GOGA M aka LIL BUSTRARD + SEB + GOGAN + KOKKA

Clubbing
Deep house House Tech House Techno

Piątek, 13 lutego 2015
godz: 22:05

BauBar

Ruska 3/4, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Przyszedł 2015 rok. Już czwarty rok z rzędu mamy przyjemność zaprosić Was na nasze urodziny. Od ostatnich, dużo się na świecie pozmieniało. Odkryto eliksir młodości, nowego ssaka który wygląda jak mysz ale ma więcej wspólnego ze słoniami, Wrocławscy specjaliści podnieśli człowieka z wózka i okazało się, że wszechświat aż roi się od egzoplanet. Ale cytując Schopenhauera – ‚im bardziej człowiek inteligentny, tym bardziej nieszczęśliwy’, więc wprost proporcjonalnie do do ilości odkryć rośnie liczba tragedii. 2014 zaowocował epidemią Eboli, Putin zaaneksował sobię Krym, w strefie gazy wciąż hardcore, Assad nie odpuszcza, ISIS rośnie w siłę, a każdy z nas nazywa się Charlie. Nie wiemy, co przyniesie ’15, ale wiemy co my Wam przyniesiemy – nietęgą dawkę bassu, wódki i rozpusty.

13 lutego urodziny obchodzi również Jerry Springer, Robbie Williams i Mamalou Sakho, wieloletni obrońca Paris Saint Germain. Jakby tego było mało, są też inne okazje – w tym samym dniu Adam Mickiewicz skończył prace nad Panem Tadeuszem (Jakub ‚Hory’ Horoszko – Hrabia Horeszko – przypadek? nie sądzę), Kuba Rozpruwacz dokonał ostatniego przypisywanego mu morderstwa, Black Sabath wydało swój debiutancki album, a Adam Małysz zdobył złoto na igrzyskach w Salt Lake City (‚leć Adam, leć!’).
Jeśli ktoś jednak potrzebuje nieco mniej pozytywnego powodu by umoczyć ryj w białej, dobrze zmrożonej cieczy to może świętować zgon ulubionego kompozytora Führera, Richarda Wagnera lub Michele Greco, Il Papa sycylijskiej mafii.
Lecz cytując klasyka – ‚wolność to nie dowolność’ (monsieur Spinacz – ślę ukłony) więc wolelibyśmy, aby każdy z uczestników ów zacnej ciżby uniósł dłoń z 40stoma gramami dobrze zmrożonej wódki z naszymi imionami na ustach i pozwolił minimalnym dozom ulubionej substancji powoli spłynąć w kierunku przełyku – chłonne ścianki z rozkoszą wchłoną każdą cząstkę mocy i MOC BĘDZIE Z NAMI.
Rok rocznie planujemy zostać do samego końca, lecz nous n’avons pas encore connu plasir d`un plan rèalisè. Więc tym razem nie planujemy, choć mamy nadzieję, że pobijemy zeszłoroczny rekord.
Postaraliśmy się oczywiście o konkretny lineup i promocje na barze (więcej szczegółów już wkrótce) więc STAY TUNED & C’YOU SOON!

▲ ▲ LAJNAP:▲ ▲

▲ ▲ GOGA M aka LIL BUSTRARD ( No diX on deX ) ▲ ▲

http://www.mixcloud.com/gogam/goga-m-about-you/

https://www.facebook.com/GogaMakaLilBustard

Upodobania muzyczne Gosi Machnikowskiej zaczęły się kształtować podczas spędzania niekończących się nocy w warszawskich (i nie tylko) klubach. Początkowo były to imprezy o charakterze mocno technicznym. Zafascynowana wszelkimi odmianami techno w połowie 2004 roku postanowiła stanąć za dekami. Swoje pierwsze kroki stawiała w takich klubach jak: Zentra & Shelter, Paragraf 51 czy Przestrzeń Grafenberga, grając tribal, acid i minimal techno. Już po roku zdobyla duże uznanie zostając rezydentką klultowego warszawskiego klubu LuzZtro. Silnie związana z towarzysko – artystyczną grupą ME.NE.LE w niedługim czasie zostaje członkinią ich kolektywu dj’skiego który prężnie obstawiał undrground’owe imprezy w Warszawie.Organizatorka takich cykli jak: God Shaved The Queen, Ladies Nights, NoiseBand Sessions, Hersprej czy Never Ending Saturdays Fever. Członkini kolektywów NoiseBand i żeńskiego Twice Dice. Obecnie współzałożycielka działającej od niedawna grupy artystycznej Behind The Stage, skupiającej młodych artystów z rożnych dziedzin sztuki, wspólnie tworzących projekty imprez na których muzyce eletronicznej towarzyszą performance oraz artystyczne filmy krótkometrażowe. Wszystkie te przeżycia miały wpływ na kształtowanie się jej gustu muzycznego, który intuicyjne podąża za panującymi trendami. Na swoim koncie ma występy w większości uzananych klubów w Polsce. Studentka realizacji dźwięku, montażystka obrazu. W wolnych chwilach lubi robić czarno – białe zdjęcia, chodzić na wernisaże czy uczestniczyć w wydażeniach kulturalnych. Oprócz zaangażowania w underground’ową scęnę klubową stara się także brać udział w społecznych przedsięwzięciach. Dla przykładu grywa na lawetach i imprezach podczas Dni Równości w Warszawie i w tym roku w Poznaniu. Grala na LadyFest 2006 i Hack.Fem.East 2008 w Berlinie oraz okupowała najbardziej alternatywny polski klub Le Madame.

▲ ▲ SEB (Pralnia, Step Ahead) ▲ ▲

http://www.mixcloud.com/sebpierzchala

Miłośnik bigosu i czarnych płyt. Magister inżynier w specjalizacji mieszalnictwa. Za gramofonami od ponad 10 lat, od poczatku porusza się w deepowo-tech housowej stylistyce. Był rezydentem wielu wrocławskich klubów. Najdłuzej współpracował z Drogą do mekki, gdzie zajmował się oprawa muzyczną a także był współautorem cyklu Stay Dirty! Import na ktorych pojawili się tacy artyści jak: Antonelli Electric, Jeff Milligan, Narcotic Syntax, Lawrence aka Sten, Apparat, Noze, Swayzak, Deadbeat czy Aril Brikha.

▲ ▲ GOGAN (Trippy Sounds) ▲ ▲

https://soundcloud.com/gogandj
https://www.facebook.com/gogandj?fref=ts

info niebawem ….

▲ ▲ KOKKA aka FLSHBCK ▲ ▲

FLSHBCK – Już w młodości interesował się muzyką grając swojej mamie na nerwach. Z czasem to zafascynowanie przerodziło się w coś więcej. Nieoficjalnie dj-ingiem zajmuje się od ponad 12 lat, pogrywając to tu, to tam. W swoich setach prezentuje miksturę dźwieków określanych jako: deep-house, tech house, minimal techno. Tym razem powraca do korzeni i projektu KOKKA założonego 10 lat temu , gdzie techno areobik uprawiało się po piwnicach i garażach blokowisk

+ ▲ ▲ SZYMON PIOTR ▲ ▲

Szymon Piotr – młody entuzjasta muzyki i dobrego brzmienia, studiuje elektronikę i gra elektronikę. Zafascynowany nowymi brzmieniami oraz nowymi możliwościami, podczas setów stara się wciągnąć słuchaczy do swojego wielowymiarowego świata. Dużo uwagi poświęca technicznym aspektom grania. Lubi przeglądać katalogi wytwórni wydających muzykę podpisywaną jako tech house, deep czy techno, szukając w muzyce przestrzeni i niecodziennych dźwięków. Stojąc za mikserem dba o to by o odpowiedniej porze zabrać tańczących w najlepsze dla nich miejsce.

▲ ▲ Start: 22:03 ▲ ▲

▲ ▲ Tax: info wkrótce ▲ ▲Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

GOGA M aka LIL BUSTRARD + SEB + GOGAN + KOKKA Wrocław

Zajezdnia pres. Nico Moreno

Pt, 21 lutego 2020
godz: 22:00

GOGA M aka LIL BUSTRARD + SEB + GOGAN + KOKKA Wrocław

BRESLAU TECHNO x Transformator

Pt, 21 lutego 2020
godz: 23:00

GOGA M aka LIL BUSTRARD + SEB + GOGAN + KOKKA Wrocław

KARAŚ/ROGUCKI – Wrocław

Pt, 21 lutego 2020
godz: 19:00

GOGA M aka LIL BUSTRARD + SEB + GOGAN + KOKKA Wrocław

UNIT | Hectic9

Sb, 22 lutego 2020
godz: 23:00

GOGA M aka LIL BUSTRARD + SEB + GOGAN + KOKKA Wrocław

WE LECIM W/ Jensen Interceptor

Sb, 22 lutego 2020
godz: 23:00