CLAPTONE / 3.06 / Wrocław

Koncerty
CLAPTONE / 3.06 / Wrocław

Piątek, 03 czerwca 2022
godz: 23:00

Zaklęte Rewiry

ul. Krakowska 100, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

ZMIANA DATY – z 13.03.2022, PRZENIESIONY na 3.06.2022

ZMIANA MIEJSCA – z Pralnia, na Zaklęte Rewiry

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Claptone we Wrocławiu. Znamy nową datę imprezy! Po dwóch latach oczekiwań na nowy termin, w końcu możemy ogłosić, że Claptone wystąpi we Wrocławiu 3.06.2022! Artysta wystąpi w Zaklętych Rewirach, a supportować go będą Tommy Gustav i Loui, a także Deep Infect. Dziękujemy za ogromną cierpliwość i mamy nadzieję, że występ artysty w pełni wynagrodzi Wam czas oczekiwania na nową datę. Bilety zakupione dotychczas na imprezę z Claptonem w roli głównej, która miała się odbyć pierwotnie w Projekt Pralnia, zachowują ważność w nowej dacie.

LINE- UP:
Claptone
Tommy Gustav i Loui
Deep Infect

CLAPTONE:
Tego artysty nie trzeba nikomu przedstawiać. Choć enigmatyczny, zawsze schowany za maską, i tak zdobył międzynarodową rozpoznawalność. Dwukrotny laureat DJ Award w kategorii house – nagrody nazywanej Oscarami muzyki elektronicznej. Stały gość najważniejszych klubów i największych festiwali takich jak Rock in Rio, Lollapalooza czy belgijskiego Tomorrowland. W studiu idzie mu równie dobrze: tworzy chwytliwe, balansujące między techno i house’em kompozycje, ale równie często wciela się w rolę autora remiksów: współpracował dotąd z Depeche Mode, Disclosure, New Order i Gorillaz. Po znakomitym występie na Audioriver w 2018 roku, regularnie wraca do Polski. We Wrocławiu ostatecznie wystąpi 3.06.2022!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


CLAPTONE / 3.06 / Wrocław | 3 czerwca 2022 Piątek, Zaklęte Rewiry

Biletomat.pl
79 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

CLAPTONE / 3.06 / Wrocław Wrocław

Podróż w Czasie vol.2

Pt, 01 lipca 2022
godz: 21:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →