Koncert Humble Buzz na Nocnym Targu

Koncerty
Koncert Humble Buzz na Nocnym Targu

Niedziela, 02 sierpnia 2020
godz: 18:30

Nocny Targ Tęczowa

Tęczowa 65, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Humble Buzz – to Bartek Sypniewski (wokal), Michał Nowakowski (perkusja) i Maciej Burek (gitara) . Żeglarze z planety Wrocław którzy na przekór Dj’om wzięli instrumenty i planują podbić muzyczne słupki. By zmienić świat, albo przynajmniej najbliższe otoczenie.
Bartek, Michał i Maciek poznali się w 2014 roku. Chcąc grać jak najwiecej w jak największej ilości miejsc, naturalnym był wybór instrumentów akustycznych. Gitary elektryczne zamienili na akustyczne, perkusję na cajon i to one zdefiniowały gatunek, który pojawił się na pierwszym albumie inspirowanym brzmieniem Maca DeMarco, Devendry Banharta czy Asafa Avidana. Album ukazał się w kwietniu 2018 roku przy patronacie Radia Wrocław i Radia Ram. Był pokłosiem wygranej na cenionym we Wrocławiu XIV Festiwalu Form Muzycznych. Kolejny rok przyniósł zmiany. Mieszanka elektroniki, gitar i wybijających się partii wokalnych tworzy nowy rozdział w historii zespołu.
Planowany na przyszły rok album zapowiadają single „Wolna” i “Rzeka” do posłuchania już teraz.https://www.facebook.com/hubugigs/Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

Koncert Humble Buzz na Nocnym Targu Wrocław

Sonic Fields Festival

Pt, 14 sierpnia 2020
godz: 18:00

Koncert Humble Buzz na Nocnym Targu Wrocław

Christian Loffler Wrocław

Pt, 11 września 2020
godz: 20:00

od 49 PLN
Koncert Humble Buzz na Nocnym Targu Wrocław

Król / Wrocław [zmiana daty]

Sb, 19 września 2020
godz: 20:00

od 50 PLN