TR/ST

Koncerty
TR/ST

Czwartek, 04 czerwca 2020
godz: 20:00

Niebo

ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

drzwi – 19:00

Po długiej nieobecności TR/ST powróci do Polski by zagrać koncert w ramach promocji najnowszego, dwuczęściowego albumu The Destroyer. 
TR/ST to muzyczny projekt Roberta Alfonsa, który powstał we współpracy z Mayą Postepski z zespołu Austra. TR/ST ma na koncie trzy płyty studyjne, na których znalazły się takie hity jak „Sulk”, „Capitol” i ostatni „Iris”.

O pierwszych wydawnictwach Alfonsa, The New Yorker napisał: „Piosenki są napędzane przez krystaliczne maszyny perkusyjne i mrożące krew w żyłach syntezatory, a zwieńczone mocnym wokalem Alfonsa, który przeskakuje pomiędzy kobiecym falsetem i kruchym, czarownym monotonem”. Choć ten talent do zaskakiwania jest obecny w The Destroyer, album „jest znacznie bardziej burzliwy emocjonalnie niż wcześniejsze wydawnictwa” – mówi Alfons. „Jest też o wiele mroczniejszy i bardziej szczery.”

Pierwsza część The Destroyer, składająca się z ośmiu utworów, podkreśla wpływy industrialu i dream popu na utworach takich jak „Colossal” i „Gone”. Druga część ukazuje bardziej łagodną, intymną stronę artysty. Jednak charakterystyczne brzmienie TR/ST, chwalone przez Pitchfork, FADER i NME, jest obecne przez cały czas.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


TR/ST | 4 czerwca 2020 Czwartek, Niebo

Biletomat.pl
69 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

TR/ST Warszawa

Kawiarnia Luzztro / Otwarcie!

Cz, 02 lipca 2020
godz: 18:00

TR/ST Warszawa

PubQuiz / Lunapark

Pt, 03 lipca 2020
godz: 20:00

TR/ST Warszawa

Kawiarnia Luzztro / Otwarcie!

Pt, 03 lipca 2020
godz: 18:00