Token – Warszawa

Koncerty
Token – Warszawa

Czwartek, 18 kwietnia 2019
godz: 20:00

Hydrozagadka

ul. 11 listopada 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

wejście – 19.00
start – 20.00

Token, a właściwie Ben Goldberg pochodzi z Bostonu. Przygodę z rapem rozpoczął już w wieku dziesięciu lat. „Gdy byłem mały, lekarze mówili mi, ze nie składam słów jak przeciętny człowiek (…) a mój umysł nie był w stanie zrozumieć długich słów. To było ironiczne zważając na to, co chciałem robić” – mówi. Jako dziecko chodził do klasy specjalnej, chorował na depresję, miał problemy z zawieraniem znajomości i nauką. Jak widać, nie ma rzeczy niemożliwych – pomimo wszystkich przeszkód, jego muzyka staje się coraz bardziej popularna. Na swoim kanale YouTube subskrybuje go ponad 8 milionów fanów, a jego sława rozpoczęła się od viralowego utworu „No Sucka MC’s”, który na YouTube w rekordowo krótkim czasie zdobył milion wyświetleń. Podobnie było z jego najnowszym klipem do utworu „Treehouse”, który powtórzył sukces miliona wyświetleń w niecały tydzień.

Token – No Sucka Mcs Contest

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl


Token – Warszawa18 kwietnia 2019
Hydrozagadka

Biletomat.pl
59 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Token – Warszawa Warszawa

BAS: Klasyczna Zipera #9

Cz, 20 czerwca 2019
godz: 20:00

Token – Warszawa Warszawa

BAM Pres. CamelPhat

Pt, 21 czerwca 2019
godz: 21:00

od 109 PLN
Token – Warszawa Warszawa

Summer Vinyl Nights

Pt, 21 czerwca 2019
godz: 19:00