PDF Live Session

Clubbing

Piątek, 03 lutego 2012
godz: 22:00

Das Lokal

Plac Solidarności 1/3/5, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Projekt PDF – People Do Fun! oraz Das Lokal zapraszają na niecodzienny event, którego inauguracja już 3 lutego. Na falach berlińskiego radia Sweat Lodge Radio w każdy pierwszy piątek miesiąca swoją audycję ma duet producentó i Dj-ów Mikita & Juerga. Dwaj panowie odpowiedzialni są za wydania dla takich wytwórni jaki Asymmetric, Carry On czy Night Drive Music. Nieugięci skandaliści, którzy na swoim cyklu Skandalizm mieli okazję zaprosić takie gwiazdy jak Motorcitysoul, Stimming, Jeff Samuel, Ed Davenport czy Mano Le Tough. Od teraz mają przyjemność zaprosić w każdy pierwszy piątek miesiąca do wrocławskiego Das Lokal, z którego będą prowadzić audycję live wraz z zaproszonymi gośćmi.
SweatLodge to multiagencja zrzeszająca artystów, takich jak Oliver Deutschmann, Iron Curtis czy Nick Harris. Internetowe radio nadające wprost z kolebki światowej elektroniki. Internetowa undergroundowa telewizja. Uliczny zin o modzie, sztuce, trendach i  muzyce. Teraz agencja dociera do Wrocławia z nowym muzycznym projektem!
W lutym i marcu za sterami spotkają się osobliwe mieszanki poznańsko – wrocławskich muzycznych ekip, które wspólnie zadbają o muzyczny wyraz tych imprez. Będzie to wybuchowa mieszanka stylów, charakterów i muzycznych emocji, które tego dnia staną się jednym organizmem, który mocno przytrzyma na parkiecie i zapewni najlepszy kolaż techno, house, deep i disco! Ogłaszamy powstanie nowego miasta Pozwro!
Podłącz się do radia Sweatlodge, a na pewno Twoje nogi same skierują Cię do Das Lokalu!
broadcast:
www.sweatlodgeradio.com
Lady J /Streamwise, Poznań
Haka Haka & Scott Lexx /Złoczyńcy, Poznań
Blóm /Trippy Sounds, Wrocław
Mikita & Juerga / Skandalizm, Night Drive Music, Poznań 


Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

PDF Live Session Wrocław

Zajezdnia pres. Nico Moreno

Pt, 21 lutego 2020
godz: 22:00

PDF Live Session Wrocław

BRESLAU TECHNO x Transformator

Pt, 21 lutego 2020
godz: 23:00

PDF Live Session Wrocław

KARAŚ/ROGUCKI – Wrocław

Pt, 21 lutego 2020
godz: 19:00

PDF Live Session Wrocław

UNIT | Hectic9

Sb, 22 lutego 2020
godz: 23:00

PDF Live Session Wrocław

WE LECIM W/ Jensen Interceptor

Sb, 22 lutego 2020
godz: 23:00