Klubowe Juvenalia 2009: Ben Westbeech

Clubbing

Piątek, 08 maja 2009
godz: 22:00

Droga do Mekki

ul. Ruska 51, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Juwenalia to nie tylko rozcienczone piwo, kiełbaski i muzyka disco polo. Zdarzaja sie również ambitniejsze propozycje, do których z pewnoscia należy wystep Bena Westbeecha. W ramach tegorocznych dni juwenaliowych, umożliwiamy wrocławskim studentom uczestniczenie
w wydarzeniach klubowych z postaciami reprezentujacymi klase swiatowa.

Ben Westbeech [Brownswood Recordings / Londyn]

Kolejny talent pochodzacy z Bristolu, producent, wokalista oraz dj łaczacy w swojej twórczosci tak różne gatunki jak soul, funk, jazz, house, drum’n’bass, czy hip hop. Jego sety dj’skie okraszone wokalem sa zawsze bardzo różnorodne i energetyczne. Artysta dostrzeżony został przez Gillesa Petersona, którego wytwórnia Brownswood Recordings wydała ciepło przyjety album „Welcome To The Best Years Of Your Life”. Z tego krążka pochodza znane wszystkim fanom muzyki w naszym kraju utwory: „So Good Today” oraz „Get Closer”, czesto goszczace na antenach rozgłosni radiowych.

Na krótko przed wystepem głównej gwiazdy wieczoru, publicznosc rozgrzeja:

Mat G aka Brat Mat [Speakers Talk / Wrocław]

Jeden z bardziej doswiadczonych wrocławskich dj-ów. Zaczynał w klubie Clinique. W swoich setach łaczy doswiadczenia wyniesione z house, break i nu jazzu. Działalnosc w kolektywie Step-Ahead i prowadzenie internetowego sklepu z płytami umocniło jego pozycje, jako jednej z najciekawszych postaci na polskiej scenie klubowej.

Vester [MHID / Wrocław]

Wuja [MHID / Wrocław]

My Head Is Dubby (MHID) to kolektyw, który od dłuższego czasu zajmuje sie propagowaniem muzyki dubstep we Wrocławiu i poza jego granicami. Imprezy organizowane przez MHID odwiedziły czołowe postacie gatunku takie jak Rusko, Youngsta czy Scuba.

Vexam [Trip2Space / Wrocław]

Miłosnik atmosferyczno-liquidowych odmian drum’n’bassu. Nie lubi agresywnych dzwieków, ani amenbreaków, stara sie by jego sety były przestrzenne i nastrojowe. Do jego ulubionych labeli należa: Red Mist, Fokuz, Covert Operations, Basswerk oraz Camino Blue.

Panda3&J3dker [Skweepolis / Wrocław]

Skweee to młody, powstały około 2006 roku gatunek, który łaczy z doswiadczenia sceny 8bitowej z m.in. dubstepem czy funkiem. Czołowi reprezentanci sceny skwee działaja w Skandynawii, ale oni udowadniaja, że taka muzyke można z powodzeniem prezentowac również w Polsce.

O strone wizualna wydarzenia zadbaja:
Ald [Digital Chocolate / Wrocław], AgnesPies, Icyd

Bilety do nabycia w sieciach TicketPro.pl, Eventim.pl, Ticketportal.pl, w przedsprzedaży w cenie 20 zł i 25 zł w dniu koncertu.
Studenci z legitymacja studencka wchodza ze zniżka!

 

 

Zapraszamy do uczestnictwa w całym cyklu wydarzen, które beda miały miejsce w dniach 7-9 maja 2009 we Wrocławiu:

7.05: Before Party, wystapia: laureat konkursu + prezenterzy Radia LUZ, klub Szepty
8.05: Klubowe Juvenalia 2009, Ben Westbeech, Droga do Mekki
9.05: Luz Control vol.3, Boxcutter, Droga do mekkiSprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

Klubowe Juvenalia 2009: Ben Westbeech Wrocław

Męskie Granie 2019 | Wrocław

Sb, 03 sierpnia 2019
godz: 17:00

Klubowe Juvenalia 2009: Ben Westbeech Wrocław

Trance Champions

Sb, 10 sierpnia 2019
godz: 21:00

od 25 PLN
Klubowe Juvenalia 2009: Ben Westbeech Wrocław

New Model Army – Wrocław

Cz, 17 października 2019
godz: 20:00

od 79 PLN