Warsaw Breaks: Freestylers [UK]

Clubbing

Piątek, 29 maja 2009
godz: 22:30

CDQ

ul. Burakowska 12, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Gwiazdy tego kalibru specjalnie rekomendować nie trzeba. W maju po raz kolejny zawita nad Wisłę brytyjska legenda sceny klubowej, prawdziwa breakbeatowa potęga – Freestylers. Ekipę z Londynu reprezentować będą: jeden z jej ojców założycieli – Aston Harvey, oraz główny MC składu, SirReal.

Set Brytyjczyków będzie główną atrakcją Warsaw Breaks – nowego przedsięwzięcia na imprezowej mapie stolicy, dedykowanego rozmaitym gatunkom klubowej elektroniki. Imprezę organizują wspólnymi siłami stołeczni didżeje specjalizujący się w breakbeacie – kolektyw SoundFellas i Green Jesus.

Pierwsza edycja WB odbędzie się w dobrze znanym od wielu lat wszystkim bywalcom imprez klubowych Centralnym Domu Qultury. Na dwóch poziomach klubu oprócz brytyjskich gości i organizatorów zagrają gwiazdy towarzyszące – Bob One, Duże Pe i Ras Sepomatik. Formuła muzyczna imprezy jest więc pojemna, mieszcząc poza breakbeatem również drum’n’bass, reggae, dancehall i hip-hop. SoundFellas (czyli FatAl i Monkees) są już pomysłodawcami i współorganizatorami kilku cykli imprezowych – Reggae Blastu i SoundFellas Noize’u (klub Wetlina), Discosagi (klub Zwiążmnie), czy letniego Mazursky’ego Abordashu (imprezy wakacyjne grane w Giżycku, zaprzyjaźnionym mieście kolektywu). Z DJ-em Green Jesusem owocnie współpracują od ponad roku.Warsaw Breaks jest kolejnym dzieckiem tych kreatywnych młodzieńców.

Kibicujemy jego rozwojowi! Uwaga – bilety na imprezę dostępne są wyłącznie w przedsprzedaży. Z instrukcją zakupu biletów można zapoznać się na stronach klubu i organizatorów: www.cdq.pl, www.myspace.com/soundfellas, www.myspace.com/greenjesus.

 Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Warsaw Breaks: Freestylers [UK] Warszawa

999: STAUB X COM

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 23:00