The National – Warszawa

Koncerty
The National – Warszawa

Poniedziałek, 25 listopada 2019
godz: 19:00

Torwar

ul. Łazienkowska 6A, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

25 listopada w hali COS Torwar w Warszawie wystąpi zespół The National. Grupa, na której czele stoi charyzmatyczny Matt Berninger, wraca do Polski z nowym materiałem. Wydawnictwo nosi tytuł
„I Am Easy To Find” i ukaże się 17 maja.

?Bilety na koncert The National w hali COS Torwar w Warszawie już w sprzedaży!

Ceny biletów:
?Płyta: 165 zł
?Siedzące kat.1: 205 zł
?Siedzące kat.2: 165 zł

Pamiętajcie, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie zostać oszukani i ryzykujecie, że wejściówki, które kupicie będą fałszywe i nie umożliwią one wejścia na koncert. Kupujcie bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

The National przez lata ugruntowali sobie czołową pozycję na światowym rynku muzycznym. Dziś wyprzedają koncerty na najbardziej prestiżowych halach i pojawiają się jako headlinerzy na największych festiwalach. Zespół tworzą niezmiennie Matt Berninger (wokal), bracia: Aaron (gitara, bas, klawisze) i Bryce Dessner (gitara, klawisze) oraz Scott (bas, gitara) i Bryan Devendorf (perkusja). The National wystąpią 25 listopada w hali COS Torwar, by obok uwielbianych przez fanów utworów zaprezentować zupełnie nowy materiał.

„I Am Easy To Find” to już ósmy krążek zespołu The National. Wcześniejszy, wydany w 2017 roku album „Sleep Well Beast” został nagrodzony statuetką Grammy. Zapowiadana na 17 maja płyta „I Am Easy To Find” powstawała głównie w Long Pond Studio w Hudson Valley w stanie Nowy Jork. Dodatkowo nagrania odbyły się m.in. w Paryżu, Berlinie, Cincinnati, Austin, Dublinie i Nowym Jorku. Na płycie gościnnie usłyszymy Sharon Van Etten, Brooklyn Youth Chorus, Lisę Hannigan, Minę Tindle i innych. Wydawnictwo promuje singiel „You Had Your Soul With You”.

Premierze wydawnictwa „I Am Easy To Find” towarzyszyć będzie film o tym samym tytule. Obraz wyreżyserował nominowany do Oscara Mike Mills („Debiutanci”, „Kobiety i XX wiek”), natomiast główną rolę zagrała w nim Alicia Vikander („Ex Machina”, „Tulipanowa gorączka”).

Od swojego pierwszego występu w Polsce w ramach OFF Festivalu w 2009 roku, The National są najbardziej pożądanym koncertowo zespołem w naszym kraju. Na przestrzeni lat grupa wystąpiła m.in. na festiwalu Open’er oraz na kilku koncertach klubowych, w tym w warszawskiej Stodole. Zaplanowany na 25 listopada koncert w COS Torwar będzie do tej pory największym występem halowym zespołu w naszym kraju.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 8 marca, o godzinie 10.00.

Zespół The National za pośrednictwem organizacji Plus 1 przekazuje 5zł z każdego sprzedanego biletu na wybrany szczytny cel. Więcej informacji na stronie: www.plus1.org.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

The National – Warszawa Warszawa

999: Antigone b2b Shlømo

Sb, 22 lutego 2020
godz: 23:00

The National – Warszawa Warszawa

Pryzmat

Sb, 22 lutego 2020
godz: 22:30

The National – Warszawa Warszawa

Dirty Stuff Night | Luzztro

Sb, 22 lutego 2020
godz: 23:59

The National – Warszawa Warszawa

5. Urodziny Elektrowkręty

Sb, 22 lutego 2020
godz: 22:00