TYCHO

Koncerty
TYCHO

Piątek, 21 lutego 2020
godz: 20:00

Szwedzka 2/4

Szwedzka 2/4, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Doors: 19:00
Support: 20:00 Poolside
Start: 21:15 Tycho

Tycho to nominowany do nagrody Grammy, projekt muzyki elektronicznej prowadzony przez głównego kompozytora Scotta Hansena.

Wraz z wydaniem piątego studyjnego albumu prezentuje on całkowicie nową iterację dźwięku. Z kolei długo wyczekiwany album „Epoch” wydany w 2016, wyraźnie odbiega od wcześniejszej twórczości Tycho – poprzez wprowadzenie wokalu przy jednoczesnym zachowaniu charakterystycznego brzmienia Hansena. Nowy członek projektu, czyli Hannah Cottrell występująca pod pseudonimem Saint Sinner, użycza swojego głosu do wielu utworów na płycie i dołącza do Tycho w występach na żywo podczas „Weather World Tour”.

Jak mówi sam Hansen: „Podczas nagrywania albumu „Weather”, chciałem wreszcie spełnić moją wizję, którą miałem od początku: włączyć do utworów najbardziej organiczny instrument jakim jest ludzki głos. Poznałem Hannah Cottrell i jej głos natychmiast stał się głównym składnikiem albumu. Jej wizja bez trudu złożyła się razem z moją w spójną całość, a jej głos płynnie zintegrował się z krajobrazem albumu, jednocześnie tworząc dla mnie nowe przestrzenie jako autora piosenek i producenta”

Wieloletni współpracownicy Zac Brown (bas / gitara) i Rory O’Connor (perkusja) oraz Billy Kim (instrumenty klawiszowe / gitara / bas) dołączą do Hansena w „Weather World Tour”. Saint Sinner pojawi się z nim na scenie jako pierwsza wokalistka grająca z zespołem Tycho.

Tycho – Dive
https://www.youtube.com/watch?v=Z6ih1aKeETk

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


TYCHO | 21 lutego 2020 Piątek, Szwedzka 2/4

Biletomat.pl
89 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

TYCHO Warszawa

KARAŚ/ROGUCKI – Warszawa

Śr, 08 kwietnia 2020
godz: 19:00

TYCHO Warszawa

Nitzer Ebb / 09.04 / Progresja

Cz, 09 kwietnia 2020
godz: 18:00

TYCHO Warszawa

Airways

Wt, 14 kwietnia 2020
godz: 19:00

od 59 PLN
TYCHO Warszawa

Nicola Cruz LIVE

Śr, 15 kwietnia 2020
godz: 20:00

od 99 PLN
TYCHO Warszawa

Pharmakon (US) // 15.04 // Pogłos

Śr, 15 kwietnia 2020
godz: 19:30