DasLo Resurrection with Isolée

Clubbing

Sobota, 18 stycznia 2014
godz: 23:00

Das Lokal

Plac Solidarności 1/3/5, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

DasLo Resurrection with Isolée
date: 18.1.2014

——————————————————–

LINE-UP:
• ISOLÉE (Pampa Records, Playhouse) / LIVE
www.facebook.com/pages/isolée/103937389070
www.discogs.com/artist/1656-Isol%C3%A9e
www.residentadvisor.net/dj/isolee

• AN ON BAST (C&C bookings) / LIVE
(special, 100% hardware set)
www.facebook.com/AnOnBast
www.cc-bookings.com/artists/AnOnBast

• SENTHIA
www.facebook.com/senthia.music

• ADI.DAS

——————————————————–

Gdzie / Where: DAS LOKAL
https://www.facebook.com/daslokal

Start: 23.00 / 11 p.m.

more info soon

Partner: C&C bookings
www.facebook.com/ccbookings.official
www.cc-bookings.com

——————————————————–

ISOLÉE
Urodzony we Frankfurcie Rajko Muller zadebiutował w 1996 w barwach kultowego Playhouse. Dwa lata później singiel „Beau Mot Plage” wywrócił do góry nogami pojmowanie elektronicznej muzyki tanecznej. Albumy „Rest” i „We Are Monster” zaprezentowały całkowicie nową jakość – łącząc głębokie, house’owe rytmy z wpływami IDM i rocka, aplikując awangardowe aranżacje do niebezpiecznie chwytliwych melodii ocierających się o futurystyczny pop. Utwory Isolee, aczkolwiek nie wydawane bardzo często, są zawsze dopracowane do najdrobniejszego detalu, frapujące i niezmiennie porywające, będąc działami świadomego, skromnego i bezsprzecznie wybitnego kompozytora. Muller remiksował utwory Blaze, Lawrence’a, Ark, Tigi, Ricardo Villalobosa, Alter Ego i Chicken Lips – ale także Franz Ferdinand i International Pony, zawsze aplikując swe niepodrabialne brzmienie i stapiając w jedno wszystkie możliwe gatunki muzyczne.
Po sześciu latach przerwy Isolee wrócił z nowym albumem „Well Spent Youth” dla Pampa Records prowadzonej przez równie czujnego DJa Koze. Płyta potwierdza niezwykły talent i wyjątkowość skromnego artysty i bez wątpienia okazała się jedną z najlepszych post-klubowych pozycji 2011. To muzyka której nie sposób zaszufladkować – hipnotyzująca i oszałamiająca na parkiecie, dostarcza równie silnych wzruszeń w domowym zaciszu czy podczas intymnych słuchawkowych sesji w środku nocy. To muzyka o wielu barwach i odcieniach, pełna wyrafinowanej subtelności, lecz zawsze energetyczna i niosąca prawdziwie ludzkie emocje. 2013 to 2 EP na koncie artysty: Dennis, Allowance – z czego ta druga to jedno z najlepszych wydawnictw ubiegłego roku.

AN ON BAST
An On Bast (Anna Suda) to producentka i performerka muzyki elektronicznej z Poznania, aktywna przez ostatnie 6 lat na międzynarodowej scenie klubowej i eksperymentalnej. Jej live-acty zostały docenione na festiwalach m.in. Sonar (Barcelona), Numusic (Stavanger), Kvitnu (Kiev), Rekolectiv (Bucharest), Strom (Copenhagen) i na największych polskich eventach m.in. Audioriver (Płock), Unsound (Kraków), Tauron (Katowice), Warsaw Electronic Festival, Plateaux (Toruń) oraz wielu klubach nie tylko w Europie. Absolwentka Red Bull Music Academy (2006, Melbourne), laureatka Grolsch Independence Award (2010). Wydała 5 albumów i 5 Epek, dla londyńskiej wytworni Rednetic Recordings oraz La Folia Recordings z USA. Wydawnictwo „Upon The Dew Drop” (2010) zebrało pozytywne recenzje, była epką tygodnia DJ Mag, miała wsparcie i była grana przez: Luciano, Jeff Milligan, Konrad Black, Margaret Dygas, Franco Bianco i wielu innych. “No Cage” EP (2011) zostało płytą miesiąca miesięcznika Red Bulletin, album “Pinwheel” wydany w tym samym roku zebrał fantastyczny międzynarodowy feedback. Obecnie An On Bast jest związana z Wrocławską wytwórnią We Are Your Music Mate, pod szyldem której wydała EPkę „More Cigarettes” (2011). An On Bast bierze także udział w projektach muzycznych reinterpretacji muzyki klasycznej, m.in.: podczas festiwalu Święto Wiosny Strawińskiego, obchodów Roku Chopinowskiego oraz przy okazji konkursu skrzypcowego im. H. Wieniawskiego. Współtworzy kolektyw City Inside Art, projekt elektroakustyczny z Maciejem Fortuną – obecnie jednym z najlepszych polskich jazzowych trębaczy, elektroniczny duet Unbirthday z Le K aka Sylvain Garcia. Jej dynamiczna osobowość przejawia się w pełni podczas pełnych energii live act’ow na imprezach z muzyką klubową. Od 2013 związana z agencją bookingową C&C bookings.Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

DasLo Resurrection with Isolée Wrocław

Dark Trinity

Śr, 19 czerwca 2019
godz: 23:00

od 20 PLN
Brak zdjęcia Wrocław

LET’S DANCE on Barbarka

Śr, 19 czerwca 2019
godz: 21:00

DasLo Resurrection with Isolée Wrocław

Trance Night Szczecin

Sb, 22 czerwca 2019
godz: 22:00

DasLo Resurrection with Isolée Wrocław

Trance Champions

Sb, 10 sierpnia 2019
godz: 21:00

od 25 PLN