Zwidy, Syndrom Paryski, Revive i Blush Cannon / Chmury / 13.07

Koncerty
Zwidy, Syndrom Paryski, Revive i Blush Cannon / Chmury / 13.07

Sobota, 13 lipca 2019
godz: 18:00

Chmury

ul. 11 Listopada 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Undertone Booking zaprasza na wakacyjny zlot fanów NIEZALU (xD). Leżaczki, piwko, sofciki, jedzonko, słońce oraz cztery koncerty z pogranicza indie i różnych odcieni emo.

Zagrają:

Zwidy

Reprezentanci labelu Trzy szóstki, którzy grają smutne piosenki na pograniczu emo, math rocka i post-punku. Zaprezentują m.in. materiał z wydanej niedawno płyty „Szum”.

https://zwidy.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/zwidy/

🌃 Syndrom Paryski

Syndrom Paryski to poznańska formacja specjalizująca się w ładnych, ciężkich do określenia szufladkami gatunkowymi piosenkach, w których przenikają się elektroniczne bity, 90sowe amerykańskie emo czy indie rock. Ta mieszanka tworzy „utwory-wspomnienia” letnich chwil w deszczowy listopadowy wieczór. Na koncercie zaprezentują utwory z ubiegłorocznej EPki „Raj na ziemi” oraz materiał z ich najnowszego wydawnictwa ,,Hymny dla przegranych”.

Spotify: https://spoti.fi/2WEve1X/
Bandcamp: https://bit.ly/2E7mp9H/
Instagram: https://bit.ly/2O9Dm6W/

Revive

„Revive – a medicine that revives a fainted Pokémon, restoring HP by half the maximum amount.”

Czterech smutnych kolesi udzielających się wcześniej m.in. w Thug X life RIP, Contrail, Cervantes, Astrid Lindgren czy One Trillion Dreams. W przerwie od dorosłego życia lubują się w graniu melodyjnego, emo hc/punka, dorzucając do tego szczyptę shoegaze’u i ogół zainteresowań wszystkich członków wychodzi coś na kształt nerdcore’a, tudzież geekpunk’a. Na koncie demo w całości dostępne do odsłuchu na bandcampie. W drodze nowy materiał.

https://revivepunx.bandcamp.com/releases
https://www.facebook.com/revivepunx/

Blush Cannon

Debiutant w tym gronie. Młodość spotyka Phila Elveruma i przypomina mu o The Microphones. Wysokiej klasy indie/lo-fi o miłości, samotności, przywiązaniu, poczuciu własnej wartości, samobójstwie i religii. Do posłuchania na Spotify:Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Zwidy, Syndrom Paryski, Revive i Blush Cannon / Chmury / 13.07 Warszawa

Muzofest 2019 – 5. Urodziny MUZO.FM

Pt, 18 października 2019
godz: 19:00

Zwidy, Syndrom Paryski, Revive i Blush Cannon / Chmury / 13.07 Warszawa

Kollektiv Turmstrasse / Smolna

Pt, 18 października 2019
godz: 23:30