THOMAS SCHUMACHER & ANDRE GALLUZZI

Clubbing
Electronic Techno

Sobota, 22 lutego 2014
godz: 22:00

1500m2

ul. Emilii Plater 29, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Bohaterowie kolejnego odcinka Bitwy Na Techno przy Solcu – Łącznie ponad pół wieku doświadczenia za konsoletą, rezydenci berlińskich Tresor i Ostgut prowadzącego prosto do Berghain oraz wyborowy support Waszych ulubionych DJów – trudno o lepszą rekomendację na sobotni wieczór.

Dwóch takich, którzy od zawsze wiedzieli, że chcą związać swoje życie z muzyką, a ciężką pracą udowodnili, że nie ma rzeczy niemożliwych – we dwójkę mają na karku łącznie 50 lat doświadczenia, a w obydwu przypadkach wydaje się, że to co najlepsze jeszcze przed nimi! Thomas Schumacher i Andre Galluzzi już 22 lutego w 1500m2 do wynajęcia!

Thomas Schumacher – w latach 80tych jarał się muzyką spod szyldu Neue Deuche Welle i synth-popowymi innowacjami, ale wystarczyła jedna impreza w rodzinnym mieście Bremen, podczas której usłyszał acid house’owe brzmienie, by odmienić jego życie na zawsze. Od tamtej pory zaczął kolekcjonować winyle i urządzać studio w swojej malutkiej sypialni, z komputerem Atari jako centrum wszechświata, który do tej pory zajmuje honorowe miejsce w jego studio po dziś dzień. Przez lata jeździł i grał na przeróżnych rave’ach w całych Niemczech, aż w 1990 roku stał się rezydentem pierwszego klubu techno w Bremen – Clash. Jego pierwsza płyta Electronic Ballroom została okrzyknięta przez Mixmag odpowiedzią w stylu techno funk na “Homework” Daft Punk.

Przełomem był drugi album, Electronic Avenue wydany nakładem jego własnej wytwórni Spiel-Zeug, co pozwoliło mu całkowicie kontrolować muzykę, którą wydawał. Jego utwory zostały zauważone przez Gilles’a Petersona Kevina Saudersona, a „When I Rock” w przesamplowanej wersji stał się bazą podkładu jednego z utworów hiphopowej grupy The Roots.

Andre Galluzzi od 14 roku życia pracował w klubie za barem, aż do pewnego dnia kiedy jednej z DJ’ów zachorował i dostał szansę, żeby stanąć za deckami – to doświadczenie zmieniło jego życie na zawsze! Od tamtego czasu wszystko potoczyło się lawinowo, a Andre Galluzzi przeprowadził się do z Frankfurtu do Berlina by najpierw zostać rezydentem Tresor – miejsca które można śmiało nazwać archetypem niemieckiej sceny, następnie słynnego Ostgut, by finalnie zostać jednym z pierwszych rezydentów Berghain.

Bez wątpienia jedna z najciężej pracujących i oddanych swojej pracy osób w branży – od 24 lat występuje tydzień w tydzień, co przekłada się na ponad 1200 setów na jego koncie, a ta liczba ciągle rośnie, bo Galluzzi ani na moment nie zwalnia tempa!

Dodatkowo poza setami zasłynął jako twórca świetnej kompilacji Andre Galluzzi: Im Garten, kolaboracji z Guido Schneiderem, oraz założonym wraz z Daną Ruh labelem ARAS Recordings, co tylko potwierdza jego pozycję jako jednej z kluczowych postaci współczesnej sceny elektronicznej.

Thomas Schumacher (Electric Ballroom / Get Physical / Pets // DE)
https://www.facebook.com/ThomasSchumacherOfficial

Andre Galluzzi (Cocoon // DE)
https://www.facebook.com/AndreGalluzzi.official

+

Burek Showcase:
http://www.residentadvisor.net/record-label.aspx?id=5454
https://soundcloud.com/burek
http://burekmusic.com

HOMEBOY (Hypercolour/Wolf //HR)
http://burekmusic.com/agency/artist/homeboy
http://www.residentadvisor.net/dj/homeboy
https://soundcloud.com/houseisok

Pytzek (Burek //HR)
http://www.residentadvisor.net/dj/pytzek
https://soundcloud.com/pytzek

+ a bunch of your favourite locals:

BLCKSHP (1500m2 / Pets)
https://www.facebook.com/blckshp.music
Mike P (POL_ON)
https://www.facebook.com/polonmusic
Pitti Schmitti (1500m2 / Fiasko)
https://www.facebook.com/pittischmitti
ACID JAXX (Kuvau & Jake)
https://www.facebook.com/acid.jaks
Scheme (Fiasko // Berlin)
https://www.facebook.com/Fiasko.Berlin
Grobel (S1 WARSAW)
https://www.facebook.com/S1WWA

+ Y O U

Impreza jest oficjalnym afterparty po rozdaniu Munoludów 2013 – polskich nagród przemysłu muzyki elektronicznej.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

THOMAS SCHUMACHER & ANDRE GALLUZZI Warszawa

Gruuv On feat. Vero Yagé

Wt, 18 lutego 2020
godz: 23:00

THOMAS SCHUMACHER & ANDRE GALLUZZI Warszawa

Środek

Śr, 19 lutego 2020
godz: 21:00

THOMAS SCHUMACHER & ANDRE GALLUZZI Warszawa

Mr Silla (Mum) w Warszawie

Śr, 19 lutego 2020
godz: 20:00

od 35 PLN
THOMAS SCHUMACHER & ANDRE GALLUZZI Warszawa

We Are Radar: Jensen Interceptor

Pt, 21 lutego 2020
godz: 23:00