VNV Nation | Warszawa

Koncerty
VNV Nation | Warszawa

Środa, 19 lutego 2025
godz: 20:00

Progresja

Fort Wola 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Progresja zaprasza na jedyny w Polsce koncert VNV Nation!

Po wielkim sukcesie albumu „Electric Sun” z 2023 r., który zachwycił publiczność i został podsumowany wyprzedanymi koncertami w całej Europie, VNV Nation z przyjemnością ogłasza nowy, podwójny album pod tytułem „Construct // Destruct” oraz towarzyszącą mu trasę koncertową. Premierowy materiał to kolejny krok w ewolucji grupy i dalsze poszukiwanie w obszarze alternatywnej elektroniki. Koncert będzie doskonałą okazją do sprawdzenia, jak nowe utwory wypadają na żywo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ponad 30 lat na scenie pozwoliło zbudować zespołowi renomę i swój własny, unikalny styl będący połączeniem elektroniki, synthwave’u i popu. Mrok miesza się z melodią, a ludzkie emocje z bezdusznością maszyny. Grupa dowodzona przez legendarnego Romana Harrisa szykuje dla Was nową, elektryzującą setlistę i oprawę wizualną. Emocje, energia i szczerość to słowa, które idealnie opisują występy Brytyjczyków. Polska publiczność wielokrotnie udowodniła, że zespół może czuć się w naszym kraju jak w domu. Liczymy, że kolejny raz przywitacie VNV Nation gorąco i przekażecie im swoją energię!

Podczas tej trasy do VNV Nation dołącza wschodzący artysta electro Straight Razor znany ze swojego mrocznego, opartego na beatach brzmienia.

VNV Nation
Gość specjalny: Straight Razor
Data: 19.02.2025
Klub Progresja, Fort Wola 22

 

 


VNV Nation | Warszawa | 19 lutego 2025 Środa, Progresja

Biletomat.pl
130 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

VNV Nation | Warszawa Warszawa

Smolna x Orbicrackd

Sb, 20 lipca 2024
godz: 23:00

VNV Nation | Warszawa Warszawa

55CODE X LUNAPARK

Sb, 20 lipca 2024
godz: 22:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →