czyli imprezą z potężną dawką elektroniki i siarczystego bassu. Abyście poczuli się przez nas jeszcze bardziej rozpieszczeni musicie wiedzieć, że szykujemy to wszystko w dość niecodziennej oprawie… Przygotujcie się na pojechane wizualizacje, instalacje świetlne oraz stage mapping- przygotowany przy współpracy Wrocławskich VJ’i, studentów ASP oraz Klubu Pralnia.
Projekt instalacji wideo: LUMINATOR / Luminator.pl
Czas podłączyć się do krystalicznej sieci razem z nami!
Pierwszym artystą, którego chcemy Wam zaprezentować to SILICONE SOUL, i aby podgrzać jeszcze bardziej atmosferę na scenie wraz z Silicon Soul pojawi się GOŚC SPECIALNY. Kto to taki? Możemy tylko zdradzić że jest to głowa potężnej Berlińskiej wytwórni i wystąpi we Wrocławiu poraz pierwszy, mamy też nadzieję, że element zaskoczenia tylko podsyci Wasz apetyt na Crystal Structures!
SILICONE SOUL:
Craig Morrison i Graeme Reedie, czyli duet importowany prosto ze Szkocji. Po raz pierwszy w 1998 r. pojawili się pod szyldem kultowej wytwórni Soma Quality Recordings, jednego z głównych Szkockich labeli zajmujących się muzyką elektroniczna. Dotychczasowo w ich artystycznym dorobku pojawiło się 5 studyjnych albumów i masę występów w najbardziej renomowanych klubach w na świecie. Strzałem w dziesiątkę okazał się utwór „Right On”, który został wydany w 2001 roku w 23 wersjach, niezliczonej ilości remixów, a na dodatek wpisał się w kartki historii muzyki house. Co składa się na sukces Silicon Soul? To ciągły rozwój, eksperymentalizm i świeży pogląd na tworzenie muzyki elektronicznej. Sami chłopcy mocno zaangażowali się w wsparcie niezależnych twórców elektroniki, zakładając swój własny label- Darkroom Dubs, który wydaje takich artystów jak: Extrawelt, AFFKT, Ryan Crosson, Simon Garcia czy Dimitri Veimar.
Silicon Soul i cały Darkroom pozostawiamy Waszej ocenie, dlatego sprawdźcie ich profil na soundcloudzie, gdzie znajdziecie mnóstwo ich utworów, dj setów, oraz muzy sygnowanej przez Darkroom Dub.
SILICON SOUL Soundcloud: https://soundcloud.com/siliconesoul
SILICON SOUL info: http://www.residentadvisor.net/dj/siliconesoul
https://www.facebook.com/siliconesoul
DARKROOM DUB Official: http://darkroomdubs.com/
http://www.residentadvisor.net/record-label.aspx?id=1257
http://www.discogs.com/label/14860-Darkroom-Dubs
SUPPORT: dj Maté (Scena), Seb (Step Ahead), Ejmi (Wrocław), + more…


Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

ANJA SCHNEIDER & SILICONE SOUL Wrocław

Ciało: Nur Jaber [6h set]

Pt, 28 lutego 2020
godz: 23:00

ANJA SCHNEIDER & SILICONE SOUL Wrocław

Aurōra pres. Megatech live

Pt, 28 lutego 2020
godz: 23:00

ANJA SCHNEIDER & SILICONE SOUL Wrocław

Ciało żywe

Sb, 29 lutego 2020
godz: 23:00

ANJA SCHNEIDER & SILICONE SOUL Wrocław

Maria Peszek // Wrocław

Pt, 06 marca 2020
godz: 19:00

ANJA SCHNEIDER & SILICONE SOUL Wrocław

Molchat Doma – Wrocław

Sb, 07 marca 2020
godz: 20:00

od 45 PLN