PDF I Anniversary: Davide Squillace, Lee Van Dowski, Alan Fitzpatrick, Jacek Sienkiewicz

Clubbing
Experimental House slo-mo house Tech House Techno

Sobota, 24 listopada 2012
godz: 19:00

Zaklęte Rewiry

ul. Krakowska 100, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Rewiry Art-Deco (tech house):
Cadenza vs Ciroloco
Davide Squillace vs Lee Van Dowski
https://www.facebook.com/davidesquillace?fref=ts
https://www.facebook.com/pages/Lee-Van-Dowski/7957172703?fref=ts
MR Jonas, Juerga – PDF Residents
———-
———-
Rewiry berlińskie:
Drumcode vs Recognition
Alan Fitzpatrick vs Recognition aka Jacek Sienkiewicz
https://www.facebook.com/officialalanfitzpatrick?fref=ts
https://www.facebook.com/jacek.sienkiewicz?fref=ts
Julia, Wojtman – PDF Residents
———–
———-
Rewiry industrialne + Strefa Artystyczna (otwarta od 19:00):
Dj’s:
Mikita / Night Drive Music, Ponton
Quasi Queasy / Suck My Bass, PDF
Rodrigezz / Kickbeat
Vladimir Kozakov / Broken Beats
Zwycięzca konkursu DJ’s PDF
???
Art:
– pokaz mody marki OH! LORD
muzyka Michał Zakrzewski /Hush Hush Pony,
modelki : FUKU Agency
https://www.facebook.com/fukuagency
– showroom niezależnych projektantów
– kino Helios Nowe Horyzonty, pokaz filmu :
„I tak nie zależy nam na muzyce” reż: Cédric Dupire, Gaspard Kuentz
(zapisy na widownię : [email protected])
– instalacje Agnieszki Graczykowskiej i Patrycji Dąbrowskiej, pt: „Wild Paper!” (ASP, Wrocław)
———–
Visuale: VJ Sobolevsky /Kickbeat
———–
Nasze I urodziny to niepowtarzalna okazja aby pokazać Wam naszą wizję imprezowania, pokazać jakość jaką chcemy prezentować na naszych wydarzeniach oraz zbudować klimat najlepszych światowych imprez klubowych.
Zaprosiliśmy w tym celu aż cztery naszym zdaniem najlepsze marki, o których na świecie jest głośno, są modne i kojarzą się z najlepszymi artystami, grającymi niezapomniane sety w najlepszych klubach globu.
Na trzech przygotowanych przez nas scenach zaprezentują się następujący artyści.
===========
Rewiry Art-Deco (tech house):
Cadenza vs Ciroloco
Davide Squillace /Ciroloco, Barcelona
Lee Van Dowski /Cadenza, Genewa
Mr Jonas – PDF Residents
Juerga – PDF Residents
===========
Cadenzy chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Prowadzona przez ikonę house – Luciano kręci szalone imprezy z cyklu Vagabundos tylko w niewielu miejscach na Ziemi, w tym oczywiście na Ibizie w klubie Pacha. Zrzesza same oryginalne postaci, mające charakterystyczny bębenkowy styl. Do stajni Cadenzy należą m.in. Reboot, Robert Dietz, Mayaam Nidam, a także nasz gość – Lee Van Dowski.
Lee Van Dowski znany jest ze swojej imprezowej natury. Nieczęsto narzeka na brak snu, także dlatego, że jest wciąż w trasie latając do najlepszych klubów na świecie. Na swoim koncie ma wydania w takich wytwórniach jak Mobilee, VIVa Music, Material i oczywiście Cadenza. W pamięć wielu klubowiczom mógł zapaść jego set w poznańskiej Starej Rzeźni, w której grał do świtu.
Circoloco natomiast to cykl imprezowy wprost z Ibizy. W klubie DC10 w poniedziałki rozpoczyna się szaleństwo dla tych, dla których weekend jeszcze się nie skończył. Na zakończeniu tegorocznego cyklu na początku października wystąpiło ponad 40 artystów ze ścisłej czołówki światowej, wymieniając chociażby Jamie Jonesa, Setha Troxlera, Bena Klocka, Richiego Hawtina czy Soul Clap.
Davide Squillace to rezydent tego cyklu. Często występuje u boku Matthiasa Tanzmanna i Martina Buttricha. Jednak to właśnie Davide stał się rewelacją tego roku wydając solidne produkcje, a w opiniotwórczym rankingu Resident Advisor zajął wysoką 34 pozycję. Wyprzedził samego Tanzmanna, a także takie postaci jak Carl Craig, Nine Kraviz czy Ame! To w pewnym stopniu odzwierciedla na jakim etapie kariery właśnie się znajduje. Zdecydowanie będzie to jedno z polskich wydarzeń klubowych roku.
===============
Rewiry berlińskie:
Drumcode vs Recognition
Alan Fitzpatrick /Drumcode, UK
Recognition aka Jacek Sienkiewicz, Polska
Julia – PDF Residents
Wojtman – PDF Residents
================
Drumcode to wytwórnia prowadzona przez Adama Beyera. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek techno na świecie. Znalezienie się w gronie ich artystów to zaszczyt dla wielu producentów. Ich imprezy regularnie odwiedzają takie kluby jak Berghain/Berlin, Amnesia/Mediolan czy Harry Klein/Monachium. Nasz gość to jedna z głównych postaci tej stajni.
Alan Fitzpatrick dzięki współpracy producenckiej z Adamem Beyerem, a także dzięki własnemu rozpoznawalnemu stylowi, stał się jedną z największych gwiazd Drumcode. Jego własna wytwórnia 8 Sided Dice także zyskała sobie spore poparcie. Głównie ze względu na ciekawy styl, który jest także słyszalny w setach Alana. Przyjdź i przekonaj się co zachwyciło publikę na całym świecie!
Z Drumcode zmierzy się rodzima marka techno, jedna z najbardziej popularnych, a także uznanych w świecie. Jej głównym kapitanem, a zarazem naszym gościem jest Jacek Sienkiewicz. Ikona polskiego techno zachwyciła także Cocoon, który przygarnął go pod swoje skrzydła i zdecydowanie przyspieszył światową karierę Jacka. Wytwórnia Recognition, której płyty wydawana są także na winylach, posiada w liście swoich artystów, m.in. Jurek Przeździecki, Motyl czy Etiop.

