VIVA presents Posh Night with PETE GOODING

Clubbing

Piątek, 11 czerwca 2010
godz: 22:00

Szklany Pawilon Pałac Zamoyskich

ul. Foksal 2, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Już 11 czerwca, w piątek Zapraszamy Was na niesamowity wieczór!

 

Odbędzie się pierwsza impreza z cyklu POSH NIGHT. Gwiazdą pierwszego wieczoru będzie PETE GOODING, współtwórca mega hitu Runin, rezydent Cafe Mambo na Ibizie, zdobywca Best Ibiza DJ Awards, DJ i producent, autor znakomitej audycji  radiowej „The Global Network” nadawanych w wielu krajach na całym świecie. Audycja dostępna jest również w Polsce, w każdy wtorek od godz. 21:00 w radiu Planeta FM! Towarzyszyć mu będzie czołówka polskiej sceny klubowej.

 

 

Całość usłyszycie na starannie dobranym nagłośnieniu i oświetleniu we wnętrzu fantastycznego szklanego pawilonu położonego w niesamowitym ogrodzie należącym do Pałacu Zamoyskich przy ul Foksal 2. W podziemiach tego pałacu znajduje się klub Endorfina, który na ten wieczór stanie się VIP AREA POSH NIGHT.

 

Imprezę urozmaicą tancerki z grupy choreograficznej IZA 3D – Izy Mularonek, które najlepiej w Polsce odnajdują się na imprezach klubowych. Pojawi się też niezwykły czarnoskóry wokalista Serge B. który zaczaruje was swoim niezwykłym głosem.

 

Zobaczycie ciekawe dekoracje i wizualizacje, a w barach mega promocje.

 

Do zobaczenia w Szklanym pawilonie pałacu Zamoyskich przy ul. Foksal 2, miejscu gdzie odbędzie się to niezapomniane wydarzenie.

 

 Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

VIVA presents Posh Night with PETE GOODING Warszawa

Midnight Request

Śr, 11 grudnia 2019
godz: 23:00

VIVA presents Posh Night with PETE GOODING Warszawa

Piekarnia na Jasnej

Pt, 13 grudnia 2019
godz: 23:00

VIVA presents Posh Night with PETE GOODING Warszawa

Pryzmat

Pt, 13 grudnia 2019
godz: 23:00