Optiv Stories: Cause4Concern | Subtension | Wrocław

Koncerty
Optiv Stories: Cause4Concern | Subtension | Wrocław

Sobota, 02 września 2023
godz: 21:00

Nocny Targ Tęczowa

Tęczowa 65, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Na ostatnie spotkanie tego lata, mamy zaszczyt Was zaprosić na jedyną w Polsce imprezę z cyklu: 𝗢𝗽𝘁𝗶𝘃 𝗦𝘁𝗼𝗿𝗶𝗲𝘀 𝗡𝗶𝗴𝗵𝘁
Z tej okazji do Wrocławia zawita 𝗖𝗮𝘂𝘀𝗲𝟰𝗖𝗼𝗻𝗰𝗲𝗿𝗻 oraz 𝗦𝘂𝗯𝘁𝗲𝗻𝘀𝗶𝗼𝗻 🧨
𝗢𝗽𝘁𝗶𝘃 𝗦𝘁𝗼𝗿𝗶𝗲𝘀 to projekt mający na celu oddanie hołdu dziedzictwu i wpływowi na scenę dnb Edda Optiva Holmes’a, który zmarł 5 stycznia 2020 roku.
Projekt składający się z trzech albumów – Origins, Evolution, Legacy – które zawierają łącznie 40 utworów od ponad 40 artystów z motywem przewodnim celebracji życia Edda i okazaniem szacunku i miłości dla prawdziwej inspiracji, którą był na scenie dnb. Jest to świadectwo dla jego twórczości 🙌
Projektem zajmował się przyjaciel Edda i współzałożyciel Cause4Concern – Mark 𝗖𝗭𝗔 Clement, który to właśnie przyjedzie do Wrocławia reprezentować C4C 🔥
Tym razem widzimy się już w środku hali Nocnego Targu! 🧱

🔴 𝗖𝗮𝘂𝘀𝗲𝟰𝗖𝗼𝗻𝗰𝗲𝗿𝗻 (UK) – Historia C4C jest opowieścią pełną kontrastów – o jasności i mroku, o brzmieniach lekkich, ale też ciężkich i głębokich, o prostocie i zawiłości, o krystalicznie czystych liniach perkusyjnych pomieszanych z ciepłymi, liquidowymi, basowymi dźwiękami. C4C nigdy nie skupiali się na jednym elemencie, lecz dodawali te najmniej spodziewane do swojej palety. Ich muzyka od zawsze wyróżnia się błyskotliwością, oryginalnością i eksperymentalnością, gdzie łączą głębokie, niemal duchowe brzmienia z nutą danceflooru, co można zrozumieć jedynie po usłyszeniu ich twórczości.
Od samego początku swojej działalności C4C znaleźli szerokie uznanie we wszystkim czego się dotknęli. Po wydaniu pierwszego utworu na łamach wytwórni Moving Shadow postanowili połączyć swoje kreatywne siły, aby stworzyć własne wydawnictwo – C4C Recordings, które w swoim dorobku ma utwory i remixy znanych artystów takich jak Audio, Prolix, Black Sun Empire, Mindscape, Teebee, Gydra, Matrix, IHR, oraz wielu innych. Jednym z przełomowych dla nich momentów było wydanie albumu Pandemic w 2008 roku, które ugruntowało ich renomę jako twórców wysoko jakościowej i wzbudzającej podziw muzyki.
C4C są wojownikami na polu ciągle zmieniającej się sceny, a ich znaczenie jest obecnie widoczne bardziej niż kiedykolwiek indziej. W swoim podejściu do tworzenia muzyki prezentują coś prawdziwego i nieskazitelnego. Są zjednoczeni w swojej umiejętności i pragnieniu do poruszenia umysłu, ciała i duszy słuchaczy.
Zakłócają porządek, wywołują poruszenie i zwracają na siebie uwagę wszystkich.
🔴 𝗦𝘂𝗯𝘁𝗲𝗻𝘀𝗶𝗼𝗻 (SK) – to muzyczny talent ze Słowacji, zaczął produkować w 2009 roku w ramach duetu muzycznego soundNbeats. Od 2012 roku prowadzi własną karierę solową.
Studiowanie dźwięku i muzyki filmowej na uniwersytecie w Pradze ukształtowało jego ideę, że muzyka to nie tylko zbiór przyjemnych dla ucha dźwięków, ale cały wszechświat nieskończonych kombinacji, które wymagają nie tylko umiejętności studyjnych, ale także zdrowej dawki intelektu i otwartości. To rzadkie podejście do muzyki zaowocowało utworami wydanymi w znanych światowych wytwórniach, takich jak Ram Records, Critical Music, Noisia’s Invisible Recordings, Neosignal, Renegade Hardware, C4C, Samurai Music i innych. Jego utwory pojawiają się w setach całej śmietanki DnB, między innymi u Noisia, Phace, Amon Tobin (Two Fingers), Mefjus, Roni Size, Ed Rush, Camo & Krooked i wielu innych. Występował ze swoim projektem w prawie wszystkich krajach Europy, Wielkiej Brytanii a także w USA.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

