Minicromusic tour

Clubbing

Sobota, 17 października 2009
godz: 22:00

Absynt

ul. Ruska 34, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Wieczór 17 października w klubie Absynt to kolejny etap inauguracji działalności nowego, rodzimego projektu wydawniczego – Minicromusic Rec. – nastawionego na promocję wszelkich brzmień z pogranicza takich gatunków muzyki elektronicznej, jak deep-tech, tech-house, minimal-tech i techno. Po rozpoczynającej tour imprezie w białostockim Homebarze przyszedł czas na Wrocław.

W czasie imprezy Minicromusic Tour usłyszycie muzykę takich artystów, tworzących brzmienie Minicro, jak Michał Wolski, Mikołaj Menes, Raf Mickiewicz czy Mathias Nova. Każdy z nich zaprezentuje wycinek swojej twórczości w występie w 100 proc. live. Spodziewajcie się dużej dawki techno wskrzeszanego do życia w sposób niepowtarzalny, drugi raz niespotykany. Razem z nimi zagrają, prezentując swoje sety didżejskie, członkowie kolektywu [Punkt] – Lukas Hert i Quaris. Poza czterema liveactami i dwoma setami DJ-skimi, które – mamy nadzieję – zaspokoją Wasze muzyczne oczekiwania, w swoim nieprzerwanym secie widżejskim wystapi Glitch. Za jego sprawą przestrzeń wypełni się barwnymi sekwencjami. Aby zaś każdy zmysł odnalazł coś dla siebie, powietrze wypełnią dalekowschodnie mieszanki zapachów.

Zapraszamy 17 października do wrocławskiego Absyntu na kolejną odsłonę działalności Minicromusic Rec., projektu, którego zadaniem jest dostarczanie najwyższej jakości brzmień techno.

Imprezy spod szyldu Minicromusic Tour odbywają się w pięciu miastach: Białymstoku (Homebar, 3.10), we Wrocławiu (Absynt, 17.10), w Warszawie (Lorelei, 30.10), Częstochowie (Flash Pub, 7.11) oraz Poznaniu (Cafe Mięsna, 14.11).

Do zobaczenia?

@@@

Minicromusic
deep-tech, tech-house, minimal-tech, techno
http://myspace.com/minicromusicSprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

Minicromusic tour Wrocław

Ciało: Ayarcana

Pt, 06 grudnia 2019
godz: 23:00

Minicromusic tour Wrocław

Aparde LIVE & Jan Fleck – Technonica vol. 1

Sb, 07 grudnia 2019
godz: 23:00

od od 25 PLN
Minicromusic tour Wrocław

regime V uro: Laksa b2b re:ni

Sb, 07 grudnia 2019
godz: 22:00

Minicromusic tour Wrocław

Kind Kids x Runforrest | Wrocław

Sb, 07 grudnia 2019
godz: 20:00