Freak On Festival

Clubbing

Sobota, 10 lipca 2010
godz: 17:00

Lotniko Kruszyn

, Włocławek

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zapraszamy na największe wydarzenie tego lata we Włocławku .Po sukcesie „Freak On Festival” w 2009 roku, w którym udział wzięło ok. tysiąca miłośników muzyki elektronicznej, podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu kolejnej edycji tego eventu, tym razem z gwiazdami światowego formatu, których do tej pory w naszym województwie nie można było usłyszeć na żywo . Nasze zaproszenie przyjoł m.in. Dave Seaman, brytyjski dj i producent, uznawany za jednego z pionierów muzyki house, człowiek, który z muzyka elektroniczną był od początku jej narodzin.

Markus Lange to kolejna postać, która nie da nam stać w miejscu tej nocy. Kiedy miał 17 lat został dostrzeżony przez takich artystów jak Sven Vath, Andre Galluzzi, Miss Yetti czy Dj hell którzy supportowali jego utwory na największych imprezach na całym globie.

Wraz z Markusem na imprezie pojawi się duet Monoluxx czyli Tom Cyber i Hendrik Zoe- z nimi odkryjemy ambitne brzmienia niemieckiej elektroniki.

Na takim wydarzeniu nie może zabraknąć czołówki polskich dj’s jak: Jarek Czechowski czyli Angelo Mike, który bez wachania przyjął nasze zaprosznie. Fusion F-szybko rozwijający się polski producent,dobrze znany uczestnikom porzedniej edycji. Kojarzycie Wet Fingers? Członkiem tego duetu jest Mafia Mike – producent m.in. Hi-Fi Superstar, już 10 lipca usłyszycie go na lotnisku w Kruszynie.  Jedynym rodzynkiem (rodzynką) będzie najlepsza polska dj’ka Diana D’Rouze 🙂

Wyspecjalizowane firmy audio-wizualne z Torunia zapewnią uczestnikom niebywałą atmosferę podczas trwania imprezy. Jedną z atrakcji będzie możliwość skoku ze spadochronem wraz z najlepszymi instruktorami tego sportu w Polsce.