Bass Astral SOLARIS w HotSpot!

Koncerty
Bass Astral SOLARIS w HotSpot!

Piątek, 23 lipca 2021
godz: 20:00

HotSpot

Wejherowska 34, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

📣 Tego lata Bass Astral zaprasza Cię na wyjątkowy koncert mistycznej muzyki elektronicznej w ramach trasy koncertowej SOLARIS. Niech Twe Ciało wyruszy w tan. Koncert taki wpłynie pozytywnie na Twoje zdrowie psychiczne, złagodzi stres i obyczaje. Po koncercie after w 9 miastach Polski.
Bass Astral – producent muzyki elektronicznej Kuba Tracz, artysta związany z Krakowem. Muzyki uczył się w Domu Kultury w Brzeźnicy na pianinie oraz od babci na akordeonie. Swoją muzyczną karierę rozpoczął 13 lat temu jako basista w biesiadnych zespołach Alibi oraz Bayery. Od 2010 roku występował w rockowych Clock Machine i Cinemon, z którymi wydał 4 płyty. W sylwestra 2015 roku przyjął pseudonim Bass Astral, w tym roku zawiązał duet Bass Astral x Igo, dzięki któremu dał się poznać szerszej publiczności, nagrał 3 płyty i zagrał wiele koncertów oraz zwiedził dobre polskie festiwale. Co więcej, obecnie gra na basie w kolektywie Ars Latrans Orchestra. Jesienią tego roku nakładem Mystic Production ujrzy światło pierwszy solowy album Bass Astral “Techno do miłości”, z którego materiał przedpremierowo i w całości usłyszysz na trasie Solaris.
„Do tej trasy przygotowywałem się cały rok, materiał jest znakomity. Jeżeli masz możliwość przyjść, to nalegam: przyjdź. Gatunek jakim chciałby opisać swoją muzykę to Polish EDM. Na koncertach pojawią się również znamienici goście. Zapraszam.” Bass Astral
Przyjdź na koncert i przekonaj się o mocy jego twórczości! 🎶
▪️Co: Bass Astral SOLARIS w HotSpot
▪️Kiedy: Piątek 23 lipca, 20:00
▪️Gdzie: Plaża HotSpot, Wrocław
▪️Bilety: https://goingapp.pl/wydar…/bass-astral-wroclaw/lipiec-2021
ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
🔴 Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.
🔴 Każdy uczestnik koncertu zobowiązany jest jednocześnie do utrzymania odstępu 1,5m od innych osób (nie dotyczy osób zamieszkujących wspólne gospodarstwo domowe) oraz zakrycia nosa i ust maseczką.
🔴 Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.
🔴 Przed wejściem na koncert sprawdzana będzie temperatura uczestników.
🔴 Uczestnicy zobowiązani są do przyniesienia ze sobą oświadczenia o stanie zdrowia i przekazania go organizatorowi na wejściu, TU POBIERZESZ OŚWIADCZENIE: https://bit.ly/2CEB2DE

Widzimy się pod sceną! ❤

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

Bass Astral SOLARIS w HotSpot! Wrocław

TRopiko 2 by Tech-Room 29 na Tamce

Sb, 07 sierpnia 2021
godz: 22:00

Bass Astral SOLARIS w HotSpot! Wrocław

ATMO w Podróży

Sb, 07 sierpnia 2021
godz: 22:00