City Sounds pres. Redinho & en2ak

Clubbing

Czwartek, 06 września 2012
godz: 21:00

PUZZLE

Rynek 2, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Redinho i en2ak otworzą nowy sezon City Sounds

Już 6 września we wrocławskim klubie Puzzle odbędzie się oficjalne otwarcie nowego sezonu koncertowego City Sounds. Jesienna edycja wrocławskiego cyklu imprez rozpocznie się od spotkania z muzyką dwóch młodych uzdolnionych producentów – Redinho i en2ak.
Razem z Lion Stage Management już z początkiem września zapraszamy na muzyczny wieczór otwierający kolejny sezon cyklu City Sounds.  Podczas niego w klubie Puzzle wystąpią dwaj wybitni producenci i dj’e – londyńczyk Redinho oraz wrocławianin en2ak – zapowiada Maciek Szabatowski – pomysłodawca cyklu. – Tego samego wieczoru ogłosimy nasz jesienny lineup, który mamy nadzieję spotka się z zainteresowaniem poszukującej części fanów muzyki – dodaje.

Redinho, czyli Tom Calvert, to brytyjski producent i wschodząca gwiazda londyńskiej wytwórni Numbers, dla której nagrywają tak znane nazwiska jak Jamie xx, Rustie, Deadboy czy Hudson Mohawke. To także stały gość nocnych audycji na antenie BBC Radio 1, gdzie trafił jeszcze za czasów obecności samej Mary Anne Hobbs. To człowiek zafascynowany funkowymi brzmieniami lat 80-tych, czego wyrazem są jego live acty z talkboxem w roli głównej. Redinho ma na swoim koncie dwa mini-albumy, w tym najbardziej znany “Bare Blips“, który zawiera osiem utworów będących mariażem wszelkich odcieni elektroniki. Jeden z krytyków stwierdził, że krążek ten brzmi jak „Commodore 64 wrzucony do bębna wirowej suszarki marki survival-horror-dubstep”. Londyńczyk nie stroni od eksperymentalnych dźwięków, co można usłyszeć w przypadku ostatniego singla “Stay Together”.
Od nowego sezonu City Sounds stawia także na świeżo brzmiących przedstawicieli polskiej sceny muzycznej. Zaproszony na wrześniowy wieczór en2ak to niezwykle uzdolniony producent z Wrocławia. Fanom niezależnych brzmień znany ze składu Przaśnik. Na co dzień nagrywa dla U Know Me Records, młodszej siostry hip-hopowego JuNouMi, która zajmuje się wydawaniem progresywnej muzyki instrumentalnej. Jego twórczość to mieszanka hip-hopu, R&B oraz nowej elektroniki, której brzmieniowo blisko do dokonań artystów związanych z prowadzonym przez Flying Lotusa labelem Brainfeeder.
Od samego początku planowania cyklu City Sounds brzmienia elektroniczne znajdowały się w centrum naszych zainteresowań. Planowana na wrześniowy wieczór impreza potwierdza jedynie ten fakt – mówi Szabatowski. – To spotkanie będzie dla nas także idealną okazją do podziękowania naszym fanom za miniony sezon i wejścia z impetem w nowy, równie emocjonujący pod względem muzycznych doznań.
Po dwóch świetnie przez publiczność przyjętych sezonach, organizatorzy mają nadzieję, że tegoroczny program zaspokoi muzyczne gusta jeszcze szerszej grupy fanów muzyki niezależnej i klubowej.
Więcej informacji o otwarciu nowego sezonu City Sounds:
http://www.citysounds.pl/otwarcie-sezonu-redinho-en2ak-60912/
Klipy video:
Redinho – Stay Together http://youtu.be/7aa1SO9kZCY
En2ak – Who Mourns For An Android? http://youtu.be/tWgeGmr5AKE
Więcej informacji o City Sounds:
www.citysounds.plSprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

City Sounds pres. Redinho & en2ak Wrocław

Zajezdnia: TechWix 2020

Sb, 18 stycznia 2020
godz: 22:00

City Sounds pres. Redinho & en2ak Wrocław

UNIT | Hectic8 w/ QUA RUSH

Sb, 18 stycznia 2020
godz: 23:00

City Sounds pres. Redinho & en2ak Wrocław

Korekcja Basu

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 22:00

City Sounds pres. Redinho & en2ak Wrocław

Komitet Obrony Disco: Skelesys live!

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 23:00

City Sounds pres. Redinho & en2ak Wrocław

Yan Cook live! Transformator

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 23:00

od 30 PLN