========================
Oprócz dwóch głównych scen klubowych, na 1400 m2 powierzchni usytuujemy także trzecią scenę, na której zaprezentują się lokalni DJ’e. Będzie także przestrzeń chilloutowa i miejsce do odpoczynku od klubowego szaleństwa.
========================
Od godziny 19:00 otwieramy Strefę Artystyczną, która będzie miejscem do spotkania różnych dziedzin sztuki. Chcemy aby było to miejsce dla ludzi z pasją, którzy chcą coś pokazać. Dla ludzi, którym nie jest obojętna sztuka, którzy realizują się poprzez tworzenia niezapomnianych dzieł sztuki.
Do współpracy zaprosiliśmy młodych projektantów oraz sklepy, które chcą pokazać swoje oryginalne artykuły. Będzie zatem strefa Showroom, gdzie w małych butikach będzie można obejrzeć a także zakupić ich produkty.
======================
Mający odbyć się w Zaklętych Rewirach pokaz mody, owiany dotychczas tajemnicą, powoli zaczyna wychodzić na światło dzienne. Czego zatem możemy się spodziewać?
Główną atrakcją będzie na pewno nowo powstała marka OH LORD!, która zaprezentuje swoje kreacje na smukłych ciałach drapieżnych modelek przechadzających się po betonowych posadzkach industrialnej przestrzeni. Ubrania zdobione ćwiekami układającymi się w znak krzyża i stylowe torebki wykonane z filcu są znakiem rozpoznawczym prężnie rozwijającej się projektantki z Wrocławia.
OH LORD! bez wątpienia wzbudzać będzie kontrowersje i na długo zapadnie w pamięć każdemu kto będzie świadkiem tego debiutu. Dodatkową atrakcją będzie fakt, że po pokazie modelki zostaną spuszczone ze smyczy i wtapiając się w tłum, udadzą się na polowanie. Może to właśnie Ty zostaniesz ofiarą jednej z nich?
=======================
Strefa będzie mieścić scenę kinową – teatralną. Nie zabraknie zatem filmu o tematyce klubowej oraz sztuki teatralnej od wrocławskich artystów.
Szykuje się jedno z największych wydarzeń klubowo – kulturalnych w Polsce. Gwarantujemy muzykę na najwyższym światowym poziomie, zróżnicowaną i stylową. Atrakcje, które przygotowujemy na długo zostaną Wam w pamięci, a ten wieczór to ten z cyklu „Synu, byłem tam!”. Nie może Cię tam zabraknąć!
Więcej szczegółów podamy wkrótce.
Jeżeli chcecie być częścią tego wydarzenia piszcie [email protected]
Zaproszenia : www.peopledofun.com


Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

PDF I Anniversary: Davide Squillace, Lee Van Dowski, Alan Fitzpatrick, Jacek Sienkiewicz Wrocław

Korekcja Basu

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 22:00

PDF I Anniversary: Davide Squillace, Lee Van Dowski, Alan Fitzpatrick, Jacek Sienkiewicz Wrocław

Komitet Obrony Disco: Skelesys live!

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 23:00

PDF I Anniversary: Davide Squillace, Lee Van Dowski, Alan Fitzpatrick, Jacek Sienkiewicz Wrocław

Yan Cook live! Transformator

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 23:00

od 30 PLN
PDF I Anniversary: Davide Squillace, Lee Van Dowski, Alan Fitzpatrick, Jacek Sienkiewicz Wrocław

Ciało: Parallx

Sb, 25 stycznia 2020
godz: 23:00

PDF I Anniversary: Davide Squillace, Lee Van Dowski, Alan Fitzpatrick, Jacek Sienkiewicz Wrocław

HAMMA vol. 3: Empro & Coco Berlin

Pt, 31 stycznia 2020
godz: 23:00