Deep Depot pres. Quarion & INKAA

Clubbing
Deep Depot pres. Quarion & INKAA

Sobota, 30 listopada 2019
godz: 23:00

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Od początku istnienia Deep Depot uwielbiamy Andrzejki !!! To jedyny dzień w roku, kiedy możemy się oficjalnie przyznać, że przy bookingowych decyzjach korzystamy z usług wróżbity 😉 Tegoroczna wróżba z kart tarota przepowiedziała ponowny występ dobrze nam znanego Quariona oraz wrocławski debiut INKAA.

Występ Quariona to powrót do Wrocławia po ponad dwóch latach. Praktycznie już po zakończeniu jego seta w legendarnym klubie Das Lokal wiedzieliśmy, że chcemy Yannecka zaprosić przy najbliższej możliwej okazji. A aktualnie okazja jest wyjątkowa, gdyż w sierpniu Quarion wydał swój pierwszym album („Shades”) dla cenionej wytwórni Drumpoet, która ściśle współpracuje z Compost Records. Płyta w dużej mierze została nagrana w studio innego gościa DD: Rippertona (2016). Ocena tej płyty dobrze zamyka się w jednym zdaniu, które można przeczytać w anglojęzycznej recencji: „Shades is a mature, compact, conscious album, effective as a dancefloor instrument but also a listening album for lovers of intelligent techno, of which Quarion is a perfect representative”. W sumie to te słowa idealnie pasują do oceny całego dorobku Yannecka i sie pod nimi w pełni podpisujemy.

Drugim naszym andrzejkowym „importem” jest berlińska djka INKAA, która zaimponowała nam magicznym setem na tegorocznym Garbicz Festival. W trakcie jej występu na Buk Cornerze było wszystko: pozytywna energia, niesamowity groove, cudowna selekcja,rewelacyjny kontakt z publiką oraz cudowne tancerki (The Vulvarinas). Po jej występie byliśmy zmuszeni „strzelić grudniowego karpia” już na początku sierpnia. Teraz udajemy, że już nas nic nie zaskoczy więc szykujemy karpia w galarecie 😛

Oprócz naszych gości z Berlina scenę OSTRO uzupełnią gospodarze czyli ekipa Deep Depot: stare konie Ald i Norf oraz młody kucyk Edwin. Na scenie BOWL również nie zabraknie atrakcji i efektów specjalnych, o co zadbają Raev & Kacpa (Ciało), Mitch (Schron) i Anton & Stawiarz (TFR).

Zatem 30.11 wbijajcie do Transformator!!! Nie będzie lania wody, ale za deckami będziemy lali wosk z czarnych płyt przez magiczną dziurkę od klucza. 🗝🗝🗝

OSTRO STAGE:
Quarion (Drumpoet Community, Berlin)
INKAA (Techno Türken, Hug Records, Berlin)
Norf & Ald & Edwin (DEEP DEPOT)

BOWL STAGE:
Raev & Kacpa (Ciało)
Mitch (Schron)
Anton & Stawiarz (TFR)

Start: 23:00Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

Deep Depot pres. Quarion & INKAA Wrocław

TFR Residents Night

Sb, 14 grudnia 2019
godz: 23:00

Deep Depot pres. Quarion & INKAA Wrocław

Trance Champions Edition 2!

Sb, 14 grudnia 2019
godz: 21:00

od 30 PLN