Deep Depot 4th B-Day /w Clovis, Gina Sabatini, Arch.

Clubbing
Deep Depot 4th B-Day /w Clovis, Gina Sabatini, Arch.

Piątek, 18 października 2019
godz: 23:00

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Dawno, dawno temu, gdzieś pod pewnym klubem, trzech – wtedy jeszcze umiarkowanie młodych kolesi – wpadło na pomysł, żeby połączyć siły i stworzyć wspólny, muzyczny projekt. Każdy z innej bajki, ale jednak znaleźli muzyczny mianownik. Spontanicznie, cztery lata temu powstał Deep Depot. Niby kolektyw, niby projekt, ale jakkolwiek by nas nie nazwać, od samego początku chodzi tylko i wyłącznie o sążną zabawę, nietuzinkowe dźwięki, piękne dekoracje i nieoczywistych artystów. I chyba się to udało, bo wspólnie odpalimy tej nocy wrotki, świętując czwarte urodziny Deep Depot!

Postanowiliśmy poszaleć i pobawić się trochę konwencją. Dlatego zaprosiliśmy artystów, którzy potrafią zaskoczyć. Tak samo jak czasami sami siebie zaskakujemy zaczynając imprezy w piątek i kończąc w poniedziałek, ale o tym podobno już Tarantino ma nakręcić jakiś film, bo jak sam powiedział na którymś afterze – „Deep Depot you’ve gone nuuuuuts!”

Nasi headlinerzy nigdy nie ulegli modzie i utartym schematom. Wybrali swoją, indywidualną drogę, którą dzielą się niemal na całym świecie.

Clovis – pochodzący z Los Angeles, w połowie Francuz, w połowie Japończyk muzyczny podróżnik, który zwiedził ze swoim wyjątkowym poczuciem humoru praktycznie cały świat, a niedawno osiadł na stałe w Berlinie, gdzie związał się z Club Der Visionaere. Jako producent uwielbia bawić się formą i teksturą dźwięku samplując w swoich numerach otoczenie i to wszystko, co spotyka na swojej życiowej drodze. Jak twierdzi, jego muzyka, to nie breakdowny i ciągłe nakręcanie, ale głęboka refleksja otaczającego, współczesnego świata. Trzeba dodać, tanecznego i kolorowego świata!

Gina Sabatini ma wyjątkowe motto, które w pełni odzwierciedla jej styl. „Langsamer klingt Vieles schoner”, czyli „Wolniej brzmi o wiele piękniej”. W tym jednym zdaniu można zawrzeć całą jej filozofię artystyczną i podejście do dj’ingu. Gina uwielbia grać sety slowhouse’owe, których jakość wyznacza hipnotyczny rytm, głęboki beat i melancholijne wokale. Melodyjne, głębokie dźwięki, a wraz z nimi wirujący rytmicznie parkiet to wyróżnik występów tej utalentowanej djki z Berlina. Gina porywała i wprawiała w zachwyt tłumy podczas Fusion Festival, Garbicz Festival czy Bucht der Traumer. Zamknijcie oczy, poczujcie magię i dajcie się zabrać do zupełnie innej, cudownej rzeczywistości. To najprawdziwsza wschodząca gwiazda, która niedługo w pełni rozbłyśnie!

Arch. to artysta poszukujący i eksperymentujący. Wierzy, że muzyka elektroniczna i architektura są ze sobą skorelowane, bo podobnie wpływają na ludzi. Opowiada muzyczne historie powodując, że muzyka staje się obrazem. Niedawno odezwało się jego ambientalne alter ego – Walder, a chwilę później wydał album pt. Rainforest. Tej nocy jednak możemy się spodziewać bardzo głębokich i brzmień. Choć nie zdziwimy się jak zaskoczy nas również kojącymi, długimi dźwiękami.

Dwie sceny i szerokie pasmo przenoszenia muzycznych doznań. 18.10 wszystkie drogi prowadzą do Transformatora.

Lineup:
Clovis (Understory, CDV) – Berlin
Gina Sabatini (Springstoff, Afterhour Sounds) – Berlin
Arch. (Otake, Soblazn) – Berlin

Marika
Stawiarz
Mihash live
Macewicz
Filip Kutz
Źróbek
Norfesku / DEEP DEPOT
Ald / DEEP DEPOT

Date: 18.10.2019
Start: 23:00
Venue: Transformator
Tax: soonSprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

Deep Depot 4th B-Day /w Clovis, Gina Sabatini, Arch. Wrocław

Audio City pres. DAVE The Drummer

Sb, 23 listopada 2019
godz: 23:00

Deep Depot 4th B-Day /w Clovis, Gina Sabatini, Arch. Wrocław

One Love Music Festival 2019

Sb, 23 listopada 2019
godz: 16:00

Deep Depot 4th B-Day /w Clovis, Gina Sabatini, Arch. Wrocław

Karolina Czarnecka – Wrocław

Cz, 28 listopada 2019
godz: 20:00

Deep Depot 4th B-Day /w Clovis, Gina Sabatini, Arch. Wrocław

Kiasmos DJ SET / 29.11 / WROCŁAW

Pt, 29 listopada 2019
godz: 23:00

od 45 PLN