VinyLove piątki: GROOVE DIGGAZ (DJ Gris x DJ Damian Cali)

Clubbing
VinyLove piątki: GROOVE DIGGAZ (DJ Gris x DJ Damian Cali)

Piątek, 05 maja 2023
godz: 21:00

BARdzo bardzo

ul. Nowogrodzka 11, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Na piątkowy wieczór w klubie Bardzo Bardzo zaprasza kolektyw GROOVE DIGGAZ, który specjalnie dla Was przygotował selekcję tanecznych dźwięków prosto z winylowych płyt. Piątki w Bardzo Bardzo to wieczory pełne muzycznych zaskoczeń, nieprzewidywalnych zwrotów akcji, pysznych drinków i doskonałej muzyki.
Wydarzenie polecamy wszystkim miłośnikom dobrego tańca przy najlepszej muzyce, ceniącym klimatyczne miejsca, gotowym nawiązywać nowe znajomości oraz otwartym i ciekawym świata.
Wejście niebiletowane.
Klub otwieramy o 19:00, a miejsca można zarezerwować, pisząc do nas na maila: [email protected] 🙂
👉 GROOVE DIGGAZ to dwóch DJ’s, których połączyła euforyczna lawina muzycznych mianowników, a słabość do nietuzinkowych dźwięków i ich ciągłego poszukiwania naturalnie sprowokowały nazwę tego kolektywu ⚒
Od najtłustszego Hip-Hopu, R’n’B i Soulu, poprzez soczyste brzmienie Nu-Funk, Boogie i Disco (w wersjach studyjnych, jak i w unikatowych reedycjach czy remixach), aż po wyszukane Elektroniczne przeloty – Groove Diggaz zawsze poczęstują Was sutą dawką jakościowych rarytasów.
Podczas gdy ich selekcja bywa zaskakująca, tak jedno to pewniak: w tym składzie nie ma miejsca na półśrodki i przeciętne, oklepane numery – tu liczy się świeżość, oryginalność i bezlitośnie porywający na parkiet GROOVE!
👉 instagram.com/groove_diggaz
🙌 facebook.com/groovediggaz1
DJ GRIS: muzyki koneser, kolekcjoner winyli, fan scratch’u i tłustych, wyszukanych dźwięków, udzielający się za gramofonami już od 2005 roku. Fascynat muzyki Soul, R’n’B, Hip Hop, Nu-Funk, szeroko pojętej elektroniki oraz wielu innych styli, które po dziś dzień nietuzinkowo przeplata w swoich setach. Oscylując między różnymi klimatami muzycznymi, doskonale odnajduje się zarówno w spokojniejszym lounge vajbie, jak i totalnej imprezowej bombie. lubuje się w zaskakiwaniu nieoczywistymi połączeniami gatunkowymi i unikatowymi remixami waszych ulubionych kawałków, tak więc… spodziewajcie się niespodziewanego!
DJ DAMIAN CALI: miłośnik płyt gramofonowych, turntablist’a młodego, lecz bardzo świadomego DJ-skiego pokolenia, vice-mistrz Polski IDA 2022 r. Wyróżnia go wszechstronna wiedza muzyczna i równie imponująca kolekcja płyt winylowych, z których często korzysta w swoich setach prezentując ponadprzeciętne umiejętności. Sięga do najpiękniejszych muzycznych korzeni (także tych rodzimych) łącząc Soul, R’n’B, Rap, Funk, Disco i House z nowoczesnym brzmieniem, w którym jednak ciągle słychać echa klasyków.
🇬🇧
Straight from the vinyl records selected especially for this evening by GROOVE DIGGAZ, dance sounds will flow to you. Friday nights at Bardzo Bardzo are full of musical surprises, unexpected turns, delicious drinks, and definitely great music.
We recommend the event to everyone who loves to dance to the best music, appreciates places with atmosphere, is not afraid to make new friends, is open-minded, and curious about the world.
Entrance frre.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

VinyLove piątki: GROOVE DIGGAZ (DJ Gris x DJ Damian Cali) Warszawa

Klasyczny Gruuv On

Wt, 30 maja 2023
godz: 23:00

VinyLove piątki: GROOVE DIGGAZ (DJ Gris x DJ Damian Cali) Warszawa

Smolna On Air: New Faces #002

Śr, 31 maja 2023
godz: 21:00

VinyLove piątki: GROOVE DIGGAZ (DJ Gris x DJ Damian Cali) Warszawa

CZWARTKOWE WIECZORY NA NOCNYM

Cz, 01 czerwca 2023
godz: 17:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →