Vök | Warszawa

Koncerty
Vök | Warszawa

Piątek, 03 marca 2023
godz: 19:30

Niebo

ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

***

Islandzka grupa Vök wraca do Polski. Zespół pod wodzą Margrét Rán (znanej też ze składu GusGus) zagra 3 marca 2023. w warszawskim Niebie.

Okrzyknięci swego czasu „najbardziej ekscytującą nową grupą z Islandii” w tym roku wydali znakomicie przyjęty album zatytułowany po prostu „Vök”.

Zespół znany jest też z doskonałych koncertów, o czym przekonała się m.in. publiczność The Editors czy Goldfrapp, którzy zapraszali Islandczyków na swoje trasy. Ich początki to 2013 rok – młody islandzki skład wziął wówczas udział w konkursie „Battle of the bands”. Vók wygrali islandzką edycję tej imprezy i szybko zyskali nie tylko lokalne uznanie. Debiutancki album grupy „Figure” z 2017 uhonorowano nagrodą Electronic Album Of The Year podczas Icelandic Music Award (pokonali m.in. Kiasmos).

Z kolei kolejna płyta „In The Dark” zwyciężyła w tymże plebiscycie, tyle, że w kategorii „Pop Album Of The Year”.

Vök ewoluują, zmieniają się, szukają nowych wyzwań. Alt-popowe trio – obecnie w składzie Margrét Rán (wokal), Einar Stef (bas/gitara) i Bergur (perkusja) błyskotliwie łączy elektroniczne brzmienia i uwodzicielskie melodie, balansuje między euforycznym uniesieniem i euforii słodko-gorzką melancholią. Ostatni album Margrét, Einar i Bergur nagrywali podczas pandemii, co jeszcze bardziej scementowało ich jako zespół i przyjaciół. Jest to też jednak ważny osobisty głos Margrét, która powraca na nim do swoich doświadczeń związanych z dorastaniem jako osoba queer na islandzkiej prowincji. To historia podróży z małego miasteczka do wybuchowej wolności queerowego życia w mieście.
Vök nabrali pewności siebie, są szczerzy; euforyczni i wyzwoleni: queer i radośni; odkrywczy i emocjonalni.

 

FB event: www.facebook.com/events/5426737620758373

REGULAMIN

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

 

 

 

 

 

 


Vök | Warszawa | 3 marca 2023 Piątek, Niebo

Biletomat.pl
79 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Vök | Warszawa Warszawa

Little Dragon [nowa data wkrótce]

Śr, 30 listopada 2022
godz: 19:00

od 80 PLN
Vök | Warszawa Warszawa

STUDENCKI ŚRODENS | Hulakula

Śr, 30 listopada 2022
godz: 20:00

Vök | Warszawa Warszawa

Radical – środy w SASSY!

Śr, 30 listopada 2022
godz: 22:00

Vök | Warszawa Warszawa

Lost Frequencies | Warszawa

Cz, 01 grudnia 2022
godz: 18:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →