KORNEL KOVACS / 18.04 / TRANSFORMATOR [ODWOŁANY]

Koncerty
KORNEL KOVACS / 18.04 / TRANSFORMATOR [ODWOŁANY]

Sobota, 18 kwietnia 2020
godz: 23:00

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

WYDARZENIE ODWOŁANE

Kornél Kovács 18.04 wystąpi w Transformatorze w miejsce park hye jin, która odwołała swoje wszystkie najbliższe imprezy w Europie ze wzgledów osobistych.

Urodzony w Szwecji didżej i producent węgierskiego pochodzenia, zdobywał uznanie już od pierwszych chwil spędzonych za deckami. W 2008 roku wraz z Axelem Bomanem i Petterem Nordkvistem założył Studio Barnhus, obecnie jedną z najbardziej cenionych skandynawskich wytwórni. Dziś oficyna uznawana jest za jedną z najbardziej wpływowych w dziedzinie współczesnej muzyki elektronicznej, disco czy house’u.

Kolejne lata to szereg sukcesów, zwłaszcza wydawniczych. Debiutanckie produkcje i epki Kovácsa spotykały się z wyłącznie pozytywnym przyjęciem. The Bells, pierwszy długogrający krążek w dorobku Szweda, został doceniony przez wiodące redakcje, w tym Resident Advisor czy Mixmag. Albu utorował swojemu twórcy drogę do występów na scenach najważniejszych klubach i festiwali świata, włączając w to m.in. Berghain, ​Griessmuehle czy Dekmantel.

Dziś 35-letni Kovács to czołowa postać europejskiej i światowej sceny muzyki z pogranicza house’u i disco, co jednak nie ogranicza go w prezentowaniu znacznie szerszej palety gatunkowej, zarówno w przypadku własnej twórczości, jak i występów na żywo. Szwed umiejętnie sięga zarówno po ambientowe pasaże, jak i połamane, basowe struktury. Jego styl cechuje nieskrępowana niczym pozytywna energia, udzielająca się każdemu podczas mistrzowskich technicznie setów didżejskich.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


KORNEL KOVACS / 18.04 / TRANSFORMATOR [ODWOŁANY] | 18 kwietnia 2020 Sobota, Transformator

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

KORNEL KOVACS / 18.04 / TRANSFORMATOR [ODWOŁANY] Wrocław

Rum Love Festiwal vol.4

Pt, 05 czerwca 2020
godz: 12:00

od 90 PLN
KORNEL KOVACS / 18.04 / TRANSFORMATOR [ODWOŁANY] Wrocław

PLURED: Jeff Mills + more

Sb, 06 czerwca 2020
godz: 21:00

od 119 PLN
KORNEL KOVACS / 18.04 / TRANSFORMATOR [ODWOŁANY] Wrocław

CEM / Herrensauna [ZMIANA DATY]

Śr, 10 czerwca 2020
godz: 23:00

od 25 PLN
KORNEL KOVACS / 18.04 / TRANSFORMATOR [ODWOŁANY] Wrocław

Block Party x Łomża | Wrocław

Sb, 27 czerwca 2020
godz: 17:00