II Urodziny Lemoniady – Lick My Deck

Clubbing

Sobota, 15 listopada 2008
godz: 21:00

Lemoniada

ul. Kuźnicza 11, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Kochani, już drugi rok jesteście z nami, a my z Wami. W ciągu tego czasu staraliśmy się rozwijać oraz spełniać Wasze oczekiwania. Otworzyliśmy 3 kolejne sale, tak abyście mogli odnaleźć się w naszych klubowych klimatach, abyście mogli poczuć się jak u siebie w domu.

Od 2 lat stawiamy na selektywnie dobraną muzykę, staramy się zapraszać najlepszych dji i cały czas pracujemy nad udogodnieniami. Nowe zmiany już wkrótce.

Dziękujemy Wam za docenienie naszych starań oraz wasze zaufanie. Dziękujemy za wszystkie pozytywne emocje, które tętnią w naszym klubie, to wy tworzycie niepowtarzalna atmosferę, która panuje podczas imprez. Z wdzięcznością i podziękowaniem zapraszamy Was już na II RODZINY KLUBU LEMONIADA, które będziemy świętować w iście festiwalowym i podniosłym klimacie. Przed Wami 3 dni dobrej zabawy oczywiście w doborowym towarzystwie.

 

 

OLAV BASOSKI – Holandia

Pasja Olava Basoskiego, do tanecznych brzmień miała swój początek w końcu lat 70. Doskonaląc technikę mixowania w początkowych latach 80tych Olav Basoski ustanawia sobie wcześnie swój życiowy cel, jakim jest tworzenie muzyki. Jego pierwsze owiane juz wtedy legendą mixtape’y przekazywane z rąk do rąk w rejonie jego rodzinnego miasta Haarlem i jako jedne z pierwszych w historii mają swą emisję w Holenderskim National Radio. W 1986 roku trafia do aresztu za publikowanie muzyki w pirackiej radiostacji. Wraz z rozwojem technologii komputerowych coraz bardziej fascynuje go tworzenie muzyki elektronicznej.

 

Zainspirowany dawno zapomnianymi juz, niegdyś gigantami jak Babyford czy Innercity, łącząc umiejętności nabrane w swej dziennej pracy przy masteringu dla CBS records, wydaje wkrótce swój pierwszy vinyl jako „6 Bells All” , a za nim kolejne pod pseudonimami Sil i World Series of Life w Amsterdamskim Rhythm Records, z którym pozostaje związany przez kolejne 10 lat. W 1993 roku Olav Basoski zakłada wraz z Erickiem E jeden z najbardziej znanych potem na świecie w historii muzyki house label, Work Records. Owocuje to coraz lepszymi wspólnymi wydawnictwami wydawnictwami jako Sil, Pancake i pod wieloma innymi pseudonimami.

 

Po producenckim rozwodzie z Erickiem pragnącym bardziej skoncentrować się na graniu, Olav daje początek obecnie jednej z najważniejszych serii w historii muzyki klubowej – Samplitude. Licząca sobie ponad 50 utworów zawartych na 13 wydawnictwach seria staje się wraz z logiem Work jedną z najlepiej sprzedających sie i najbardziej rozpoznawanych marek house na świecie. W między czasie Olav wypuszcza słynny mega hit „Opium Scumbagz” na Brytyjskim Defected i remixuje wszystkich najważniejszych twórców muzyki tanecznej tego okresu, od Mobiy’ego po James’a Brown’a, od Bob’a Marley’a po Hatirasa i od Aarmina Van Burren’a po Todd’a Terry. Cały czas podróżuje grając sety po calutkim świecie, od Toronto do Tokyo, od Ibizy po Londyn.

 

Obecnie całkowicie zajęty kierowaniem wraz ze swymi przyjaciółmi Alexem Romano i DJem Silveriusem wytwórnią Rootz Records, nie traci kontaktu z DJ’ką oraz nadal kieruje się swoja największą pasją : tworzeniem muzyki house. Po wydaniu 4 EP’ek Water Fire Rhythm Love postanawia skompilować je i dodając nowe, niepublikowane utwory, wydać jako Longplay. Planowany singiel „Waterman”, opatrzony videoclipem, na pewno zrobi ogromne zamieszanie na światowych listach, kiedy oficjalnie się pojawi

 

Więcej: www.olavbasoski.nlSprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

II Urodziny Lemoniady – Lick My Deck Wrocław

Audio City pres. Chicago Loop

Pt, 18 października 2019
godz: 23:00

II Urodziny Lemoniady – Lick My Deck Wrocław

LATE SHOW: EXIT

Pt, 18 października 2019
godz: 22:00

II Urodziny Lemoniady – Lick My Deck Wrocław

Hardwagon b4: Bella Ćwir + TBA

Sb, 19 października 2019
godz: 21:00

II Urodziny Lemoniady – Lick My Deck Wrocław

Hardwagon: Zlot Alternatywek

Sb, 19 października 2019
godz: 23:00

II Urodziny Lemoniady – Lick My Deck Wrocław

VOSK meets TFR residents

Sb, 19 października 2019
godz: 23:00