DARK and HARDTECHNO session: JANEIN / LUCINEE / VIXEN [ZMIANA DATY]

Koncerty
DARK and HARDTECHNO session: JANEIN / LUCINEE / VIXEN [ZMIANA DATY]

Sobota, 19 września 2020
godz: 23:00

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

WYDARZENIE PRZENIESIONE Z 21.03.2020 NA 19.09.2020

DARK and HARDTECHNO session 21th of March 2020 presents:

■ JANEIN (SEELEN / LIPSK)
Kariera JANEINa jako DJ’a i producenta muzycznego przypomina lot statku kosmicznego. Choć lot ten nie odbywa się bez przeszkód, pozostawił już trwały ślad na scenie techno grając w takich klubach, jak BASSIANI, Institut Fuer Zukunft, monachijskim Blitz, TRESOR, Säule w Berghain, czy Faust. Kieruje kolektywem SEELEN w którym wydaje swoje numery i organizuje eventy promujące nowe EPki. Jego bezkompromisowe techno zabarwione transem budzi skojarzenia z filmów science fiction lat 80. Jego selekcja wykazuje szczególną wrażliwość na kulturę Rave, przeplatając ze sobą nowoczesne szlagiery i stare, kultowe EBMy.

■ Lucinee (PAL, NAKT, VOXNOX / HAMBURG)
Mieszkająca na co dzień w Hamburgu producentka i rezydentka renomowanego klubu PAL. Reprezentuje niezwykły i bardzo charakterystyczny styl muzyczny, którym w ciągu ostatnich kilku lat wyrobiła sobie imię grając w najlepszych klubach techno w Hamburgu i Berlinie. Znana jest ze swoich potężnych, bezwzględnych, intensywnych i czarująco diabelskich zestawów dźwięków. Ostatnio w harmonogramie występów Lucinee pojawiły się takie kluby, jak Berghain / Säule, Griessmuehle, About Blank, Ohm (Berlin), IfZ, mjut (Lipsk) czy Golden Pudel (Hamburg). Jej sety DJ-skie są zawsze pełne mocnych uderzeń basów, z idealnie wyważonym tempem, acidowymi kawałkami i hipnotycznymi wzorami, oscylują między transem i deep techno i nigdy nie biorą jeńców. Jest współzałożycielką NACKT. Oprócz grania organizuje także imprezy łączące w sobie swobodę ekspresji seksualnej, język ciała, fetysz, a to wszystko na tle instalacji artystycznych i najświeższego techno. Jej drugim projektem jest Lucid – cykl imprez odbywający się w takich miejscach, jak Rote Flora i Golden Pudel Club, który skupia się na surowym i energicznym techno i ma na celu wspieranie lokalnej podziemnej społeczności. Lucinee coraz bardziej koncentruje się także na swoich produkcjach, wykorzystujących syntezatory analogowe i cyfrowe. Wydała obiecującą debiutancką EPkę Black Moon (12 ”) w Snork Enterprises w styczniu 2019 r. Następna była hamburska wytwórnia winylowa Ohne kommerziellen Wert i takie labele, jak Death Bell Records, Rebels Conspiracy i Black Mojito. Razem z Septem jest częscią znanego Wam wszystkim kolektywu VOXNOX.

■ Vixen (FAST FORWARD / KOPENHAGA)
Vixen, czyli Antonina Karakostova, jest urodzoną w Bułgarii DJ-ką na co dzień mieszkającą w Kopenhadze. Producent i członkini znanego na całym świecie kolektywu DIY „Fast Forward”. Od 2017 r. jej kariera nabiera rozpędu zarówno na duńskiej scenie, jak i na arenie międzynarodowej, dostarczając bezkompromisowe, szybkie techno podane w formule vinyl only. W jej setach usłyszeć można klasyki industrial techno, trance i acidu. Równolegle rozwija także swoją karierę jako producent. W tej chwili czeka na premierę swoich EP na Space Trax (DE) i Sacred Interface (DK).

■ LOCAL SUPPORT (alfabetycznie):

DRADOR // BRESLAU TECHNO
FRANKIE // TAMA
MACEWICZ // SLAP
STAWIARZ // TRANSFORMATOR
Spectribe // SLAP

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


DARK and HARDTECHNO session: JANEIN / LUCINEE / VIXEN [ZMIANA DATY] | 19 września 2020 Sobota, Transformator

Biletomat.pl
25 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

DARK and HARDTECHNO session: JANEIN / LUCINEE / VIXEN [ZMIANA DATY] Wrocław

Avant Art Festival 2020 Wrocław

Śr, 23 września 2020
godz: 20:00

DARK and HARDTECHNO session: JANEIN / LUCINEE / VIXEN [ZMIANA DATY] Wrocław

LOST BBQ BOAT PARTY

Sb, 26 września 2020
godz: 16:00

od 59 PLN
DARK and HARDTECHNO session: JANEIN / LUCINEE / VIXEN [ZMIANA DATY] Wrocław

A2 | NSTFR – Fractions

Sb, 26 września 2020
godz: 23:59

od 30 PLN
DARK and HARDTECHNO session: JANEIN / LUCINEE / VIXEN [ZMIANA DATY] Wrocław

Ólafur Arnalds at Narodowe Forum Muzyki

Cz, 01 października 2020
godz: 20:00

DARK and HARDTECHNO session: JANEIN / LUCINEE / VIXEN [ZMIANA DATY] Wrocław

Ben Bohmer live – Breathing Tour [ZMIANA DATY]

Pt, 02 października 2020
godz: 23:00

od 40 PLN