BirdPen – All Function One Tour / Wrocław / 21.06.2022

Koncerty
BirdPen – All Function One Tour / Wrocław / 21.06.2022

Wtorek, 21 czerwca 2022
godz: 20:00

Firlej

ul. Grabiszyńska 56, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

BirdPen – All Function One Tour – ZMIANA DATY I MIEJSCA!
21 czerwca 2022 roku, wtorek, godz. 20:00
Firlej, ul. Grabiszyńska 56, Wrocław
Bilety w cenach: 59 zł
Uwaga!
Zaplanowany na 3 lutego 2022 roku koncert zespołu Birdpen zostaje przeniesiony ze względu na obowiązujące ograniczenia i restrykcje związane z pandemią. Nowa data koncertu to 21 czerwca 2022 r. Koncert odbędzie się w Firleju (u. Grabiszyńska 56).
Planując wieczór prosimy zwrócić szczególną uwagę na zmianę daty i miejsca koncertu. Godzina wydarzenia pozostaje bez zmian (20:00).
Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność.
Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia niebawem!
Zespół Good Taste Production

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
Angielski zespół BirdPen z dwoma koncertami w Polsce już zimą 2022 roku! Muzycy wystąpią 3 lutego we wrocławskim Starym Klasztorze z szóstym albumem, napisanym podczas lockdownu.
O ARTYŚCIE I PŁYCIE
W skład alternatywno-elektroniczno-rockowego BirdPen wchodzą Dave Pen (gitarzysta i wokalista zespołu Archive) oraz Mike Bird. Zespół powstał w 2003 roku, ale pierwszy album ‘On/Off/Safety/Danger’ wydał dopiero w 2009 roku. Po premierze LP zespół był supportem trasy Archive’s Controlling Crowds po Europie. Według wielu krytyków uważało, że Birdpen kojarzyć się może z Radiohead,
Szóstym albumem w dorobku zespołu jest powstały w pandemii album ‘All Function One’. Tematem towarzyszącym utworom jest przede wszystkim samoizolacja i strach przed otaczającym światem. Zespół następująco komentuje tematykę albumu: “Przez to, co zaczęło się dziać wokół, zaczęliśmy podświadomie skupiać się na temacie izolacji. Nie do końca chodziło nam o globalną pandemię i konieczność pozostania w domach, ale o to, ile czasu człowiek już spędza zamknięty w sobie. Strach przed światem sprawia, że bezpieczniej czujemy się w “naszych wnętrzach”. To album o ludziach niewidzialnych i zagubionych, ale i o nadziei, że jeśli zbierzemy się razem, to wszystko będzie funkcjonować jako jedność.”
‘All Function One’ został wydany 5 marca 2021 roku przez Jar Records a został wyprodukowany przez Franka Arkwrighta w Abbey Road Studios.
Regulamin wydarzenia znajduje się na www.goodtaste.pl/regulamin

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupySprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

BirdPen – All Function One Tour / Wrocław / 21.06.2022 Wrocław

FALSTART: Kill the DJ

Cz, 11 sierpnia 2022
godz: 23:00

BirdPen – All Function One Tour / Wrocław / 21.06.2022 Wrocław

SEKCJA NOCNA | NOCNY TARG TĘCZOWA

Pt, 12 sierpnia 2022
godz: 20:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →