Time2Play Showcase

Clubbing
Deep house House

Piątek, 09 września 2016
godz: 22:00

Temat Rzeka

Plaża przy Moście Poniatowskiego, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

TIME2PLAY presents:
https://www.facebook.com/music.t2p

SINCZ
https://www.facebook.com/djsincz
KAJ
https://www.facebook.com/Kaj.t2p
BARTOSZ SMURLIK
https://www.facebook.com/bartosz.smurlik

Time2Play (T2P) to projekt założony w 2009 roku przez grupę znajomych na potrzeby organizowania imprez pod własnym szyldem. Początkowo chęć tworzenia i bycia częścią społeczności klubowej spowodowała jeszcze większą fascynację, która trwa do dzisiaj.
Główną, niezmienną misją kolektywu jest promocja niezależnej, szeroko pojętej muzyki elektronicznej. Wieloletnie doświadczenie oraz cykle imprez zarówno na warszawskiej, jak i Polskiej scenie pozwoliły na stworzenie rozpoznawalnej marki i w dużej mierze przyczyniły się do obecnej struktury kolektywu. Obecny skład Time2Play to:
Kaja Adamczewska (Kaj) – założycielka T2P. Od niej wszystko się zaczęło. Wieloletnie doświadczenie i umiejętność wyławiania talentów pozwoliła na zbudowanie solidnej marki, znanej nie tylko w naszym kraju. Jej styl to połączenie lekkich linii melodycznych deep house i dynamicznego techno. Z zawodu grafik i to głównie jej prace promują wydarzenia kolektywu.
Bartek Smurlik – Za deckami od 16 roku życia. To właśnie wtedy kupił pierwszy sprzęt i rozpoczął swoją przygodę z muzyką. W swoich setach lubi łączyć różne style. Zawsze pełen energii, uśmiechnięty fanatyk dobrego techno, który uważa, że wyznacznikiem dobrego seta jest selekcja, jakość oraz dobre nagłośnienie.

Sincz- Urodzony i wychowany w Warszawie. W 1999 roku rozpoczął naukę gry na pianinie, która trawała do 2002 – do czasu, kiedy po raz pierwszy spotkał się z kultura klubową. Od 2004 roku zdecydował się na rozpoczęcie przygody z Dj’ingiem, a w 2005 zadebiutował na Polskiej mapie clubbingu w słynnym klubie Piekarnia. Radził sobie na tyle dobrze, że od 2006 roku dostał propozycję prowadzenia imprez afterowych w klubie TOMBA TOMBA. które przez wiele lat były uznawane za najlepsze w Warszawie, jak również w całej Polsce.
Od 2010 skupia się na produkcji własnych kawałków w stylu Deep House, Tech House, a od 2013 roku jest reprezentantem jednej z najlepszych Polskich wytwórni muzycznych ‘’We Are Your Music Mate” Rok 2014 był dla niego przełomowy ze względu na międzynarodowe osiągniecie i zwycięstwo w konkursie Burn Residency Mix Off 2014 w Polsce.
Obecny, trzy osobowy kolektyw to ludzie pełni entuzjazmu i charyzmy, czego dowodem są bardzo dobre opinie wśród ludzi związanych z branżą muzyczną oraz liczba bookingów , które mieli możliwość zorganizować i zagrać w odpowiedzi na zaproszenia warszawskich (i nie tylko) promotorów. Do niebywałych sukcesów kolektywu można zaliczyć cykl imprez WE LOVE organizowany w ramach rezydentury w klubie 1500 metrów do wynajęcia, na których wystąpili m.in Anja Schneider, Gaiser, czy sam Damian Lazarus.
Przy współpracy z białostockim klubem Metro, gdzie są obecnie rezydentami, tworzą serię podcastów pod tą samą nazwą, zapraszając Polskich oraz zagranicznych artystów.

—————————————
PATRONAT MEDIALNY
Radio ZET Chilli | muno.pl | Lounge Magazyn | Music is | Going.

PARTNER TECHNOLOGICZNY: Heetch
—————————————

TEMAT RZEKA
Plaża przy Moście Poniatowskiego, Warszawa
Wstęp wolny | FREE entrance

www.tematrzeka.com
www.facebook.com/trzeka
www.instagram.com/tematrzekaSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Time2Play Showcase Warszawa

??????? ?????? ????? ?????

Sb, 18 stycznia 2020
godz: 23:00

Time2Play Showcase Warszawa

Krewetki w Cekinach | Boa Kusiciel

Sb, 18 stycznia 2020
godz: 22:00

Time2Play Showcase Warszawa

Smolna: Colin Benders live

Sb, 18 stycznia 2020
godz: 23:30