📆 𝗸𝗶𝗲𝗱𝘆? – 02.09.2023
📌 𝗴𝗱𝘇𝗶𝗲? – Nocny Targ Tęczowa, Wrocław
⏰ 𝗼 𝗸𝘁𝗼́𝗿𝗲𝗷? – 21:00
💵 𝘁𝗮𝘅 – 40*/50
*Lista FB „wezmę udział” 40 PLN do godziny 23:00
Płatność na bramce tylko gotówką.
Zagrają dla Was:
🔸 𝗖𝗮𝘂𝘀𝗲𝟰𝗖𝗼𝗻𝗰𝗲𝗿𝗻 – 𝗖𝗭𝗔 (UK) – C4C Recording
🔸 𝗦𝘂𝗯𝘁𝗲𝗻𝘀𝗶𝗼𝗻 (SK) – C4C / Critical Music / Ram Records
🔸 𝗝𝗲𝗿𝘇𝘆𝗸 – DWX Projekt
🔸 𝗢𝗻𝗲𝘅 – DWX Projekt
🔸 𝗣𝗹𝗶𝗰𝗵𝘂 – DWX Projekt / Rollercoaster
🔸 𝗠𝗼𝗸 – DWX Projekt
🔸 𝗝𝗮𝘀𝘇𝗰𝘇𝘂𝗿 – DWX Projekt
🔸 𝗦𝘂𝗹𝗲𝗸 – DWX Projekt

🇬🇧
———————————————
We’d like to invite you all to our last summer party – the only party in Poland from Optiv Stories Night series!
We’ve invited Cause4Concern and Subtension to Wrocław on this special occasion.
Optiv Stories is a project that pays respect to the legacy and influence of Edd Optiv Holmes who sadly passed away on January 5 2020.
Optiv Stories comes in three volumes – Origins, Evolution, Legacy – and is comprised of 40 tracks from over 40 artists coming together to celebrate Edd’s life and show their love & respect to one of the scenes’ true inspirations. A genuine testament to his craft.
Stories was curated and compiled by a long-time friend Mark CZA Clements who, alongside Optiv, was one of the founding members of Cause4Concern and who will be representing C4C in Wrocław.
This time around, we will see each other inside the halls of Nocny Targ Tęczowa.Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

Optiv Stories: Cause4Concern | Subtension | Wrocław Wrocław

Markus Schulz | X-Demon Wrocław

Pt, 29 września 2023
godz: 22:00

od 50 PLN
Optiv Stories: Cause4Concern | Subtension | Wrocław Wrocław

30/09 – KONCERT RAT KRU

Sb, 30 września 2023
godz: 22:00

od 30 PLN
Optiv Stories: Cause4Concern | Subtension | Wrocław Wrocław

ŚWIĘTY BASS feat. MPH (UK) | Transformator

Pt, 06 października 2023
godz: 23:00

od 49 PLN
Optiv Stories: Cause4Concern | Subtension | Wrocław Wrocław

Little Big | Wrocław

Wt, 24 października 2023
godz: 20:00

od 159 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →