WAKACYJNE ZNAJOMOŚCI: Tanzlife x Lowhitey x Diskoleptikk

Clubbing
Deep house Electronic House Indie Dance / Nu Disco Tech House

Sobota, 28 czerwca 2014
godz: 21:30

Znajomi Znajomych

ul. Wilcza 58a, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pierwsza sobota wakacji to idealny pretekst do tego, by wyjść z domu i nawiązać nowe znajomości. Najlepiej przy wspólnej zabawie i doskonałej muzyce z pogranicza disco i house.

Muzyczny wieczorek zapoznawczy poprowadzą, wprawieni w bojach:
Tanzlife, Lowhitey oraz Diskoleptikk.

TANZLIFE, czyli Tomek Matuszczak, 19 maja nakładem nowojorskiej wytwórni LET’S PLAY HOUSE wydał swoją najnowszą EP-kę zatytułowaną „Biscuit Symphony”.

Znany jest ze swojej pasji do muzyki house i tech-house. Zainspirowany samplami Daft Punk, rozpoczął swoją karierę na zielonogórskiej scenie klubowej na początku 2010 roku. Szybko jednak został doceniony przez zagraniczne wytwórnie płytowe.

Jedna z jego pierwszych produkcji dotarła aż do Izraela i została wydana przez znaną w Tel-Avivie wytwórnię Asymmetric. Na kolejny sukces nie trzeba było długo czekać i już w 2012 roku Tanzlife stał się częścią włoskiego labelu Deeperfect. Z czasem na jego koncie zapisać można było winylowe wydawnictwa dla takich wytwórni jak Local Talk, Moda Black, czy U Know Me Records.

Szczególnie warto wspomnieć o wydanym nakładem szwedzkiej Local Talk utworze „Heart Attack”, który otrzymał suport od największych graczy na światowej scenie i podbijał wakacyjne parkiety w 2012 roku na całym globie.

www.soundcloud.com/tanzlife
www.facebook.com/tanzlife

LOWHITEY to jednoosobowy projekt Wojtka Misiaka, pochodzącego z Borów Tucholskich. Prawie każdą wolną chwilę poświęca na muzyczną ucieczkę czy to pod postacią produkcji, czy szukania nowych inspirujących brzmień.

Otoczony prawie z każdej strony naturą czerpie z niej inspiracje i to ona po części ukształtowała jego muzyczne podejście – zawsze uczuciowo, zawsze z sercem. Jego muzyczny gust ukształtowały ojcowskie płyty od wykonawców takich jak: Enya, Vangelis, Mike Oldfield czy Jeana Michel Jarre.

www.soundcloud.com/lowhitey
www.facebook.com/lowhitey

DISKOLEPTIKK – z zamiłowania promotor i dj, z konieczności początkujący grafik. Znienawidzony przez sąsiadów z racji zamiłowania do afterów i częstego pełnienia roli hotelu dla przyjezdnych artystów. Wśród znajomych znany także jako Perfekcyjna Pani Domu 🙂

Zanim po raz pierwszy pojawił się po drugiej stronie i zaprezentował swoją selekcję, przez kilkanaście lat przetańczył na parkietach niezliczoną ilość godzin. Ten czas wyrobił w nim specyficzną, muzyczną wrażliwość, dzięki której jest w stanie zawsze wybrać coś fajnego.

www.soundcloud.com/diskolrptikk
www.facebook.com/diskoleptikk

Wejście: FREE
Zapraszamy serdecznie!Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

WAKACYJNE ZNAJOMOŚCI: Tanzlife x Lowhitey x Diskoleptikk Warszawa

Muzofest 2019 – 5. Urodziny MUZO.FM

Pt, 18 października 2019
godz: 19:00

WAKACYJNE ZNAJOMOŚCI: Tanzlife x Lowhitey x Diskoleptikk Warszawa

Kollektiv Turmstrasse / Smolna

Pt, 18 października 2019
godz: 23:30